X

«

»

Indie Gala Tropico

Ruszyła Indie Gala Tropico.  W paczce do kupienia:

Od 0.01$

Tropico Reloaded (steam i DRM-Free)

BTA1 (aktualnie 4.16$)

Tropico 3 – Steam Special Edition (steam)

BTA2 (aktualnie 7.28$)

Tropico 4 – Steam Special Edition (steam)

 • Refty

  Za 1$ myślę, że kupię 🙂 Nigdy tej gry nie próbowałem. Szczerze najbardziej podoba mi się 3 (po trailerach), ale trochę drogo na coś co tak naprawdę nie znam. Najlepiej jakby się jacyś znawcy tematu wypowiedzieli. Czy ta gra jest w stanie przekonać człowieka, który nie zbyt wsiąkł w strategie ekonomiczne. Co innego ona oferuję niż Anno, Cywilizacja czy jakiś Tycoon? Najlepsze cechy fajnie byłoby przeczytać, ale jak są wady to też byłoby fajnie się dowiedzieć co szwankuje w tej produkcji. 🙂

  • DirtyMac

   nie grałem wczesniej w zadne Anno ani Civ a w Tropico 4 wsiąkłem całkowicie… To ostatnia gra w jaką grałem, przy której usiadłem wieczorkiem „na godzinke” a patrze na zegar i 4 rano. Z 80h mi zajęło skończenie kampanii. Muzyka, ogólny lekki klimat i małe skomplikowanie to dla mnie zalety. Możesz kupić Tropico3 jak szkoda Ci kasy, niedawno włączyłem na Steamie i bardzo podobna do czwórki (grafika chyba taka sama) – niektórzy uważają że Tropico 4 to jest Tropico 3+

  • mammoth665

   Ja też uważam że Tropico 4 to dobrze rozbudowana wersja trójki, z poprawioną grafiką i dużą ilością nowych ciekawych elementów. Dlatego też po zagraniu w czwórkę nie mam już ochoty wracać do trójki – wydaje się bardziej monotonna. Co do grania „godzinkę” to DirtyMac ma całkowitą rację – ta gra wsysa jak przemysłowy odkurzacz.

  • Refty

   Dzięki Wielkie za odpowiedzi!:) Niestety podskoczyło BTA, ale może jak po demie się przekonam:) Jak nie to spróbuje w pierwsze 2 części pograć, mam nadzieję tylko, że sama grafika mnie nie odrzuci:)

  • kmpt

   Mnie trójka znudziła po kilku godzinach gry, jak na mój gust wszystkiego jest tam trochę za mało, przede wszystkim edyktów i budynków, z kolei misje w kampanii są dość schematyczne i powtarzalne. To co zasługuje na wyróżnienie to na pewno klimat, humor i przyzwoita oprawa audiowizualna. Jeśli zamierzasz spróbować swoich sił w Tropico to radziłbym kupić 4, na GOLu było jakiś czas temu dobre promo na tę grę.

  • Refty

   Przeszedłem tutorial oraz chwilę pograłem w demo 3. Myślę, że po raz pierwszy skuszę się na strategie ekonomiczną, ale faktycznie poczekam na jakieś dobrą promocję, ale co do Tropico 4, bo chyba wybiorę nowszą wersję gry:) A jeszcze jedno warto się cofnąć do 2 pierwszych części, bo teraz jak już wiem, że na 4 będę polował to warto jeszcze zapoznawać się z pierwszymi częściami. Grafika trochę mnie odrzuca.

 • kozi08

  z checia przygarnalbym 4, ale nie za 7 dolarow…

 • raistand

  I trzecia i czwarta cześć mają dema wiec najlepiej samemu sprawdzić co gra oferuje.
  Do potencjalnych nabywców: Weźcie pod uwagę, że 3 i 4 to podstawowe wersje bez dodatków.

  • Refty

   Ok to instaluje demo:) A dodatki dużo dodają ? Czy można się bez tego obejść? Daje to fun wystarczający jak się ma gry bez dodatków?

  • raistand

   I w 3 i w 4 jest praktycznie jeden duży dodatek dodający nową kampanię. Do tego jest kilka pomniejszych DLC, które ułatwiają i uprzyjemniają zabawe ale można sie bez nich obejść.
   Wypadałoby mieć T3+Absolute Power i T4+Modern Times

 • Będzie jakieś HH?
  Zapewne pisałbym się.

  • Feallan

   Chyba będzie, na Indiegala zawsze jest.

  • Refty

   Ciężko powiedzieć czy będzie HH. Ma nietypową formę ten bundle :), ale jakby tylko było HH to bym brał na pewno. Tylko teraz trzeba znaleźć „early buyer-a”, który kupił całość i liczyć na to, że pomoże nam kupić kiedy będzie HH. Tylko jest nadal problem czy na pewno będzie HH 🙂

  • Nowaczek

   Nie będzie HH, to nie jest zwykła Indie Gala, tylko Weekly.