Znamy pełny line-up Indie Gala June!

Odblokowano już wszystkie bonusy w  Indie Gala June

Od 0.01$ (min. 1$ dla uzyskania kluczy steam i desura)

Creatures: The Albian Years (DRM-free), Pirates of Black Coves (steam), 
Survivor Squad (desura)

BTA1 (aktualnie 3.56$)

Chester (desura), Sword of the Stars: Complete Collection (steam), Vessel (steam), Aquanox (steam), Painkiller Overdose (steam)

BTA2 (aktualnie 5.87$)

Star Ruler, Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes, A New Beginning: Final Cut, Sword of the Stars II: Enhanced Edition, AquaNox 2: Revelation, Crusader Kings Complete (wszystkie steam)

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Znamy pełny line-up Indie Gala June!"

 1. Za grupowe 4,50 zł bardzo ładny zestaw. Teraz tylko wszyscy czekamy na HH 🙂
  Wreszcie będę miał komplet Sword of the Stars na Steamie, bo pudełkowa wersja wydana przez Play.pl leży mi na półce nie rozpakowana z foli już z 7 lat. Nawet cena jest na opakowaniu – 49,90 zł. Ale ja jednak byłem nierozsądny dając tyle za jedną grę indie. Przy bundlach i grupowych zakupach wchodzi się na wyższy poziom skąpstwa 😉 Ostatnio byłem zły kupując solo, że za jakiegoś bundla trzeba zapłacić jeden eurocent, a nie 1 cent amerykański, a to na PP przeliczniku już 5 groszy ;>

 2. Painkiller, meh… ale na HH czekam, oj czekam 🙂 Z tymi centami to nie jest juz rzniecie tworcow i robienie ze stron bundli quasi warezow?

 3. @arrathog:
  No nie wiem czy takie „rżnięcie twórców” – za wersję steamową zapłaciłem zaraz po premierze normalną cenę, teraz kupowałem ponownie wersję DRM Free do modów za tego 1 centa (na wszelki wypadek by VAC się nie zbuntował). Nie każdy $%% pieniędzmi by wydawać je lekką rączką po te 20$ by wspomóc biednych twórców (oglądając Indie Movie gdy ci rozwodzą się nad swoją niedolą wielu z nas chciałoby być w takim „niedostatku”).
  Zresztą – takie są zasady IndieBundli – kto uważa że może bez nadszarpnięcia budżetu zapłacić więcej, ten płaci.

 4. @skapiradlo – dokupienie do steam keya do mnie przemawia, z kolei na $20 to ja tez jestem za oszczedny 🙂 Nad tworcami sie lituje, po tym jak sie deweloperzy Mustachio pochwalili na Mobilizacji w Lodzi ile zarobili na 2 po roku pracy (na prad im starczylo). Mysle po prostu, ze jak kogos stac na kompa i net, to $3 na zestaw gier powinno nie byc strasznym wypruciem. Zapewne punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

  BTW,co polecacie z tego zestawu? Bo ja o tych tytulach nic nie slyszalem za bardzo. Dzieki