X

«

»

The RPG Champions Bundle – Bundlestars

BundlstarsGry w The RPG Champions Bundle od Bundlestars (cena – $4.49):

– Two Worlds: Epic Edition
– Two Worlds 2
– Two Worlds 2: Pirates of the Flying Fortress DLC
– Septerra Core
– Enclave
– Gorky 17

Wszystkie gry w wersji steamowej. Uwaga –  podana cena promocyjna obowiązuje tylko przez najbliższe 48 godzin.

 

Capsule Computers to globalna niezależna spółka mediowa, która celuje w bycie najlepszą firmą dostarczającą informacje o grach wideo, rozrywce oraz pop kulturze, a obecnie uznawana jest za wiodące źródło informacji o Anime w Australii. CC zostało założone w lipcu 2009 roku, i pomimo że Capsule Computers pozostaje w 100% australijską spółką, ma ona swoich redaktorów na całym świecie, poczynając od Australii, przez Amerykę, aż po Wielką Brytanię. Więcej informacji znajdziecie pod adresem: http://www.capsulecomputers.com.au/

 Bundle Stars regularnie dostarcza graczom zróżnicowane zestawy gier na PC w szalenie niskich cenach. Gracze otrzymują gry z gatunków RPG, Strategia, Symulator, FPS, Arcade, Wyścigi i wiele innych w cenach o 97% niższych od sugerowanych cen detalicznych. Możesz również zakupić pojedyncze gry na Steam z olbrzymim rabatem na Bundlestars Store. Musisz jednak się śpieszyć, gdyż obniżki te trwają tylko przez ograniczony czas.

Kupując na Bundlestars nie tylko gwarantujesz sobie niesamowite gry w niskich cenach, ale również wspierasz niezależnych deweloperów oraz małe studia, pomagając im w tworzeniu nowych gier.

Aby zobaczyć wszystkie aktualnie dostępne bundle, odwiedź www.bundlestars.com.

 • gc

  Jak zwykle u Bundle Stars szalenie atrakcyjny zestaw powtórek. W nagrodę dla tych którzy nie kupili wcześniej – +VAT.

 • Tylko wyczytałem, że podobno Two Worlds 1 i 2 na Steamie ma DRM z ograniczeniem do trzech aktywacji. Potem trzeba pisać do jakiegoś supportu. Chyba lepiej sobie wziąć z GOGa.

 • Odkupię Two Worlds: Epic Edition za 2,5 zł.

 • Powtórka bundla którego miałem, dla tych co przegapili ale nieco drożej i ubożej.

 • Chętnie wezmę Two Worlds 2 z dodatkiem za 5zł.

  • Gościu

   do pełni szczęścia brakuje dodatku castle defense

 • No teraz to mnie zaskoczyli, zamiast dać jedną grę, która by mnie tylko interesowała w danym bundlu, to dali 5 gier, które mam plus jedną, która mnie w ogóle nie interesuje, a jednak cuda się zdarzają.

 • wymienię coś z nowego brutal bundle na Gorky 17 pisać pm