Artifact za darmo

Artifact za darmo na Steam – gra karciana od Valve przeszła na model Free to Play

Valve, po najnowszej aktualizacji, udostępniło Artifact za darmo każdemu użytkownikowi Steam, jednocześnie całkowicie rezygnując z mikrotransakcji. Do tej pory gra kosztowała 76 zł, a karty były sprzedawane w pakietach i mogły zostać wymienione między graczami poprzez Rynek Społeczności Steam.

Od dzisiaj wszyscy gracze mogą korzystać z pełni możliwości Artifacta – Valve przyznało każdemu dostęp do pełnej puli kart, co za tym idzie nie ma już możliwości ich kolekcjonowania. Wszystkie karty Artifact zakupione do dnia 4 marca zostały przekonwertowane na specjalne „Edycje Kolekcjonerskie” i nadal mogą zostać kupione oraz sprzedane na Rynku Społeczności Steam.

Valve nie zamierza dłużej rozwijać gry, Artifact najprawdopodobniej nie otrzyma kolejnych aktualizacji. Więcej informacji o fundamentalnych zmianach w grze znajdziecie w oficjalnych komunikatach na Steamie.


Łowcy, co sądzicie o decyzji Valve dot. zaprzestania rozwoju Artifact i przejścia gry na Free to Play?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.