Polecamy

10 darmowych dodatków do Pillars of Eternity II: Deadfire

Aktualizacja: Społeczność odkryła już wszystkie 55 kodów, które odblokowuje 10 dodatków!


Aby odblokować 10 darmowych dodatków do  Pillars of Eternity II: Deadfire, musicie:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "10 darmowych dodatków do Pillars of Eternity II: Deadfire"

    1. Gdybym miał gitarę…

     W moim przypadku to tak nie działa – na gitarze nie umiem, a na Steam kupka wstydu do ogrania. 😀

    2. też nie umiem, a kupka wstydu też spora, dlatego skończyłem (no prawie) z bundlami od IG (jeszcze Artifexowi jestem wierny), otaku itp, tamte gry realnie tylko dla kart i teraz muszę wyszukiwać perełki wśród prawie 3k chłamu na koncie

 1. Ciekaw jestem czy ta wypas wersji od słowiańskich przyjaciół zwalnia z kopiowania kodów 😀

  1. nope, to zupełnie osobne pierdółki, warto poklikać, żeby zabić czas do premiery 😀

   1. Jak już poklikałem, to chyba jest inaczej. Tutaj są pierdółki typu kotek na statek, tamto mają być niby rozszerzeniami do fabuły

    1. fakt jest inaczej, ale nie w tym sensie co napisałeś 😛 „pytałeś” czy wypasiona (Obsidian/Deluxe) wersja zwalnia z kopiowania kodów i tu odpowiedź brzmi NIE (o ile chcesz te pierdółki) – więc sens mojej poprzedniej wypowiedzi jest poprawny. Natomiast walnąłem drobnego babola – obie edycje będą miały tylko 2 takie itemy (peciak + przedmiot), natomiast te 3 bonusowe itemy są dla preorderowców. Łącznie więc, obie edycje zakupione teraz będą miały 5 pierdółek, do tego możesz dorzucić jeszcze 10 z tego rozdawnictwa. Natomiast to, co poza tymi duperelami zawierają edycje Deluxe i Obsidian, to jest ta faktyczna wartość podbijająca cenę (czyli OST/Guide/Mapa w Deluxe i dodatkowo Season Pass na 3 DLC w Obsidianie)

  1. też się zastanawiałem nad tym, tym bardziej, że sprzedają na tej stronie obie wersje 🙂 Może w przyszłości GOGowcy dostaną jakieś klucze do odblokowania tej zawartości jak się krzyk podniesie …

  1. Przegląd by wyglądał tak:
   W Polsce – drogo.
   G2A – taniej na g2a
   cdkeys, GMG itp – taniej niż w Polsce
   Ruscy z yuplay – 62 zety vanilla

  1. I te newsy na stronach co dwa dni, że nowe DLC do wieśka dali.

   1. Nooo. I ten spam fanboyów na forach, że Wiedźmin dał za darmo DLC, a do AC trzeba kupić i fala hejtu na UBI 😀 Nie spodziewałem się, że u ludzi tak kiepsko z myśleniem.

    1. Bo to łykasz jak pelikan (bez obrazy), a to niczym się nie różni. Dla mnie to obojętne, bo i tak zawsze kupuję edycje GOTY, ale takie zagrania są bardzo nie fair.

    2. nic nie łykam bo nie kupuję bezwartościowych DLC i w ogóle nie wydaję na to pieniędzy, jak GOTY nie ma promo to zlewam i gram w tanie podstawki, jak dają za free to biere i tyle

  2. Tylko, ze w przypadku WIeska to faktycznie czasami była jakaś misja, a tu ino itemy.

  1. tak, ale dodatki podobne do tych co w Deluxe (i w Obsidian, oczywiście) czyli „zbędne” ale być może choć trochę pomocne przedmioty.

   1. No nie do końca. Widzę że Deluxe ma soundtrack, mapę i przewodnik oprócz itemków a Obsidian ma season pasa z trzema dlc. No zobaczymy. Jeszcze nie grałem w jedynkę.

