Preorder na Build a Retroism Bundle

Już za 23 godziny wystartuje Build a Retroism Bundle od Groupees. Już teraz możecie złożyć preorder i za wpłatę w wysokości minimum $1.25 otrzymać pełen zestaw (7 gier). Jakie gry znajdą się w paczce dowiecie się niestety dopiero w momencie startu bundla.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Preorder na Build a Retroism Bundle"

      1. sergeron pisał newsa, on zawsze walnie jakiegoś „byka”. Zresztą, pytajcie jego skąd wziął taką cenę.

        1. Kopiuj/wklej z poprzedniego i się chłopak machnął i tyle. Tak to jest jak trzeba newsa podać jak najszybciej przed konkurencją.

  1. Jakiś przeciek, domysły co tam może być? Retroism to jakieś słowotwórstwo od retro czy jakiś konkretne słowo którego teraz nie kojarzę? Pixelowe platformówki czy stare gry?

  2. Szkoda że nie ma takich paczek na GOGa. Tam fajne dodatki zawsze są a i stare gry moim zdaniem lepiej działają niż Steamowe.

  3. Jeśli macie wątpliwości co do tego bundla i nie chcecie ryzykować, to dokonajcie płatności przez PP, ale jej nie finalizujcie, po pojawieniu się paczki zrób refresz strony jak pasuje to kupujesz jak nie to zamykasz strone PP i po sprawie.