Blade Symphony – za darmo (Free to Play)

Zgodnie z informacją opublikowaną przez dewelopera, Blade Symphony przeszło na model Free to Play.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Blade Symphony przeszło na model Free to Play"

  1. Zawsze patrz na wykres. Przejście na f2p wywołało negatywne uczucia i oceny.

   1. Nie wiem czemu, ale na steam jest największe stężenie osób które nie szanują swoich pieniędzy. Kupować jakiś randomowy tytuł jak Blade Symphony, w który gra 200 osób , to już lepiej kupić For Honor.
    A teraz próbują ratowac ten tytuł poprzez przejście na f2p, gdzie coraz więcej gier z tego gatunku umiera.

    1. zwłaszcza multi, jak by nie było innowacyjne i dobre to i tak umrze jak nie opłacisz stada streamerów na YT które nagoni tłuszczę na serwery :/

    2. Single playerom bezczynne leżenie w bibliotece „na później” tak bardzo nie przeszkadza, ale dla multi to szybki zgon. Tymczasem jeśli ludzie już miewają więcej kasy na wydawanie na gry tak czasu na granie mają zawsze deficyt…

    3. Może dlatego jest problem z tym gatunkiem/multi, gdyż powstaje gier zbyt dużo, podobnych do siebie i mało innowacyjnych. Kiedyś to był tylko quake + cs + starcraft, teraz twórcy tylko pozmieniają tytuł + dadzą płatne dodatkowe skórki w grze.

     Poza tym o wspomnianej grze For Honor coś słyszałem przed premierą, jakieś reklamy/artykuły w serwisach, a te Blade Symphony nic, dopiero pierwsze info tutaj XD.

     Mi osobiście szkoda gry Chivalry, Natural Selection 2, multi w Grid, trochę tego ubyło a przybyło tylko darmowe cs z oszustami , także lipka. ( no i multi dodane w prison architect, czy raczej co-op ).

  2. popatrz sobie na niektóre negatywy : jeden jest po prostu „;/”, kolejnych parę to „kupiłem, ale przeszło na f2p, więc zmarnowałem pieniądze” i raptem kilka wytyka aktualne wady gry. Nie wspominając, że gra dostaje negatywy za problemy z populacją, co nie jest wyznacznikiem tego jak dobra ta gra jest (rozróżnijmy jakość gry od liczby osób grających, 2 różne rzeczy które mogą, ale nie muszą być powiązane).

  3. Minusują downy bo kiedyś tam zapłacili, a teraz przeszło na F2P więc frustracja dzieciaków wychodzi.