    1. ja mówię o dodatkach DO GRY a nie o tym, co jest z nią tylko powiązane tematycznie. Z resztą, jak masz już OST, przewodnik, mapę i cokolwiek tam jeszcze dają, to chyba nie ma sensu, by ponownie dawali to samo, w osobnych DLC, ale teraz za darmo 😛 W Deluxe masz 3 dodatkowe elementy dodane do gry: peciak (chyba mewa), flaga (dekoracja na okręt?) i mieczo-czaszka. Tutaj takich dodatków jest 10 (pod tym względem, Deluxe wygląda blado :P).

 2. Opis do poprawki:
  1. Zalogować się/zarejestrować
  2. Scavenger Hunt i połączyć konto ze Steam.
  3. Wklepać kody

 3. Właściwie to po co są konta na ich stronie? Tworzą świetne gry, więc nie miałbym nic przeciwko założenia konta u nich, gdybym tylko widział w tym jakiś sens. Pomimo tego, że sama akcja jest świetna, w Pillarsy jeszcze nie grałem, tym bardziej małe dodatki do drugiej części mnie nie interesują. Ktoś wie właściwie czy poza tymi dodatkami są jakieś korzyści z posiadania u nich konta?

  1. o ile nie wmuszą tego konta samą grą (rzadkość, ale się zdarza), to korzyści raczej nie ma żadnych (nie licząc wspomnianych gratisów).

  2. Do zarzadzania swoimi donacjami z fig-a i samo konto jest do ich forum.

 4. Już wolę taki PR, gdy firma wycina zawartość i rozdaje ją jaka „darmowe DLC” niż to co mamy dziś na każdym kroku, czyli wyciętą zawartość za prawdziwą kasę, nic nie wnoszące DLC w takiej samej cenie jak gra oraz mikropłatnosci i lootboxy w grach singleplayer z segmentu AAA… No, ale większości to chyba pasuje, patrząc po komentarzach pod wieloma postami, że płacąc pełną cenę dostają wybrajowany produkt i z uśmiechem na ustach wywalą drugie tyle by ułatwić sobie na przykład wymuszony grind i dopiero wtedy cieszyć się pełną produkcją :/

  1. Szczerze mówiąc, ciężko to nawet nazwać wyciętą zawartością. Kilka „normalnych” itemów, które do każdej gry można w każdej chwili dodać w ramach promocji, np ze względu na jakąś okazję (czapka „mikołajka”?) czy do humblowego Yogscasta. Najwięcej roboty z tym ma grafik (cóż, nie jest to proste 2D) 😛 Część itemów tu oferowanych to tzw. „consumable”, czyli coś, co też często jest w postaci DLC, często nawet nie dodawane do wydań GotY/Deluxe/Gold (ktoś jeszcze pamięta „złote” wydania? 🙂 ), czyli zwykłe przyśpieszacze, bo jest Ci trochę łatwiej zacząć grę mając darmowe przedmioty lub trochę mamony w kabzie. Za wyciętą zawartość możesz uznać te 3 DLC, które się ukażą później – ich zarys (nie tylko tytuły) znany jest nam jeszcze przed premierą gry. Czy faktycznie te „dodatki” nie mogły się znaleźć w oryginalnej grze? Mogły i zapewne równolegle z nią były tworzone. Raczej programiści nie siedzą teraz w pocie czoła nad tymi dodatkami (może drobne poprawki …), raczej szykują się to patchowania PoEII i siedzą nad kolejną już produkcją.

  1. Tego akurat nie będzie w zbiorczym 😛 Ponadto, teoretycznie zbiorcze już jest dostępne do zakupienia – edycja Obsidian, przynajmniej na razie, jest wydaniem kompletnym (a czy później zrobią większy skok na kasę i dodadzą inne duże DLC, czy jednak zrobią PoE III, to się okaże).

