Age of Wonders III – za darmo

Jeśli przypiszecie grę do konta, wówczas zatrzymacie ją na stałe. Oferta ważna przez 4 dni.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Age of Wonders III za darmo na Steamie"

 1. Bardzo dobra gra, obowiązkowa pozycja dla fanów strategii. Nie wiem po ile chodzą dodatki, ale też warto kupić.

 2. Polecam. Bardzo udany miks Cywilizacji z HoMM. Jeśli ktoś grał w Eador. Masters of the Broken World, to powinien się odnaleźć w AoE III.

 3. Ja wziąłem ostatnio jak było za darmoche i mi sie nie podoba pozdrawiam

 4. No nie, a ja specjalnie kupiłem BTA HiBa dla tej gry 🙁 Na szczęście trochę pograłem, więc nie boli aż tak bardzo 😀

  1. Steam się nie bije, bo bicie dzieci jest zabronione. Dlatego Epika traktuje należycie. Jak małe bobo, które go zaczepia. A on ma to gdzieś.

   A ogółem Steam rozdawał gierki na długo zanim Epic zaczęło się bawić w platformy do gier. Tylko o tym niewygodnym fakcie się nie mówi, bo przecież TYLKO EPICZEK ROZDAJE GRY!!!

   1. Podaj tytuł gry która Steam dał za darmo no podaj. Developer dał ci grę nie steam. Pomijam tych co twierdzą że grę dał steam pomimo że klucz był z HB. Wy macie już dobrze wyprane mózgi. Ja osobiście mam to gdzieś na jakim launcher odpalam grę. Bo co to ma za znaczenie.

    1. A tak szczerze to co mnie to obchodzi czy grę dał mi za darmo Steam czy jakiś developer?

    2. Tym się różni prawdziwy sklep od udającego sklep launchera do Fortnite’a, że w prawdziwym sklepie wydawcy/twórcy gry opłaca się rozdać ją czasami za darmo – zarabia na tym, bo wzrasta ilość grających, co napędza późniejszą sprzedaż tym, którzy rozdawnictwo przegapili. Dotyczy to przecież nie tylko steama, a wszystkich platform na których istnieją rozbudowane funkcje „społecznościowe”..
     Z kolei na launcherze do Fortnite’a wydawcy/twórcy są tylko „na wszelki wypadek”, bo gwno tam zarabiają, chyba że załapią się na ofertę „exclusive” i wtedy Epic im z własnej kieszeni płaci, czy gra się sprzeda, czy nie, pod warunkiem że nie będzie się jej dało kupić u konkurencji launchera do Fortnite’a. Rozdaje też Epic z własnej kieszeni, bo wydawca/twórca na takim rozdawnictwie może tylko stracić, tam ludzie gry biorą, ale w nie nie grają, a nawet gdyby grali, to inni gracze tego nie widzieliby, więc nie wpłynęłoby to na późniejszy wzrost sprzedaży.

  1. o to chodzi xd Kiedyś u kogoś grałem kto miał wersję z CD i było fajnie, na steamie ta gra jest tak okrojona że podstawka jest po prostu nudna

   1. Tak. Bo teraz gra na premierę i tak kosztuje 140-180zł, a potem nierzadko drugie tyle jeśli nawet nie 2-3 razy tyle na dodatki.

    Dzisiaj gry robi się budując taki model żeby wyciągać kasę.

    1. Serio, to kupisz ode mnie podstawkę za 100pln jeżeli dorzucę dodatki w „gratisie”?

  2. Była wersja complete za 30 zł w promo w sklepach. Kupiłem.
   A chwilę potem była za 20 zł…
   Na pociechę zdążyłem opchnąć zbędną podstawkę z bundla na bazarze zanim zaczęli rozdawać. Raz na wozie…