X

«

»

Humble Weekly Bundle – Brawlers

humble weekly sale

W Humble Weekly Bundle – Brawlers możecie nabyć następujące gry:

za minimum 0.01$ (wersje na Steama od 1$):
– FIST OF AWESOME (Steam + DRM-Free + Android)
– Reaper – Tale of a Pale Swordsman (Steam)
– Super Comboman: Don’t Mash Edition (Steam + DRM-Free)

powyżej średniej (aktualnie 4.11$):
– Ascendant (Steam + DRM-Free)
– Fist of Jesus Deluxe Edition (Steam)

za minimum 8$:
– Double Dragon: Neon (Steam)
– Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (Steam + DRM-Free)

Oferta potrwa przez 7 dni.

 • Buzzer

  Nic…

 • Dolar wysoko stoi. Chyba szkoda mi kasy.

  • Dobrze chociaż że tego we frankach nie sprzedają…
   Ale nawet zarabianie w śmieciowych PLNach, a wydawanie € czy $ ssie ma max :/

 • Poleca ktoś Fist of Awsome?

  • Ja mogę polecić Reapera 🙂 gram sobie w niego od wczoraj – kapitalna jest 😀

 • Fist of Jesus… ciekawe czy by im odwagi starczyło, żeby opublikować podobną grę ale z mahometem w roli głównej, która by się naigrywała z muzułmanów.

  • Lepiej się naśmiewać z Jezusa bo później jest beka z bulu dópy gimbokatoli, a tak to naraziłbyś się na śmierć.

   • Chłopie może troszkę szacunku dla innych co ?

   • Naśmiewanie się z Jezusa, czy też z religii katolickiej świadczy o tym, że dana osoba jest na poziomie rozwoju emocjonalnego mikrogranulki. Nie trzeba być osobą wierzącą (ja nie jestem – jestem sceptykiem o ile w ogóle wiesz co to słowo znaczy) bo wystarczy szanować kulturę, tradycję, język w którym właśnie rzucasz tu mięchem. Tylko ignoranci, którzy nie mają w swoim życiu żadnych wartości zniżają się do poniżania własnego kręgu kulturowego i rodaków.

    • No tak, a więc Monty Pathon – Life of Brian świadczy o ich ignorancji, bo przecież mają skecz z Jezusem.

    • Zyll666

     Niesamowite, jaką dyskusję wzbudził właśnie port kiepskiej gierki na iOS 😉

    • A słyszałeś o czymś takim jak granica dobrego smaku? Naprawdę nie widzisz różnicy między kabaretem a poniżaniem? Współczuję jeśli tak właśnie jest. Monty Pythona nie lubię, bo mnie najzwyczajniej w świecie nie śmieszy, ale nie przypominam sobie żebym widział w ich filmach rzeczy obraźliwe.

    • Może nie oglądałeś uważnie. :>

    • Monty Python to jest produkt z zupełnie innej półki. Inny poziom abstrakcji. FoJ to gniot (nie jedyny w „tej kategorii”) skierowany do konkretnego targetu. Śmieszne to jest to, że ta kiepsko wykonana pod względem technicznym chałka podbija BTA.

    • Mix

     Ty nie widzisz inni widza. A ja mam jeszcze bardziej poluzowana granice. Wolno mi.

    • Zabić i zgwałcić też Ci „wolno”, ale wolno Ci się w takiej sytuacji liczyć z konsekwencjami. Właśnie te granice są po to byś wiedział co wolno, czego się nie powinno, a czego nie wolno.

    • Mix

     Nie, nie wolno, bo twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna wolność drugiej osoby. Tu jest przykład ewidentny – zabójstwo. A obraza uczuc religijnych to jakis chory wymysł. (calkiem juz nie wspominajac jak zachowuja sie ‚najzarliwszy’ wyznawcy roznej wiary) Wyśmiewając czyjąś wiarę nikogo nie pozbawiam wolności. Bo ktos może stwierdzić że został obrazony porzez krzywe spojrzenie. ale to nie temat na ten portal a i ja nie czuje sie na silach by go podjac ani ochoty na to nie mam

    • Dlatego użyłem cudzysłowu.

