Promocja na zakończenie Build a Greenlight Bundle

Build A Greenglight Bundle zmierza ku końcowi.Z tej okazji do końca akcji odblokowano możliwość zakupu pojedynczego tytułu (cena minimalna – 0,75$)

Oprócz tego zostały dodane dwa bonusy dla każdego nabywcy – są to gry : Fester Mudd: Curse of the Gold oraz Leisure Suit Larry 1 VGA. Obie gry są jeszcze w fazie produkcji i zostaną udostępnione do pobrania niezwłocznie po ukazaniu się grywalnych wersji.

Bundle potrwa jeszcze przez 13 godzin.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Promocja na zakończenie Build a Greenlight Bundle"

  1. Ja wziąłem chyba wczoraj Wooden Sen’Sey po sprawdzeniu dema na Desurze, które jest całkiem niezłe. Jako drugą grę wybrałem Private Infiltrator (demo nie działa).

    Ten np. Oozi: Earth Adventure wydaje się być strasznie powolny, usypiający i mało odkrywczy. Może jednak są osoby, które lubią spokojniejsze platformówki.

  2. Dla LaMulany warto wziaść, ps tylko mi wywala informację o virusie na ich stronie?

  3. Nie wiem, ja wchodziłem na ichnią stronę już kilka razy w związku z tą akcją i do tej pory żadnego komunikatu tego typu nie uświadczyłem. I się w sumie zgodzę-bonusowa La Mulana jest jedną z najlepszych gier z tej całej inicjatywy 🙂