«

»

Indie Gala – Daedalic Colossal Bundle

min. $1.00
– Deponia
– Shooting Stars!
– 1954 Alcatraz

min. $2.99
– The Whispered World Special Edition
– Holy Potatoes! A Weapon Shop?!
– Chaos on Deponia
– The Dark Eye: Chains of Satinav
– Blackguards 2
– Munin

min. $4.99
– Deponia: The Complete Journey

– Anna’s Quest
– Caravan
– Milkmaid of the Milky Way – 67% OFF Coupon

Wszystkie gry dostępne są w postaci kluczy Steam. Wartość minimalna drugiego i trzeciego progu cenowego obowiązuje przez najbliższe 26 godzin, potem zostanie podwyższona.

 • Taki trochę bezsensowny bundle, jeśli mam być szczery. Pierwszy i drugi próg wyglądają ok, ale w 3 dają trylogię deponia.
  Ale ogólnie paczka na plus jak ktoś nie ma i jedna z lepszych ostatnimi czasy.

 • Spoko paczka, ale po latach treningu z mnichami ShaoJanuszlin udało mi się opanować kontrolowanie wewnętrznej cebuli i przestałem kupować średnie bundle bo pewnie i tak połowy gier nie odpale 😛

  • trzonek topora

   Brawo, mistrz Tse-Bu-Raq byłby z ciebie dumny

 • Triosek

  Ci z Indie Gali mają chyba niedobór gier, skoro w pierwszym i drugim progu dają dwie części Deponi, a w trzecim te same dwie plus jeszcze jedna. Ale chyba mimo wszystko wezmę wszystko, bo mam zaległości. Czy może sądzicie, że Daedalic dostanie lepszego bundla?

  • Spytaj wydawcę, dlaczego wydał to tak jak wydał. Komentarze i inne dodatki masz tylko w wydaniu zbiorczym.

   P.S.
   Deponia Doomsday nadal nieprzebundlowane. Deadalic jakby ostatnio nie spieszył się specjalnie z bundlowaniem nowszych gier, bo ten to prawie same powtórki (był niemal identyczny bundle w Indiegali), a pierwsza Deponia nawet była rozdawana za darmo. Czyli Stasis Deluxe Ed z rzutu biedronkowych pudełek jak na 9,99 zł nie był takim złym zakupem.
   Niestety u innych wydawców jest podobnie – IG Dharker Studio 2 mająca dziś HH w ~2/3 to powtórki z IG Dharker Studio 1. Nowych jest chyba tylko 4 tytuły 🙁

   • Triosek

    Nieprzebundlowane cztery części to jeden z powodów, dla których nie mam ochoty kupować, ani ogrywać Deponii. Nie lubię przechodzić (nawet większej) części gry. A na dodatek ten Doomsday, jako że jest najnowszy i bez bundla, kosztuje wg. mnie za dużo.

    Wciąż kłócę się ze sobą o to, czy kupić tego bundla. Wprawdzie żadnej z powyższych gier nie mam, ale też w połowę nie zagram. Interesują mnie point and clicki, więc ciężko mi odpuścić ostatni próg.
    Sam nie wiem, czy czekać na coś lepszego od Daedalica, czy zwyczajnie sobie odpuścić.

    • Jak nie masz niemal wszystkich tych gier to nawet się nie zastanawiaj – warto. Większy problem mają ludzie, którym brakuje z całego bundla 1-2 gry.

     P.S.
     Zapisz się na HH – wtedy wyjdzie za całość 5-6 zł.

 • Jak na Indie Gala to całkiem w porządku.

 • Wreszcie jakaś dobra paczka od Indie Gali. Jeśli będzie HH to wezmę jedną sztukę 😉

  • co to HH?

   • Happy Hour. Polega to na tym, że im więcej bundli nakupujesz, tym cena bardziej spada.
    Przykładowo, jeśli bandel ma 2 progi, dolarowy i 3,49 (jak to często bywa na indie gali), to nic się nie dzieje, ale jak jest HH to pierwszy kupiony bandel kosztuje 3,49, ale pozostałe są już w dużo niższej cenie. Maksymalnie można kupić 40. Przy 40 takich bandlach cena za 1 całego bandla to koło 1,15$ za gierki ze wszystkich progów.

 • Jak to jest z kartami do Deponii w tym przypadku? Każda z części ma swoje karty, a wersja complete ma swoje. W takim razie, czy jeśli zostawię dla siebie complete journey to polecą mi karty z innych części kiedy będę w nie grał czy tylko z complete?

  • tylko complete 😉

  • Complete to przecież osobna gra. Owszem, łączy w sobie 3 poprzedniczki, ale to jest zupełnie osobny produkt. Podobnie jak trylogia Van Helsing.

 • Jak ktoś nie ma żadnej z tych gier a lubi przygodówki to bundel zacny 🙂

 • KiZaczek

  Jeżeli chodzi o sam bundle to jest bardzo spoko a nawet najlepszy jaki widziałem na indiegali ale ułożenie trochę dziwne. Pierwszy próg daje pierwszą deponię, drugi drugą a trzeci trylogię. Bez sensu trochę. Lepiej by było jakby dawało w pierwszym progu jedynkę, w drugim dwójkę i trójkę a w trzecim czwórkę :p