X

«

»

Indie Gala – Raving Aces Bundle

indiegala

W Raving Aces Bundle możecie nabyć następujące gry:

min. $1
– Starsphere
– Beasts Battle
– Annie Amber

min. $3.99
– Never Alone (Kisima Ingitchuna)
– Raiden IV: OverKill
– Guilty Gear X2 #Reload
– Blockstorm
– Tyler
– Between Me and The Night
– Dark Fear

Wszystkie gry dostępne są w postaci kluczy Steam. Cena drugiego progu obowiązuje przez najbliższe 38 godzin, potem zostanie podwyższona.

 • Gdybym nie miał Never Alone (Kisima Ingitchuna), to pewnie bym wziął, a tak raczej spasuję, bo oprócz Guilty Gear X2 nie widzę nic ciekawego.

  • Na liście życzeń oprócz GGX2 mam Raiden IV: OverKill, no ale ja ostatnio mam fioła na punkcie SHMUP-ów. Nawiasem, większość tych gier wydaje się fajna (może poza Annie Amber). 😉

   • Kamilu, Ty chyba grasz we wszystkie indory, jakie wychodzą 😀

    • Nie we wszystkie. xD W niektóre kwadrans, w inne kilkanaście godzin (z shmupów ostatnio ogrywałem genialną, polską grę Sky Force Anniversary – 10h poleciało sam nie wiem kiedy, a jeszcze jej nie wymaksowałem). Nawiasem, Guilty Gear X2 to nie indor, a ceniona część świetnej serii z dobrą historią (ogrywam aktualnie niebundlowane GG Xrd -SIGN- i imo bije na głowę MKX i SFV).

    • Jak się ma Sky do Jets and guns?

    • Zależy, co wolisz. W Sky masz 9 plansz, ale w trzech wariantach trudności – na każdym kolejnym dochodzi więcej oponentów i są bardziej wytrzymali, ale generalnie możesz nauczyć się fal na pamięć. Gra choć wymagająca, nie wydaje się chaotyczna i jest „poważna”. Nie jest to azjatycki styl shmupów, bardziej „amerykański”. Jets’n’Guns jest totalnym przeciwieństwem – choć to również dobra gra, to jest chyba trudniejsza i mniej przewidywalna.

 • Leaffar

  O wow, Between Me and The Night już w bundlu? Można się było spodziewać po ostatnich częstych promocjach tej gry.

  Biorę! (oczywiście HH z Łowcami).