Gry na Nintendo Switch za darmo

6 gier na Nintendo Switch za darmo w amerykańskim Nintendo eShop (akt.)

Z okazji trzecich urodzin No Gravity Games studio udostępni aż 6 gier na Nintendo Switch za darmo. Haczyk jest jeden, z oferty skorzystać można tylko z poziomu amerykańskiego konta Nintendo eShop. Na ten moment znamy tylko cztery z sześciu darmowych gier.

Od dzisiaj możecie odebrać darmowe Nova-111 w amerykańskim regionie Nintendo eShop, o ile posiadacie na koncie dowolną grę od No Gravity Games – na szczęście studio rozdaje klucz aktywacyjny Pirates: All Aboard! za darmo po zapisaniu się do newslettera.

Cena Nova-111 w Nintendo eShop zostanie obniżona do 0,00 zł, kiedy aktywujecie już Pirates: All Aboard! na swoim amerykańskim koncie. 🙂

Aktualnie znamy trzy z sześciu darmowych produkcji:

  • Pirates: All Aboard! – za darmo po zapisaniu się do newslettera No Gravity Games
  • Nova-111 – za darmo w Nintendo eShop USA dla posiadaczy Pirates: All Aboard!
  • Destropolis – za darmo od 12 lipca w Nintendo eShop USA, jeśli odebraliście Nova-111
  • Nonograms Prophecy – za darmo od 13 lipca w Nintendo eShop USA, jeśli odebraliście poprzednie gry

Do 15 lipca rozdane będą jeszcze dwie nieznane gry. Należy pamiętać, żeby każdego dnia przypisać do switchowego konta darmowy tytuł. Gry będą widniały jako darmowe tylko w przypadku, jeśli nie ominęliście żadnej gry rozdawanej w poprzednich dniach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie No Gravity Games.

Aktualizacja

Poznaliśmy tytuł czwartej darmowej gry – Nonograms Prophecy.

Amerykańskie konto Nintendo eShop

Skorzystanie z oferty wymaga użycia konta ustawionego na amerykański region. Rekomendujemy stworzenie drugiego profilu bezpośrednio na konsoli Nintendo Switch z myślą o zakupach w amerykańskim regionie Nintendo eShop. Gry kupione na innym koncie bez problemu włączycie na swoim głównym profilu.

Informację o promocji nadesłał TT. Dzięki!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.