X

«

»

Super Power Sims – Bundlestars

BS-LOGO13

Gry w Superpower Sims Bundle od Bundlestars (cena – $10.81):

Trainz Simulator 12
IL2-Sturmovik: 1946
Euro Truck Simulator
GT Legends
Agricultural simulator 2011 Extented Edition
Air Conflicts: Secret Wars
GTR FIA GT Racing
Rig’n’Roll
Trainz Simulator: Murchison 2

Wszystkie gry w wersji steamowej. Oferta ważna przez 27 dni.

Bundle Stars regularnie dostarcza graczom zróżnicowane zestawy gier na PC w szalenie niskich cenach. Gracze otrzymują gry z gatunków RPG, Strategia, Symulator, FPS, Arcade, Wyścigi i wiele innych w cenach o 97% niższych od sugerowanych cen detalicznych. Możesz również zakupić pojedyncze gry na Steam z olbrzymim rabatem na Bundlestars Store. Musisz jednak się śpieszyć, gdyż obniżki te trwają tylko przez ograniczony czas.

Kupując na Bundlestars nie tylko gwarantujesz sobie niesamowite gry w niskich cenach, ale również wspierasz niezależnych deweloperów oraz małe studia, pomagając im w tworzeniu nowych gier.

Aby zobaczyć wszystkie aktualnie dostępne bundle, odwiedź www.bundlestars.com.

 • Cena zaporowa.

 • vattax

  Przecież ta paczka była w październiku 2013 r. za £2.97.

 • MDA

  Absurdalna cena za ten zestaw, który już był przeczołgany przez kilka bundlii.

 • coś Bundlestars ostatnio odchodzi od swoich „szalenie niskich cen”.

 • 28.10.2013r kupiłem tę paczkę za 2,97 GBP.
  Nie wiem, jak inni, ale ja zaobserwowałem tendencję wzrostu cen bundli. Może to zmowa cenowa? A może manko na koniec roku rozliczeniowego?

  Miner Warfare na DESURA:
  7060C-4C6C3-5F408-DB6C1-03581

  • Kuwejt – Dzięki.

  • Adam Łakomy

   Dziękuje kolego 🙂

  • Krzysiek

   W moje urodziny! 😀

  • Kuwejt:

   „28.10.2013r kupiłem tę paczkę za 2,97 GBP.”

   Też pamiętam tą cenę, potem była jeszcze chyba nawet dodatkowa obniżka w okolicy witer sale na Steamie. Nawet jeśli nie to teraz cena wzrosła o ponad połowę w stosunku do pierwotnej.

   Kuwejt:
   „Nie wiem, jak inni, ale ja
   zaobserwowałem tendencję wzrostu cen bundli. Może to zmowa cenowa? A
   może manko na koniec roku rozliczeniowego?”

   Raczej jesteśmy świadkami powolnego schyłku tanich bundli PWYW i przechodzenia na znacznie droższe PWWW. (You – We). Powoli by nie odstraszyć potencjalnych nabywców szokiem cenowym, ale dzieje się to we wszystkich dotychczasowych bundlach:
   HumbleBundle stałe 6$ na weekly, zdjęcie bonusów z drugego tygodnia dla early buyers, wymuszone 10$ na starcie dużych bundli itp.

   Indiegala:
   Manipulacje przy cenie podczas HappyHour i ustawianie jej ręcznie zamiast średniej.

   Bundlestars:

   Podywżki o ponad połowę.

   Następuje to powoli, ak samo jak w przypadku dużych sieci handlowych – jeśli w jednym kroku budndle wprowadziłyby podwyżki o ponad 100% spora część klientów odpłynęłaby natychmiast, a tak powoli przyzwyczaja się kilenta.

   Jedocześnie wszystkie te 3 projekty otworzyły swoje sklepy w których oferują gry indie za normalne ceny – nie będą robić sobie konkurencji. Po prostu bundle w dotychczasowej postaci powoli się kończą i przechodzą na model normmalnych sklepów – potrwa to jeszcze pewnie z rok, max 2 i będzie pozamiatane. Bundle padły po prostu ofiarą swojej popularności.
   Jeśli to będzie zmierzało w stronę, w którą teraz idzie prędzej czy później większość z nas wypisze się z tego interesu – każdy m po prostu inny próg tolerancji wydawania na pierdoły czyt. gry indie w które poza wyciskaniem kart nigdy nie zagra. Większość ludzi nie czuje się po prostu skrzywdzona przez los i chce śmierci swojej i tych strasznych rodziców, jeśli nie ma każdej gry pod słońcem jaka kiedykolwiek została wydana, jak nie przymierzając jakiś japoński nastolatek no-life.

   P.S.
   A teraz czekam czekam czy inny kolega znowu na mnie napadnie jak 3 dni temu, że nie wspieram biednych developerów.

 • Humbla tak nie reklamujecie 😛 Cena zaporowa.

  • Bo Humble im za to nie płaci.

 • Roman

  starocie, za darmo bym nie chciał

 • Nie rozumiem tego działania ze strony Bundle Stars. Dawać drugi raz to samo, ale w dwukrotnie wyższej cenie? No cóż, słabo to rzutuje na ich kolejnych bundlach.

  • To już nie 2x, a 3x wyższej cenie 🙂

 • Dokładnie ten sam bundle był dostępny w październiku za 3 funty, Ja rozumiem, że sprzedający ma prawo ustalić cenę produktu, jednak w tym wypadku jest to już chamstwo.

 • bieda…

 • A w sklepie jeszcze lepiej Alan Wake Collector’s Edition za 42$, powaliło zupełnie.