X

«

»

Indie Gala – Painkiller Bundle

indiegala

Painkiller Bundle możecie nabyć następujące gry:

min. $3.49 + VAT
– Painkiller: Black Edition

– Painkiller: Overdose
– Painkiller: Recurring Evil
– Painkiller: Redemption
– Painkiller: Resurrection

Wszystkie gry w postaci kluczy Steam. Podana cena obowiązuje przez najbliższe 22 godziny, potem zostanie podwyższona.

 • Ktoś nie ma to polecam. Szkoda ze brakuje HD ale klasyczny PK z dodatkami i fan made addonami moze byc za te cene ok. Z góry mówię by Przy Rsurrection zagryźć wargi bo gra jest niemilosiernie ZŁA. Ostatnio dowiezalem sobie cala serie i to jest nadal dla mnie i wielu najgorszy szit w serii. Recurring Evil ratuje juz sprawe i nieco Redemption jezeli ktos lubi wydajniejszy silnik gry przy setkach wrogów do mielenia na raz.

  • Ja nie polecam, próbowałem parę razy podejść do Painkillera Black Edition, ale po paru minutach po prostu miałem dość, nudna, wtórna, powtarzalna. Podobnie miałem z Hard Reset EE, więc to chyba po prostu nie mój typ.

   • Mi Painkiller się strasznie podobał tylko ja grałem kiedy była premiera.Szkoda było nie dać te 20-25zł.Dużo później wątpię by wywarł tak fajne wrażenie na mnie.

    • Też wtedy kupiłem, było w serii Dobra Gra , w której wyszły premierówki dodatku Battle Out of Hell, Earth 2160 i Gorky 02. W każdym razie te trzy pamiętam, bo mi się podobały. Z tamtych czasów wspominam jeszcze dobrze Infernal.

    • A pamiętasz jak w Dobrej Grze hest z numerem seryjnym? O ile w podstawce Painkillera z Dobrej Gry jest on wklejony w środku dwustronnej tekturki na 2 CD, tak w Battle out of Hell z tej samej Dobrej Gry nie widzę SN ani na tekturce z opakowania, ani na samych płytach. Ktoś to ostatnio instalował, bo nie che mi się specjalnie rozbebeszać komputera by podłączyć napęd optyczny, a to gry z czasów prehistorycznych gdy trzeba je było instalować z nośników optycznych. W sumie tylko dlatego zastanawiam się czy nie kupić do kompletu na Steamie, mimo że przez te lata zebrały się chyba ze 3 egzemplarze całości (2+2 z dobrej gry i już na DVD jako Black Edition). Wersja steamowa coś wnosi, bo z tego co widzę ani osiągnięć, ani kart ani widescreen, a gra teraz wg statystyk cała 1 osoba.

    • Niestety pozbyłem się kilka lat temu. Black edition było potem w Kultowych grach komputerowych z gazety Wyborczej za 5 PLN. Jedna płytka zajmuje mniej miejsca niż 4. Steamowa wersja nic nowego nie wnosi, nawet zabiera, bo nie ma języka polskiego.

    • Ja trzymam z sentymentu te 4 płyty, mimo że tego Black Edition z Wyborczej nr 2 CDProjektu z 4 innymi grami też oczywiście kupiłem.
     Swoją drogą to pokazuje jak bundle itp. zmieniły rynek gier. Gdy w 2004 wychodził ten Paikiller za 20 zł (warte realnie wg obecnych proporcji cen ~50 zł) w Dobrej Grze i wyjątkowo kiepskim wydaniu (tekturka, 2 płyty i parę kartek na odczep się wszyscy robili och i ach jak tanio, taniej niż u piratów na Stadionie kasujących po 20 zł od 1 CD. Teraz za 1 centa można kupić całą paczkę gier DRM Free i zastanawiać się czy płacić więcej za klucze steam albo wyższe tiery, a 50 zł to już sporo jak na grę w parę miesięcy od premiery.

 • szkoda, że nie ma painkillera hell and damnation.

  • rdy

   HaD to jest jakiś wykastrowany PK. Wzieli kilka(chyba losowych, bo brakowało kilku najlepszych) leveli z oryginału i kilka z dodatku i jazda jako nowa gra. 4h i koniec grania

   • Dlc dodają ponad połowę map w stosunku do podstawowej wersji. Więc ta kastracja była zamierzona.

    • Co zrobić – tak się teraz wydaje gry 🙁
     Nawet Wiedźmin 3 ma dostać płatne DLC, a to już jest koniec pewnej epoki IMHO.

 • Tak jak w poprzednich bundlach – jedyny warty uwagi jest Black Edition, reszta to bieda i amatorszczyzna robiona przez inne firmy.