The Indie Gala Mass Effect

Ruszyła Indie Gala Mass Effect. W paczce do kupienia:

Od 0.01$
Rebuild [Android],

Od 1$
Kill Fun Yeah [Desura], Shadowgrounds [Steam], Zombie Driver HD [Steam], Gra niespodzianka [Desura]

BTA (aktualnie 4.99$)

Gimbal [Desura], Shank 2 [Steam], Mass Effect 2 [Origin], Zombie Driver DLC + Soundtrack [Steam], Gra niespodzianka [Steam]

Bundle potrwa przez 12 dni

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Indie Gala Mass Effect"

 1. Muszę oficjalnie wyrazić swoje zadziwienie tym, że gra od EA (i to nie niezależny Shank tylko tytuł AAA) jest w bundlu. Chyba piekło zaczyna zamarzać.

 2. Albo nikt tego nie kupuje. Przecież Most Wanted 2012 kilka miesięcy po premierze kosztuje tyle, co ten z 2005 roku. To samo z nowym MoH’em. Wydają coraz gorzej sprzedające gry i chyba tylko nowy BF albo ME mógłby ich podnieść z tej sytuacji.

 3. EA musi cienko ciągnąć masa zwolnień, teraz bundle, żeby nie skończyli jak THQ 😛

  1. To samo miałem napisać: EA się kończy (płakać to ja po nich nie będę).
   Zniszczyli wiele dobrych marek i producentów, których „przygarnęli” licząc zapewne na to, że skoro CoDy sprzedają się w milionach to oni też tak mogą – zapomnieli tylko, że to inna grupa docelowa kupowała to co im udało się w ciągu tych kilku lat rozwalić.

 4. Bzdura, EA się nie kończy tylko się rozrasta (konkretnie usługa origin) czego efektem jest pojawienie się kluczy origin które prawdopodobnie w przyszłości będą w innych bundlach.

  1. Wywalenie na ryj szefa EA (właściwie to sam odszedł ze względu na niższe, niż zakładano, wyniki finansowe korporacji), tytuł najgorszej hamerykańskiej firmy w USA, ciągłe wyprzedaże gier których nikt nie chce (epic fail MoH:W i marna sprzedaż innych gier), ciągła krytyka ze strony graczy to przecież jest „rozwój” EA.
   Nawet nie będe wspominał o: „Strata netto za drugi kwartał roku fiskalnego wyniosła 391 milionów dolarów, a przychody ze sprzedaży spadły z 894 do 788 milionów dolarów. Do tego dochodzi zwolnienie ponad 1500 pracowników i zamknięcie kilku studiów deweloperskich.”
   Jak wiesz gdzie i jak to sobie zobacz jak poleciały w ciągu ostanich 2 lat notowania akcji EA.
   Po za tym nikt tu nie mówi o zamknięciu/likwidacji EA ale o tym, że EA jako wydawca leży i robi pod siebie.

  2. Oby to ich robienie pod siebie przyniosło nam korzyści w postaci większej konkurencyjności EA.

  3. Coś też tak widzę, że będą bundle od EA na orgin i może nawet humble coś z nimi gada 😛

 5. Shadowgrounds i Shank2 już mam z innych bundli, ale grzech tego nie kupić dla reszty w HH 🙂

 6. Masakra, szkoda tylko że całą trylogię ME mam już dawno za sobą. W ogólnym rozrachunku wziąłbym paczkę tylko ze względu na Zombie Driver, więc jak nie będzie HH, to najwyżej wezmę ją za dolca :]

  1. Zombie Driver – pozycja nr 1 na liście gier wywołujących u mnie wymioty 😉

  2. jak ktoś lubi achievementy to w przypadku tej gry nie ma co narzekać bo jest ich aż 103 😀

 7. LOL a tyle cały czas chcieli za ME2 W końcu kupią tą grę ;P Nie powiem, że ciekawe posunięcie. Teraz czekać na HIB-a od Activision 😉

  1. Pewnie tak – Origin tak ma, że niezależnie gdzie kupisz przy pierwszej instalacji możesz sobie wybrać dowolną wersję językową. Ostrzegam jednak, że ME2 ma raczej spierniczony PL dubbing.

  2. Hmmm, jak dla mnie Sonia Bohosiewicz w roli Jack była świetna, a reszta postaci też niczego sobie.

  3. Zapytałem się na czacie na indiegala.com, to jakiś Athos06 odpisał mi, że to jest to samo, co możesz kupić na Origin. Więc jak tam jest język polski (a jest), to z indiegali też będzie. Oczywiście ja za to nie ręczę, ale mam nadzieję, że tak jest.

  4. Mnie też raczej dubbing się podobał, oprócz zwalonego Shepparda w roli męskiej.

 8. w sumie to na tą chwilę to potrzebuję tylko: Kill Fun Yeah [Desura], Gimbal [Desura], Zombie Driver DLC + Soundtrack [Steam], resztę dam kumplowi a potem może i jakieś fajne niespodzianki wpadną – stawiam na Shadowgrounds Survivol (ale oby to nie była prawda) 🙂