The Indie Gamer Chick  Bundle  za ok. 3.05 euro kupimy następujące gry:

Dead Pixels ( Steam, Desura + DRM-free)
Chester (Desura + DRM-free )
Antipole (Desura + DRM-free)
LaserCat(Desura + DRM-free)
Smooth Operators: Call Center Chaos (Desura + DRM-free)
Little Racers Street (Desura + DRM-free)
SpyLeaks (Desura + DRM-free)
Orbitron: Revolution (Desura + DRM-free)
Gra – niespodzianka

Bundle jest dostępny do zakupienia do przez najbliższy tydzień.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Indie Gamer Chick Bundle"

 1. Dramatycznie słabo
  Już to widać zresztą po tym jak wzrasta cena…

  Swoją drogą jeśli to są hand-picked favourites to gratuluję gustu!

 2. Bardzo fajny zestaw, co nie dziwi, skoro to gry z toplisty Indie Gamer Chick.
  Niestety prawie wszystko mam.

  Dead Pixels – trochę monotonna, ale fajna strzelanka z zombiakami, niby pierdułka, ale jest kupowanie broni, ekwipunku, upgrady. Bardzo fajnie narysowana grubymi pixelami. Był już i w bundlu Royalsów i Grupisów.

  Chester – rewelacyjny platformer z odblokowywanymi dodatkowymi postaciami i środowiskami. Czyli każdy level może być oglądany w innej stylistyce graficznej i przechodzony inną postacią. Oczywiście zmiana postaci wpływa na gameplay. Jedne skaczą wyżej inne szybciej strzelają. Styl levelu to samo, też zmienia warunki gry. Było kilka okazji tanio kupić tę grę, był w bundlu IG, a nawet dwa razy za darmo.

  Antipole – kolejny bardzo fajny platformer, tym razem ze zmianą grawitacji, trochę tak jak w VVVVVV, tylko mapa OIDP leci cały czas w prawo a nie jest złożona jak w V. Do tej pory niebundlowany.

  LaserCat – kolejny platformer. Tym razem ze stylistyką graficzną VVVVVV. Bardzo retro, bardzo dobrze się w niego grało. Był już u Royalsów w jednym z poprzednich bundli.

  Spy Leaks – to z kolei puzzle. I znowu bardzo fajne. Taki trochę sokoban z dodatkiem akcji. Przeprowadza się włamy, przesuwa szafki i sejfy, unika laserów i strażników. Był jako dodatek BTA w IGSie.

  Zadziwia mnie, że tak dobre gry nie lądują na Steamie :-/

  1. Trochę za dużo platformerów, a mam ich pod dostatkiem. Chestera mam, chyba najciekawszy z paczki – mam nawet dodatkową kopię na wymianę…

 3. Little Racers Street mam z innego bundla, lekkie fajne i zabawne wyścigi.

  1. No, był w Groupees Build A Greenlight 2 chyba od dolara za dwie gry + bonusy.

 4. Chester jest naprawdę fajne – dawno mnie ciekawiło i w sumie dla tej gry założyłem konto na Desurze. Coś czuje, że w miarę niedługo wybiorą to na Greenlight, chociaż mogę się mylić, tam często są niespodzianki przy wyborze gier.

 5. Połowa gier była już w innych bundlach, drugiej połowy nawet nie kojarzę, więc i tym razem podziękuję.