Battlefield 2042 logo

Użytkownicy EA Play mogą od dzisiaj grać w Battlefield 2042 za darmo. Testy beta B2042 już wystartowały!, chociaż na ten moment na serwery mogą wejść jedynie gracze, którzy subskrybują usługę EA Play lub zamówili grę Battlefield 2042 w preorderze.

Beta Battlefield 2042 za darmo:

Testy beta B2042 trwają od 6 do 9 października. Serwery zostaną otwarte dla wszystkich zainteresowanych dopiero 8 października, więc aby cieszyć się grą jak najdłużej należy zaopatrzyć się w growy abonament Electronic Arts.

Co zaoferuje Battlefield 2042

Najnowsza odsłona serii premierowo otrzyma 7 map, na których batalie będzie prowadzić aż 128 graczy na jednym serwerze – konsole PS4 i Xbox One zostaną ograniczone do maksymalnie 64 użytkowników. Największymi zmianami w BF2042 jest wprowadzenie zmiennych warunków pogodowych i katastrof naturalnych, na niektórych mapach będą pojawiać się m.in. tornada. DICE zrezygnowało z klas postaci, w najnowszej odsłonie serii otrzymamy specjalistów ze zróżnicowanymi indywidualnymi umiejętnościami, podobne podejście do rozgrywki można zobserwować w Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Gra nie otrzyma kampanii fabularnej dla jednego gracza. Produkcja jest w pełni multiplayerowa, a na przestrzeni kolejnych miesięcy będzie rozwijana poprzez Przepustki Roczne, rozbudowujące tytuł o nowe bronie i specjalistów.Łowcy, skorzystacie okazji aby zagrać w kilka godzin Battlefield 2042 za darmo?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.