    • Wierzenia jak najbardziej podlegają zarówno satyrze jak i krytyce. Zwłaszcza te co bardziej abstrakcyjne, które same w sobie są jak niezły materiał kabaretowy (czytałeś np. Księge Ezechiela? Trudno to brać poważnie). Jak sobie to wyobrażasz, że wszyscy ciągle będą się tylko poklepywać po plecach?

    • Satyra i krytyka owszem, niemniej musi być to konstruktywne i wyważone, by nie przekroczyć granicy przyzwoitości.. Ja tu mówię o rzucaniu epitetami i nieuzasadnionym obrażaniu. Znam bardzo dobrze pismo święte, i z mojego punktu widzenia jest to wszystko dość często bardzo kuriozalne – jednocześnie bardzo sobie cenię wartości chrześcijańskie i szanuję naszą kulturę.

    • 1. De gustibus non est disputandum
     2. Jaka gra by nie była, skoro trafiła do sprzedaży, nikogo nie krzywdzi bezpośrednio
     3. Komedia, kabaret, kicz etc. wypaczają pewne cechy zwracając na nie uwagę lub kontrastując na tle innych – czy nie uważasz (z perspektywy niechrześcijanina i człowieka żyjącego w świecie zalanym taką jaką mamy kulturą medialną), że Jezus jest pewnego rodzaju bohaterem?
     4. Żyjemy w kraju mimo wszystko katolickim i masz rację, że należy uszanować cudze uczucia religijne, szczególnie „gospodarzy”, jednak im też przyda się trochę dystansu do siebie, a nie narzucać swoją wolę – po prostu szanujmy się nawzajem

    • Człowiek cywilizowany i inteligentny jak najbardziej może dyskutować o gustach. Myślisz, że każda łacińska sentencja niesie ze sobą życiowe mądrości? Grunt to nie atakować w sposób chamski cudzego gustu. Czyli wg. Ciebie np. „Main Kampf” nie atakuje nikogo bezpośrednio? Zauważ, że ja nie napisałem o tym, że ta gra atakuje kogoś bezpośrednio – wypowiedź moja (pewnie nie przeczytałeś dokładnie) odnosiła się do tego co napisał użytkownik Sakre99, a te jego wypociny raczej ciężko nazwać nawet kiczem 🙂
     Jestem zwolennikiem umiejętności śmiania się z samego siebie, jednak uważam, że pewna stała nieprzesuwalna granica jest niezbędna. Czy gra ją przekroczyła? Tego nie wiem, bo w nią nie grałem i nie mam zamiaru. Bardziej mnie interesuje to czy Steam by wydał podobną grę z tym że o mahomecie… coś mi się wydaje, że Gabe by się bał nalotu dżihadystów na siedzibę Valve…

    • Gra jest platna, wystarczy ze ten, kto nie chce byc nia obrazony jej nie kupi i nie zainstaluje jak sam zreszta zauwazyles. Mahometa bym do tego nie mieszal – jego wyznawcy poki co nie posiadaja poczucia humoru, wiec pewnie sam bym nie ryzykowal. Niemniej jednak z bezpiecznego miejsca podziwiam tych, co sie odwazyli, tak jak zaloga pewnego ostatnio znanego francuskiego tygodnika.

    • Co ma łacina do inteligencji? Zresztą „złote myśli” często działają na tej samej zasadzie co wróżbita Maciej – ogólniki sprawdzające się w większości przypadków.

     Oho prawo Godwina się kłania, więc teoretycznie mógłby skończyć 🙂

     Pozdrawiam

    • Marek

     „Bardziej mnie interesuje to czy Steam by wydał podobną grę z tym że o
     mahomecie… coś mi się wydaje, że Gabe by się bał nalotu dżihadystów na
     siedzibę Valve…” i o tym pisał @lowcygier-903356ae8ff820105d57f744c8a24396:disqus

    • A więc twierdzisz, że Sakre99 posiada wehikuł czasu? On napisał swojego posta odpisując na moją wypowiedź, ale nie zacytowaną przez Ciebie, tylko tą:
     „Fist of Jesus… ciekawe czy by im odwagi starczyło, żeby opublikować
     podobną grę ale z mahometem w roli głównej, która by się naigrywała z
     muzułmanów.”

