Men of War: Assault Squad - DLC Pack odblokowany w BeMine Anniversary

Groupees sprzedało już ponad 18 tys. sztuk bundla BeMine Anniversary. Został odblokowany kolejny bonus „growy”, dostępny dla każdego, kto zapłaci minimalną cenę za bundla (1$):
– Men of War: Assault Squad – DLC Pack (
Steam – Windows)

Bundla można zakupić pod tym linkiem

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Men of War: Assault Squad – DLC Pack odblokowany w BeMine Anniversary"

  1. dla mnie bomba, akurat gram sobie w MOW :AS (świetna seria gier, polecam) ale mialem bez dlc, za to kupiłem BeMine, sweet

  2. Może ten 11 bonus też będzie grą lub dobrym DLC:) Mam nadzieję, że coś ciekawego się pojawi!

  3. Ucieszyłbym się jakby ostatni był DLC to TWII, ale nic nie wiadomo, choć dzisiaj powinni spokojnie ten próg 18500 osiągnąć.

  4. Dla mnie w tym bundlu podoba się, że dają sporo ciekawej muzyki jako gratis. Bundla kupiłem w ramach „pokuty”, bo kiedyś grałem na piracie Two Worlds 2, a orginału nie miałem. Dali wreszcie steam key do dlc packa. Jeszcze tyle bonusów w żadnym bundlu nie widziałem. 18500 to na pewno w 4 dni osiągną, ciekawe jaki będzie następny próg.

    1. Ciekawe że wiele osób mówi i robi podobnie jak Ty, kiedyś się grało na piracie, a teraz z wdzięczności dla developerów człowiek kupuje gierkę.

    2. Ja tak miałem z Assassin’s Creed II – pomyślałem że nie piracenie tej gry to po prostu brak szacunku dla twórców. I to był koniec mojego piractwa 🙂

  5. Ostatni bonus to niespodzianka -mystery bonus game za 21 tysięcy sprzedanych bundli. Coś na steam, i nie dlc 😉