Alan Wake: American Nightmare i >observer_ następnymi darmowymi grami w Epic Games Store

Następnymi grami w ramach promocyjnego rozdawnictwa w Epic Games Store będą Alan Wake: American Nightmare i >observer_. Gry zostaną udostępnione za darmo w dniach 17 – 24 października.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Alan Wake: American Nightmare i >observer_ następnymi darmowymi grami w Epic Games Store"

    1. O ile akcja i walka są satysfakcjonujące to fakt że mapy się powtarzają już taki nie jest. Zrobisz wszystko i w pewnym momencie cofasz się i robisz wszystko od nowa tylko trochę inaczej. Nudne.

  1. Chyba muszę usunąć swoje konto z Łowców. To już któryś raz widzę, że na epicu są darmówki do wzięcia i obiecuję sobie, że je łyknę, ale potem o tym albo zapominam albo nie chce mi się założyć konta. Nie to, że mam coś do epica, bo w sumie to nic, ale zwyczajnie z lenistwa nie chce mi się zakładać nowego konta 🙂 🙂

  2. Observer – bardzo polecam. Mega klimat, rodzima produkcja, cyberpunk osadzony w naszym kraju:) No i Hauer:)

  3. ja tam niby mam konto na epicu i dodaje te darmówki, ale tak szczerze mówiąc to nawet nie zainstalowałem jeszcze tego ich launchera… 😛 Jakoś, nie czuję potrzeby instalowania szóstego launchera…

  4. Wam też Epic świruje? Nie chciał mnie zalogować, a potem napisał, że za często korzystam z ich usługi (byłem na wyjeździe więc włączyłem kompa i Epic pierwszy raz od 3 dni) i dalej nie chce mnie zalogować. Czy to jakiś grubszy problem?