X

«

»

The Ludosity Bundle

The Ludosity Bundle za ok. 2.57€ kupicie:

Card City Night (Steam)
Ittle Dew (Steam + Desura)
Muri (Steam)
Magicka: Wizards of the Square Tablet (Steam)
Bob Came in Pieces (Steam + Desura + DRM-free)

Oferta ważna przez 6 dni.

 • Masakra… lubie gry indie ale czasem mam wrażenie, że wystarczy naskrobać byle jaki kod – jakimś cudem dostać sie na steam i bić mamone na szrotach / badziewiach. SRSLY.

  • Grałeś w cokolwiek z tej paczki? 😉 Według mnie zestaw jest w porządku (jak na cenę niższą niż paczka fajek), mam tylko Ittle Dew, więc rozważam zakup. PS. Czasem pozory mylą i niezależna gierka wyglądająca jakby była zrobiona we flashu, okazuje się świetną pozycją, przy której można spędzić wiele godzin.

   • Anonik

    Niektórzy za cenę paczki fajek wezmą te szroty. miałem kontakt z częścią tych gier- badziewia nie warte dla mnie nawet 1zł. Dla mnie liczy się jakość a nie ilość. Dla ciebie ilość-patrząc po koncie steam.

    • Wybacz, ale dopóki nie wesprzesz swojej opinii argumentami, będzie ona nic nieznaczącym szczekaniem. Patrząc na wypowiedź anonimowego hejtera nie spodziewam się sensownej kontynuacji tej dyskusji, ale wiedz, że dla niektórych liczy się jakość, mimo tego, że wyróżnia ich również ilość. Nigdy nie kupiłem paczki, z której nie interesowałaby mnie minimum jedna pozycja. Inna sprawa, że kupiłem przedpremierowo wiele gier AAA, których nie zdążyłem jeszcze uruchomić… między innymi dlatego, że wciągnęły mnie pozycje, które Ty nazywasz badziewnymi szrotami.

    • Masz rację, ale z drugiej chyba strony trochę za bardzo się czepiasz. To tylko komentarze pod newsami, każdy może sobie pisać na co ma ochotę. Na jednym z forów, gdzie się udzielam, standardowym tekstem, takim naszym inside joke jest: „nie znam, 2/10”. Tutaj za coś takiego zebrałabym pewnie zjebkę, bo czasem ciężko niektórym dostrzec ironię 😉

    • Jestem z natury czepialski ^_~. Myślę, że ironię jestem w stanie wyczuć (nawiasem, to bardzo ciekawy temat – nadchodząca generacja traci podobno zdolność wyczuwania ironii – polecam lekturę najnowszych Książek – tego kwartalnika Agory, jest tam o tym parę słów) – na łowcach kojarzę kilkanaście osób, które szanuję, mimo, że mamy inne poglądy na dany temat – zdarza się, że dyskusje przenosimy na priv. Gdy ktoś pisze, że coś jest do du py, a nie miał kontaktu z tym czymś (jeśli nie potrafi uargumentować swojego zdania, zakładam że nie miał kontaktu), to będę takie wypowiedzi krytykował – a nuż okaże się, że doprowadzi to do rzeczowej dyskusji. BTW. Odezwę się poprzez Steama (ale może już nie dziś), to pociągniemy dyskusję dalej ^_~.

  • Przy Card City Nights zarwałem wczoraj noc ^_~. Gierka jest świetna. Ukończenie głównej „kampanii” zajęło mi ok. 15h – zostały jeszcze jakieś extra pojedynki. Bardzo żałuję, że nie w niej multi, chociażby lokalnego. Nie oceniaj książek po okładce. SRSLY.

 • Jak ktoś będzie chciał się pozbyć Muri albo Ittle Dew to chętnie przygarnę. Kupię albo się wymienię.

 • Mam już Ittle Dew i Bob Came in Pieces, reszta nie wygląda zbyt zachęcająco, nie biorę.

 • Bob Came in Pieces polecam, ciekawa gra w której trzeba modyfikować zewnętrzną obudowę statku głównego bohatera, aby dopasowywać go do środowiska i umożliwiać pokonywanie przeszkód. Intrygująca, ale nie wciągnęła mnie na długo. Ittle Dew podobna do dziesiątek innych tego rodzaju, przeciętna, ale całkiem grywalna.
  Pozostałe mnie nie interesują, więc paczka nie dla mnie dla mnie.