«

»

Indie Gala – Indie Side Out Bundle

min. $1.49
– World Inside Out
– Sinister Zombies
– Ghost Killer
– Dots
– Draw_Love
– Stickman – Killer of Apples
– The Battle for the Hut
– Crazy Alien
– Crazy Pirate
– Adventures of Heroes
– Flotus
– Combat Raccoon

Wszystkie gry dostępne są w postaci kluczy Steam. Podana cena minimalna obowiązuje przez najbliższe 27 godzin, potem zostanie podwyższona.

  • Jeśli ktokolwiek zainteresowany, polecam sprawdzić Go Go Bundle Limited #71 – większość, jeśli nie wszystko (nie porównywałem zbyt uważnie) jest w też tam, za ułamek ceny na IG, która zaraz jeszcze wzrośnie. HH może poprawić cenę, ale … GoGo też na to pozwala.

    • Ten bundel w HH będzie za mniej więcej tyle samo co GoGo .

      • Mniej więcej, ale jednak drożej, bo nawet przy tej cenie wyjdzie więcej ;P Najistotniejsze jest nie to, czy cena będzie podobna, bo jest na tyle mała, że pewnie nie ma to dla większości znaczenia, natomiast istotne jest to, że bundle są bardzo podobne pod względem zawartości, ze zdecydowaną przewagą liczebności w GoGo. Skoro GoGo nie jest w tym serwisie reklamowane (nie wiem czemu, wszak oferuje ten sam crap co IG), to chyba lepiej zamieścić taką informację (szczere mówiąc, dopisał bym ją i do newsa oficjalnie …). P.S. Sprawdziłem, na GoGo brakuje 3 pozycji z IG, a na IG jedynie 10 tych z GoGo + 2 DLC. Przy podobnej (jak pisałem, grupowo czy nie, na pewno niższej) cenie, warto się przyjrzeć zawartości drugiego bundla.