Komentarze do "Battlefield 3 za darmo na Originie"

  1. EA na 100% nie dostanie już złotej maliny. Czyżby zmienili szefa 🙂 ? Kto zostanie najgorszą firmą roku… może Ubisoft?

  2. wszystkio pieknie, tylko ze jest teraz druga strona medalu….. bedzie jeszcze wiecej haxow gralo… nabyli po kilkanascie kluczy wiec moga dzialac….

  3. kurde, to sobie pograłem…mam BF’a od dwóch lat + Premium, a od rana nie mogę zalogować się na battlelog a co dopiero zagrać…

  4. Noi Battlefield 3 zszedł na psy. Nie dość że będzie mnóstwo cheaterów to jeszcze można zrobić po kilka kont i sprzedawać je z ową grą

    1. Polecam na przyszłość program typu KeePass, założyć hasło na szyfr + plik i rozwiązuje to problem raz na zawsze 😉

  5. Smutne jest to że co chwile wywala że błąd połączenie z serwerem :/ i prędkość też nie zadowala 200-300kb/s chociaz teraz juz troche lepiej ,gdyby nie było co chwile połączenie z serwerem nie udane to bym na noc zostawił a tak ?

  6. Czy jeżeli pobiorę 10% tej gry to jak serwery będą mniej przeciążone mogę sobie pobrać resztę. Mogę to wtedy ściągnąć np. 20 czerwca do końca???

  7. Ja tam nie narzekam!. Super że dali podstawkę za FREE. Jest wolny rynek. Jak ktoś będzie chciał to dokupi sobie DLC. A jak komuś pasuje podstawka to tak jak ja będzie zadowolony. Ziomeczek – nie powiedziałbym czy promocja EA jest szukaniem jak to określiłeś „frajerów” ;].