«

»

Indie Gala – Hanako Anime Bundle

min. $2.99:
– Science Girls
– Date Warp
– Sword Daughter

min. $8.99 dodatkowo:
– Magical Diary: Horse Hall
– Long Live The Queen
– The Confines Of The Crown

min. $11.99 dodatkowo:
– A Little Lily Princess

– Black Closet
– England Exchange

Wszystkie gry dostępne są w postaci kluczy Steam. Wartość minimalna drugiego i trzeciego progu cenowego obowiązuje przez najbliższe 28 godzin, potem zostanie podwyższona.

 • Słabo. Nie dość że drogo, to jeszcze gry dyskusyjnej jakości. Same dość kiepskie Otome Game(przeważnie dating simy z perspektywy żeńskiej postaci jakby ktoś nie wiedział). Z całej puli tylko The Confines Of The Crown jest niezłe.

  • Long Live The Queen jest bardzo fajne, ogrywałem kilka lat temu i zapadła mi w pamięci.Choć fakt faktem 9$ za paczkę z tą grą to wciąż za drogo.

  • Kinka Stonka

   Bez przesady. W przynajmniej połowie tych gier Hanako już się wyrobiło. Magical Diary jest przyjemną zrzynką z Harrego Pottera z małymi dramami znajomych z klasy, Sword Daughter jest prima sort przeniesieniem na ekran starej gry paragrafowej, Long Live the Queen jest świetnym klonem Princess Makera na PC, a Little Lily Princess jest uroczo zaadaptowaną na mechanikę dating sima klasyczną powieścią, którą uwielbiałam jako dziecko. Nie jesteś targetem i tyle bo są to produkcje raczej specyficzne.

  • Long live the Queen jest całkiem niezłe, ale fakt, mocno specyficzny kundel.

  • Kondiq

   Long Live The Queen bardzo przyjemne. Grałem jakieś dwa lata temu bo trafiło się w bundlu i ma przytłaczająco pozytywne. Reszty nie znam bo jednak rzadko sięgam po takie gry.