  1. Nie ma żadnego, Obsidian to wydawcy gier a nie scamerzy. Poza tym, gdziekolwiek masz guzik łączenia ze Steamem i strona przekierowuje cię na Steama, a nie prosi o podanie hasła na jej stronie, to jest git. Steam przekazuje wtedy tylko informację jakie to konto i że jesteś legitny. Gorzej jak chcą od ciebie passów na ich stronie, wtedy scam

 5. Czy jest sens rejestracji jeśli nie ma się na koncie PoE2, czy dodatki zostaną gdzieś zapisane i jak się kupi grę podłączą się cz trzeba mieć grę na koncie?

  1. Nie mam poe2 i wg. stronki scavenger hunt dlcki mi odblokowało. Zakładam, że ta informacja jest gdzieś przechowywana na tej stronie, a że wcześniej musiałeś się połączyć ze steamem – automatycznie doda ci te dlcki po aktywacji gry.

 6. Wszystkie 56/55 kodów (na forum obsidian jest tylko 51):

  BtF6nW
  w6Pd2u
  SHbEXB
  cCedpo
  8twCgw
  BMahh7
  KFK5Lj
  RMaM4A
  XQrdGv
  CoC6eF
  DeYvu8
  HTEPbK
  25Pwqv
  VMTjAb
  yJ3BqA
  mfvU5r
  vSKRXA
  RHh2SA
  3D7mzF
  WgE69K
  tg2b3r
  KUyE6X
  vitshR
  5Vtwje
  EQC3bw
  APDPmj
  zdhfFQ
  zvzrSg
  hCSjoE
  iXncsY
  eZ9ywi
  mDjZsK
  3kp5Bi
  Ksucnw
  4eVMKu
  SNGVTh
  i2MrLF
  aFJJ8F
  6X4EYa
  BprrJv
  ysRHrs
  3UNUbC
  TjF5if
  UBRYio
  P5swCz
  PLmjXG
  JvD6Sx
  47KjYc
  7NLeRW
  zGckQH
  UG6Q9Y
  8kp5Bf
  E6Gqaj
  PrHg3N
  eVSMvT
  cLD6nB
  uUZCgG

  1. I druga sprawa, na forum dużo wcześniej było 56 kodów zanim napisałeś komentarz, nie rób z siebie jakiegoś globusa..

 7. Głupie pytanie, ale jeśli ktoś nie ma PoE II to nie zadziałają te kody? XD

    1. To się automatycznie do Steama przypisuje? Bo wpisałem te keye na tym Scavenger Hunt, i niby każdy zadziałał, to tylko tyle trzeba zrobić? Samo połączenie konta ze Steamem je automatycznie aktywuje, czy jak to działa? Da się jakoś sprawdzić czy je przypisało?

 8. Weź nie mąć i nie rób fake’ów… Na forum Obsidian piszą, że jest raczej zapasowy kod jakby jakiś umknął ludziom, ot i tyle.

 9. Jeśli panicznie boisz się zhakowania, to wyłącz komputer i wyrzuć go za okno. Efekt gwarantowany.

 10. Słowa „NOT” nie zauważyłeś, czy tylko nie rozumiesz na czym polegają „not jokes”, hmm?

  Tu masz definicję:
  www. urbandictionary. com/define.php?term=Not%20joke

  1. Dzięki za definicję – „not jokes” znam, natomiast nie znałem tego sposobu ich użycia 🙂 Co do mojego zgłoszenia się do Remike po nagrodę to dowcip, z resztą bard’s tale IV raczej się nie ukaże szybko (o ile w ogóle). Swoją drogą chciałem udowodnić że mam wbite 56/55 kodów bo różne indywidua wmawiają mi że mącę i robię fejki.

   1. Spoko, nie ma problemu 🙂 Też się właśnie zastanawiałem czy to 56/55 to jakiś ukryty, nadprogramowy bonus do kolekcji, ale widocznie Obsidianowi standardowo przytrafił się bug 😉 W każdym razie gratsy za dodatkowe +1, ja tylko standardowe 55 wbiłem.