Do kwietniowego Humble Monthly Bundle dodano Minit. Dotychczas ujawnione tytuły to:

– Northgard (Steam)
– Mutant Year Zero: Road to Eden
(Steam)
– Absolver
(Steam)
– Minit
(Steam)

Jeżeli dokonacie płatności $12.00 już teraz, wówczas wyżej wymienione gry otrzymacie od razu. Pozostałe tytuły w paczce odblokowane zostaną 5 kwietnia.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Minit w kwietniowym Humble Monthly"

 1. O, znowu T3 ze zwykłego w monthly. Fajna taka symbioza.
  Minit ponoć fajne, więc chętnie się przygarnie. Zapowiada się najlepsze monthly 🙂

  1. Z tego bundla odpaliłbym chyba tylko Minit, więc znowu pauza. Swego czasu ograło się wszelkie Settlersy, Zeusa, Kleopatrę, Cezara i inne tego typu gierki i nie mam ochoty do tego wracać, więc Northgard bym nie ruszył (choć gra wygląda całkiem nieźle, ale gdybym miał ochotę na coś podobnego, wybrałbym pewnie Foundation lub Ostriv). Mutanta też nie bo oba XCOMy czekają nadal na swoją kolej. Absolver z kolei przypomina mi bardzo For Honor, który znudził mi się po kilku grach.

   1. Mutant to jednak zupełnie inna gra niż XCOM. Bardziej gra logiczna. Skrada się równie często jak w Shadow Tactics czy Commandos i rozkminia jak wyeliminować po cichu odosobnione jednostki i patrole, aż zostanie dowódca i max 1 przyboczny. Wczesne zaalarmowanie wroga to raczej przegrana. No i w przeciwienstwie do XCOM, Mutant zapewnia narzedzia na calkowite negowanienwplywu pseudolosowosci, dzieki czemu naprawde da sie zrealizowac niezawosny plan doskonaly.

    1. Xcomy mnie nie porwały totalnie, ale w Mutancie tak jak pisze kolega, odnaleźć można to „coś” ze starych gier taktycznych. Gra nie jest idealna, ale kombinowanie jest w zasadzie obowiązkiem bo wbita na tzw. pałę kończy się zawsze reloadem 🙂 gierkę polecam.

   1. ale wiesz że jak ktoś wystawi coś za 5zł i po pół roku zmieni cenę na 2zł to nadal będzie pokazywało że to ofka sprzed pół roku?? Po prostu ktoś zobaczył jak spadła cena i zmienił, a data wstawienia się nie zmienia

 2. Szczerze mówiąc jakby do Mutanta i Northgarda dodali za przeproszeniem kupę, to i tak bym tego Humbla wziął. Obie gry zdążyłem przejść z marszu i miałem kupę frajdy. Minit… wiem, że to nie grafika jest najważniejsza, ale takie gry, choćby najwybitniejsze, nie wchodzą mi totalnie. Bazarku dziękuję, że jesteś.

  1. Mutant Year jest super, Northgard jest dość prosty mechanicznie, ale gra sie przyjemnie, kampania zajmuje około 10h, multi olałem, tak czy inaczej nawet za samego Mutanta warto zapłacić 40 zł. Super gierka.

   1. Tylko mi Mutant wydaje się super powtarzalny?
    Każda mała walka to zakradnij się/strzel trzy razy/licz na farta że zabiłeś gościa w pierwszej turze.
    Do tego mało lootu, zbieranie syfu żeby podciągać statsy broni o 1

  2. Northgard jest bardzo dobry. Ma parę wkurzających mechanik (np. dziwne i czasochłonne odkrywanie świata), ale jeśli już się człowiek do nich przyzwyczai to wyłania się z tego naprawdę dobra strategia przypominająca starych Osadników. Właśnie kończę kampanię i jak dla mnie warto kupić Monthly tylko dla tej gry 🙂