Kiss Bundle 2 - nowe gry, możliwość zakupu 1 tytułu

Do trwającego właśnie Kiss 2 Bundle od Groupees doszły nowe gry do wyboru:

Train Simulator 2013 (Steam)
Radical Roach (Desura + DRM-free)
Grimind (Desura + DRM-free)

Ponadto przez dobę odblokowano możliwość zakupu jednego tytułu (cena minimalna – 0,75$).

Bundle potrwa jeszcze przez 5 dni.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Kiss Bundle 2 – nowe gry, możliwość zakupu 1 tytułu"

 1. Też kupiłem Train Simulator, jest w nim tylko 9 DLC dołączone. A a pojedynce DLC ze 130 dostępnych kosztują w granicach 10-30€. MASAKRA!

 2. Czy tylko ja mam problem z zalogowaniem sie na paypal po wybraniu gry? Przenosi mnie do płatności, wpisuje hasło do paypala i… nie loguje sie tylko musze je wpisywać jeszcze raz i tak cały czas. ;c

  Ok nie wazne, udało sie na innej przeglądarce.
  TS2013 jest mój, hell yeah! 😀

 3. Cholera, pewnie nigdy w TS 2013 nie zagram, ale taka cena, że aż żal nie brać… Zwłaszcza boli, gdy się patrzy cenę na Steamie.

  1. Mam Trainz Simulator 12 w którego zagram kiedyś tam czyli tak naprawdę nigdy, po co mi więc kolejny?

 4. Jak długo czekaliście po realizacji płatności na maila z kodem? Wziąłem bez utworzenia konta, płatność przez Amazon.

 5. Mógłby mi ktoś kupić Trainz simulator ? Nie mam obecnie dostępu do konta, więc pieniądze mógłbym oddać jedynie standardowym przelewem.

 6. Szkoda, że już nie można kupić tylko jednej gry, bo TS 2013 w tej cenie zdecydowanie warto. Tylko co teraz dobrać do tego hmm

  Orientuje się ktoś może czy Groupees w trakcie jednego bundla udostępnia więcej niż raz takie promo na zakup tylko jednej gry? Czy jak już było to w tym samym bundlu się nie powtórzy?

  1. Nie żyduj 0,75$. Ja dołożyłem sobie Snooker choć jest mi zbędne. 1,5$ to wciąż za drogo? To chyba nawet na przejazd autobusem nie wystarczy.

 7. Bundelek niespodziewanie się skończył w momencie, gdy zdążyłem jeszcze kupić TS2013 i Snookera. Klucz steam na szczęście działa. Na czacie Groupees pojawiła się plotka, że rano bundle będzie miał restart, ale już bez Train Simulatora, za to z nowymi bonusami. Powodem miała być niechęć wydawcy do rozdania ponad 10.000 kluczy do TS2013. Podobno dostęp do nowych bonusów mają mieć także osoby, które kupiły gry przed restartem bundla. Pożyjemy, zobaczymy.

 8. A miałem dzisiaj kupić. Ma ktoś może TS2013 na odsprzedaż lub wymianę na coś z Humble Deep Silver Bundle?