Promocja na Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War - darmowy dostęp do kampanii dla jednego gracza na konsolach Xbox

W ramach darmowego tygodnia z trybem multiplayer w Call of Duty: Black Ops Cold War, od 17 do 24 grudnia, gracze mogą zapoznać się z trzema trybami w grze wieloosobowej. Istnieje jednak sposób na to, aby na konsolach Xbox równocześnie otrzymać także dostęp do kampanii dla jednego gracza.  Jest to najprawdopodobniej błąd po stronie Activision i korzystanie z tej „okazji” jest moralnie niejednoznaczne. Dlatego decyzja, co do darmowego Call of Duty: Black Ops Cold War, leży po Waszej stronie. Poniżej zamieszczamy krótki poradnik:

  1. Pobieramy na konsolę darmowy pakiet Call of Duty: Black Ops Cold War – Darmowy Dostęp – pobrana zawartość powinna zawierać kampanię singleplayer (około 93GB)
  2. W ustawieniach konsoli wybieramy tryb offline (Ustawienia -> Ogólne -> Ustawienia sieci -> Przejdź do trybu offline)
  3. Uruchamiamy grę bez dostępu do internetu, aby nie nawiązała połączenia z serwerami Activision. Po wykonaniu powyższych kroków, kampania dla jednego gracza powinna być dostępna z menu gry.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.