Aktualizacja: Nie polecamy kupować bundla dla samej Primordii, gdyż będzie ona kolejnym bonusem w Be Mine 8 i można ją dostać wraz z innymi grami za 1 dolara!

The Hammerhead Bundle  za ok. 3.20 euro kupimy następujące gry:

Primordia ( Steam, Desura + DRM-free)
Pressure (Steam, Desura + DRM-free )
Forge (Steam)
Richard & Alice(Desura + DRM-free – Windows)
Gas Gusslers : Combat Carnage (Desura + DRM-free)
Gra-niespodzianka

Bundle jest dostępny do zakupienia do przez najbliższy tydzień.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Hammerhead Bundle"

 1. Czy jak ktoś aktywował Forge, to też mu się pojawiło okno, że DLC nie zostało jeszcze wydane?

 2. Jak ktoś chcę Primordie na Desurę to niech się odzywa na PW do mnie 🙂

 3. Dostałem Skyrima !!! Brać póki ciepłe , w puli są też świetne gry indie jak FTL czy Retro City Rampage , znajomy dostał Metro Last Light

  1. Darmowe skajrimy zawsze w cenie. 😉 A tak serio – jakie tam gry niespodzianki można dostać? Coś czuje, że odpadki z poprzednich bundli.

 4. Greenlight, czyli jak już wyjdzie oficjalnie na Steam to dostanie się klucze?

  1. Jeszcze nie wiadomo czy sprzeda się 28k bundli. 😛 Robicie aktualizację jak coś nowego pojawi się w bundlu?

  2. Raczej się sprzeda. Do końca jeszcze 4 dni, bonus dość solidny, a w Indie Royale poza Primordią nic wartego tylu euro nie ma, więc ludzie będą kupować BM8.

 5. Mam na zbyciu na Steam. Za szybko czasami podejmuje decyzje… Kupiłem to dla Primordii… Kurde głupi IndieRoyale nie dość, że mam problem z ichniejszym kontem to jeszcze teraz przepłaciłem…

 6. Ja kupię Pressure, jak już pisałem, niestety mam na PayPalu ograniczone fundusze (3,5zł), jeśli ktoś uzna to za mało, to mogę dorzucić kluczyk do Patrician IV + DLC, Dungeons The Dark Lord, Pacific Storm albo coś na Desurę.