VIP Mystery Bundle w Fanatical

Trzy losowe gry Steam za 22,96 zł w ramach VIP Mystery Bundle w Fanatical

Kolejna edycja BundleFest w Fanatical zaczyna się powoli rozkręcać. W ramach specjalnego wydarzenia możecie zakupić kolejny zestaw z tytułami na PC. W skład pakietu VIP Mystery Bundle wchodzą 3 losowe gry Steam. Cała paczka dostępna jest za jedyne 22,96 zł. Podana cena pojawi się w koszyku po wykorzystaniu kodu zniżkowego OMEN10.

Wszystkie tytułu dostępne są w postaci kluczy Steam.

UWAGA! Według informacji podanych przez sklep Fanatical, każda z wylosowanych gier posiada na platformie Steam ocenę „Przytłaczająco pozytywną” lub „Bardzo pozytywną”. W dodatku wszystkie tytułu posiadają ponad 1000 recenzji lub zostały wydane w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Na największych szczęśliwców czekają natomiast specjalne pakiety zawierające najnowsze gry AAA. Powodzenia! 🙂

Wszystkie zestawy dostępne w ofercie sklepu Fanatical znajdziecie na stronie wydarzenia BundleFest.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.