Indiegala Magicka za 1/4 ceny? Kupmy razem w czasie Happy Hours!

Jak wiadomo Indiegala przy każdej edycji bundla organizuje Happy Hours, w który kupić można 4 gifty za cenę jednego. Dlaczego więc nie zorganizować się i kupić wersji BTA taniej? Aktualna cena to 5,99$, podczas Happy Hours jedna sztuka kosztowałaby 8zł. 

Założyliśmy specjalny wątek na naszym forum >>TUTAJ<<, abyśmy mogli się zorganizować wspólny zakup giftów podczas Happy Hours. Nie chcemy z tego żadnych prowizji – chodzi o to, żeby każdy miał szansę kupić bundle taniej. Im więcej z was zdecyduje dołączyć się do inicjatywy, tym niższą cenę uzyskamy! Więcej dowiecie się już na forum.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Indiegala Magicka za 1/4 ceny? Kupmy razem w czasie Happy Hours!"

 1. Doskonały pomysł 🙂
  Trzymam kciuki i liczę na to, że jak wypali, to stanie się to nową świecką tradycją ŁG, choć tym razem sobie odpuszczę BTA (Painkillery BE mam już chyba 3, Trine i Cities in Motion też, więc tym razem kupiłem tylko You Are Empty DRM Free za symbolicznego 1 centa).

  P.S.
  Przy okazji może to być niezła reklama serwisu, bo przy takich grupowych zakupach jest szansa na długo utrzymujący się nick w TopContributors

  1. Owszem, na pewno mamy zamiar organizować to przy każdej kolejnej okazji. 😉

 2. Sorry że pytam o rzeczy oczywiste 🙂 Ale na czym polega ten HH cena BTA spada ? czy tylko takich 20-paków? i o ile 50%, tak ? Jeszcze nie brałem udziału w indie gala.

  1. cena spada o 75% lub więcej (zależy od ilości kopii – chyba)
   HappyHours = Dostajesz 4 kopie w cenie 1 (jeśli jest to pierwszy tydzień bundla + jeśli kupiłeś wcześniej indie galę choć raz)

 3. Osoby, które zdecydują się za 8 zł otrzymają gry z pakietu (np. deponia, magicka itd.), a czy dodatkowo też „sekretne bonusy”, jak np. dlc vietnam do Magicka?

  1. Raczej wszystko. Przy opisie giftów wyraźnie stoi, że obdarowany zgarnia wszystkie profity, tak jak normalny nabywca.

   1. Jest tak jak pisze gregory_stu. Wszystko będzie w ramach otrzymanego gifta, odblokowane tytuły również.