X

«

»

Let’s Build a Doujin Bundle 2 – Groupees

Gry w Let’s Build a Doujin Bundle 2 od Groupees (0,75$ za sztukę, należy zakupić min. 2 gry):

eXceed 2nd – Vampire REX (Steam + DRM-free)
– eXceed 3rd – Jade Penetrate Black Package (Steam  + DRM-free)
Hellsinker  (DRM-free)
– Higurashi When They Cry (Desura + DRM-free)
Kamui (Desura + DRM-free)
Armed Seven (Desura) 
– Hatoful Boyfriend (DRM-free)

Bundle będzie aktywny przez 12 dni.

 • simohayha

  „Kaszanka”

 • Te dwie gry na steama posiadają karty. Jednak ciekawie ten bundle nie wygląda, mimo że będą jeszcze bonusy.

 • blacksheep23

  Ech, jak dla mnie, słaby ten tydzień na razie. Najpierw Humble z Androidem i grami nie w moim guście, teraz to… Może ktoś lubi takie klimaty, ale mnie na widok mangowego stylu robi się niedobrze 😛

 • buri

  Dlatego narzekacze to jest piękne! Groupees daje tematyczne bundle i to jest ich największa zaleta jak dla mnie. Każdy może znaleźć coś dla siebie, a dodatkowo bundle jako BAB daje możliwość kupna tylko wybranych pozycji. Zresztą co ja się wysilam jak ludzie tylko czekają na Skyrima za 0.01$ …

  • blacksheep23

   Nie, czekam na bundle Skyrim LE + Watch_Dogs za 0.01$. Nie bądź idiotą, bo aż smutno się to czyta.

  • Refty

   Ma trochę buri racji. Groupees naprawdę stara się dawać fajne bundle, które może czasami nie znajdują dużo odbiorców, ale za to grupa fanów gier, które są w bundlu jest wniebowzięta.

  • blacksheep23

   Nie napisałem, że w tym się myli, bo przecież gołym okiem widać, że coraz śmielej idą w stronę bundli tematycznych – pierwszy Doujin (co to w ogóle znaczy?), Casual Bundle czy Steampunk (nota bene, żadnego z nich nie kupiłem, bo to nie moje klimaty). Zwyczajna praktyka rynkowa – jest zapotrzebowanie, to pojawia się ktoś, kto próbuje je zaspokoić. Chodziło mi o drugą część jego wypowiedzi, to strasznie infantylne „Zresztą co ja się wysilam jak ludzie tylko czekają na Skyrima za 0.01$ …”. Nie będę się powtarzał i komentował tego drugi raz, powiem tylko, że jego argumentacji nie powstydziłby się nastolatek.

  • buri

   Skomentowałeś drugi raz! ha mam Cie! Tamto nie zostało dokładnie jak widzę wyjaśnione, chodziło ogólnie o odniesienie się do co raz większych wymagań względem bundli zapominając o ich pierwotnym przeznaczeniu oraz ukierunkowaniu – choć nie da się zaprzeczyć zmieniają się. Ludzie co bundle mniejsze/większe narzekają czego to by nie chcieli, że to nie to, że tamto, że … itp. Zamiast dać prosty komentarz, że nie trafia w ich gust to muszą coś napisać od siebie nie mając często bladego pojęcia o czym piszą, byle tylko napisać. Gust gustem, ale po co pisać, że gry są „do dupy”?

  • cFalcon

   ale po co pisać, że gry są „do dupy” – bo to skrót myślowy – „do dupy” więc mi się nie podoba. Niestety ze zrozumiem tego jednego prostego zdania użytkownicy intrenetu mają olbrzmi problem.
   Mało tego. Nawet jeśli ktoś doda taki magiczny zwrot jak „moim zdaniem” to i tak może liczyć na to co napisałem niżej.

  • yubat

   doujin to to samo co indie, tylko że artyści w jap dodatkowo mogą używać zarejestrowanych trade marków bez łamania praw autorskich w swoich fan pracach.

 • szpynda

  No i dobrze, że dla mnie suabo, bo w końcu zacznę w coś grać.

 • Gol_Galad

  Dla samego Higurashi When They Cry warto to kupic. Mimo naprawde beznadziejni wygladajacych postaci, historia i klimat sa mocne w tym dziele.

 • cFalcon

  Lepsze produkcje są za darmo na Kongregate a za ten syf chcą pieniądze.

  • Ludwi

   Poleciłbyś jakieś konkretne tytuły?

  • cFalcon

   A ty nie masz swojego zdania? Chyba z ponad 76 000 gier coś ci się spodoba.

   Ja powiem że „A” jest fajne, tak samo „B” jest dobre a nawet warto zagrać w „C”, ty zagrasz i stwierdzisz, że wolisz „E”, „F” i „G”.
   To po co ciągnąć debilne tematy, które są standardem na tej stronie czyli „ty jesteś … bo ci się nie podoba to co mnie”.

  • smugglersun

   a jeśli wybiorę „Z”..?

  • yubat

   więc twoje zdanie że coś jest lepsze za free jest gówno dla mnie warte, bo ile może być warte zdanie człowieka, któremu jeżeli coś mu się nie podoba, wyzywa to od syfu? po co w ogóle publikujesz swoje „debilne” komentarze (jak sam zresztą stwierdziłeś) tutaj? jeżeli chciałeś zabłysnąć to marny ten twój prześwit geniuszu lol

  • Zubitzu

   Matko bosko… dobrze, że Remike czuwa. To chyba jest najbardziej agresywny członek tej społeczności.

  • Ludwi

   Swoje zdanie mam i grałem już w różne gierki na Kongregate i póki co tylko jedna mnie zainteresowała na dłużej niż 1 dzień – chodzi o „Dawn of the Dragons”, i to chyba tylko dlatego, że jest tam jakieś multi.
   Byłem ciekaw w jakie sam się gierki zagrywasz ale widzę, że z tobą chyba nie da się normalnie rozmawiać… i prawdę powiedziawszy przynajmniej w tym temacie zgadzam się z yubat.

 • swenor

  Japońskie bohomazy + power metal? Brrrr, unikam jak syfa.

  • yubat

   japońskie bohomazy ok, ale power metal? z ciekawości odpaliłem filmiki ze wszystkich gier i jakoś tam tego twojego „power metalu” nie słyszę znafco. wszędzie leci jakieś wesołe techno dance albo w najlepszym razie „muzyka elektroniczna”, power metalu w tym nie ma. btw. czyści ludzie nie muszą unikać syfa bo jak ktoś o siebie dba to go syf nie złapie.

  • swenor

   A co gra w:
   eXceed 2nd – Vampire REX?
   eXceed 3rd – Jade Penetrate Black Package?

   Unikanie syfa = dbanie o siebie.

  • yubat

   no właśnie co? bo na pewno nie power metal, właśnie oglądałem na yt. podaj może linki do tego power metalu bo póki co ja tam słyszę muzykę elektroniczną tworzoną na syntezatorach a nie gitarową.

   unikanie syfa to unikanie syfa. jeżeli ktoś boi się że złapie syfa to znaczy że zagrożenie jest realne, ergo nie dba o siebie. ktoś kto dba o siebie nie musi myśleć o tym.

 • yubat

  wracając do tematu gier to seria exceed niezbyt mi przypadła do gustu, ta cała loli mangowa otoczka w połączeniu ze space shoterami mi nie podchodzi (gdyby to było porządne anime w stylu gundam to jeszcze), ani nie przepadam za touhou. kiedyś to były space shotery, ikaruga, gradius, thunder force IV…