Alan Wake: American Nightmare i >observer_ za darmo w Epic Games Store

Oferta obowiązuje 7 dni.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Alan Wake: American Nightmare i >observer_ za darmo w Epic Games Store"

   1. Layers z dodatkiem „tylko” w bundlu. Ale jak ktoś się nie załapał to można było DLCka za grosze kupić u ruskich.

 1. Alan Wake: American Nightmare niezłe, ale bardzo krótkie(2-3h). Traktujcie to jako epilog do podstawowego Alana Wake.

  Observer też niezły, zwłaszcza od strony audiowizualnej, fabuła taka se. Ciekawa gra, ale pod koniec zaczynała mnie trochę męczyć.

    1. Zdecydowanie to dodatek, nawiązania do pierwowzoru są skromne i można nawet miejscami założyć, że jest to jakaś historia alternatywna lub poboczna.

  1. Czyli najpierw ograć AN a później dopiero podstawkę? Bo mam AN z jakiegoś bundla na Steam, ale przymierzałem się do kupienia podstawki i dopiero zaczęcia od niej

  2. Ja właśnie od American Nightmare mocno się odbiłem. Do tego stopnia, że odpuściłem po kilku misjach, bo nie chciałem się męczyć nawet tych 3 godzin. I to mimo tego, że Alana uważam za świetną grę (z wyłączeniem końcówki, za dużo walki, która była jednak mocno przeciętna). Po prostu AN za dużo namieszał w formule pierwowzoru – zamiast liniowej, ale trzymającej w napięciu dzięki fabule, przygody, dostaliśmy strasznie rozwodniodnego prawie-open-worlda skupionego na walce, która, jak wspomniałem, była mocno przeciętna. Dla mnie to był spory zawód.

  3. Te 3 godziny w anal wake to coś wincyj czy jedna krótka sekwencja powtarzana milion razy? Kiedyś pograłem trochę ale przestałem jak po raz trzeci łudząc się że w końcu będzie jakiś progress odkryłem że to jednak to samo po raz trzeci.

 2. Microsoft zdecydowanie powinien zabrać się za kontynuację produkcji Alan Wake. Ogromny potencjał, który ze względu na nieznane powody został skreślony w trakcie produkcji. Mowa oczywiście o Alan Wake 2. Dzięki za info.

  1. Remedy przejęło od MS prawa do marki. Teraz to w ich rękach leży los sequela. Niby Conrol dzieli uniwersum z AW więc jest szansa na AW2 gdzieś w przyszłości.

 3. Co do alana jak by ktoś nie wiedział można go spolszczyć w opcjach na Epicu dodając dodatkowe argumenty wiersza poleceń „-locale=pl”

  1. u mnie z kolei nie pamięta sesji i po dniu góra dwoch juz jestem wylogowany (opcja pamietaj logowanie oczywiscie zaptaszkowana), mówię o stronce www bo klienta to jeszcze na oczy nie widzialem

  1. Brawo! Zaoszczędziłeś aż 5zł xD

   Tylko inni mają te gry od 5 lat, jak nie dłużej (przynajmniej Anala) i już dawno w nie grały. Za piątaka czy nawet taniej.

  1. Na początku nawet odpalałem, ale też wywaliłem parę tygodni temu i cebuluję przez stronę. Może kiedyś zagram, ale biorąc pod uwagę ile gierek po monthly można kupić na bazarku za grosze i na o wiele lepszą platformę, małe szanse.