    • Marek

     czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy tylko składać głoski?

    • Ty naprawdę jesteś taki durny, czy tylko udajesz? Pomieszałeś cytaty
     oraz co i kiedy było napisane, i jeszcze do mnie śmiesz prostaku skakać
     ze swoimi wiejskimi tekstami?

    • Marek

     Jakich gospodarzy? Moi przodkowie są stąd, po drodze pewnie jakaś babka była zgwałcona przez szweda, niemca czy ruska ale to Jezus urodził się w Palestynie (jakbyś nie wiedział, to na innym kontynencie). Chodziłeś na lekcje historii? Tam jest opowiedziane jak chrześcijaństwo szanowało religie „gospodarzy” min. we wschodniej europie.

    • Wyobraź sobie, że nie wszyscy pochodzą z plebsu. Niektórzy mają ten komfort, że znają drzewa genealogiczne swojej rodziny na 600 lat wstecz.

     Sprowadzanie zbrodni, których dokonywano na przestrzeni wieków do poziomu „chrześcijanie”, „poganie”, „marsjanie” jest bardzo prymitywne i niewłaściwe, o czym powie Ci każda osoba, która miała przyjemność studiować historię. Co do gwałtów – rzecz straszna oczywiście – niemniej dokonując racjonalnej oceny tego jaki miały one wpływ na ówczesne i współczesne społeczeństwo można szybko dojść do wniosku, że wpływ ten był znikomy, z tej prostej przyczyny, że te osoby, mimo niepewnego pochodzenia asymilowały się bez najmniejszych problemów. Z perspektywy naszego narodu o wiele większym problemem było raczej mordowanie elit.

    • Najwidoczniej nie zrozumiałeś intencji autora. Słowo „gospodarz” odnosiłoby się do każdego kraju jaki byś sobie mógł wyobrazić. Mianowicie w Polsce mamy większość chrześcijan i ateiści czy hindusi nie powinni wpływać na siłę, za wszelką cenę, na to co się dzieje w tym kraju. Podobnie chrześcijanom nie wypada ingerować dosadnie w wiarę Azji południowej.

    • Toteż proponuję zakup przedziału 1$.

    • Odrobine dystansu…

    • „Naśmiewanie się z Jezusa, czy też z religii katolickiej świadczy o tym,
     że dana osoba jest na poziomie rozwoju emocjonalnego mikrogranulki.” Czyli naśmiewanie się z religii niekatolickich jest już OK? Fajne standardy masz 😀 I się zdecyduj czy piszesz o naśmiewaniu czy poniżaniu. „A słyszałeś o czymś takim jak granica dobrego smaku?” No tak, świetne kryterium. Problem jednak jest w tym, że każdy człowiek ma własne granice dobrego smaku.

    • Widać mało wiesz jeszcze o życiu i społeczeństwie. Tak się składa, że normy i granice są narzucane przez to w jakim społeczeństwie się egzystuje. I nie obchodzi mnie to gdzie są cudze granice, póki moja prywatność nie jest naruszana i nikomu z tego powodu nie dzieje się krzywda. Co do moich kryteriów – przeczytaj jeszcze raz co napisałem, przeanalizuj, potem znowu przeczytaj, ponownie przeanalizuj – powtarzaj aż przeczytasz ze zrozumieniem. Widzę tu niepokojącą tendencję, a mianowicie ludzie odwiedzający ŁG chyba za dużo czasu spędzają na graniu a za mało na czytaniu książek. Coraz ciężej jest tu znaleźć kogoś potrafiącego czytać ze zrozumieniem…

  • Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale robisz tej kaszance dodatkową (zbędną bo i tak ma już „very positive”) reklamę. Gry, która w taki sposób traktowałaby o Mahomecie to steam by nie wpuścił do dystrybucji.

  • Chcesz powiedzieć, że nie ma innej drogi do uszanowania uczuć religijnych niż krucjata? A może zwyczajnie wystarczy zaakceptować fakt, że ktoś może myśleć inaczej.

   • Przykro mi, ale Twoja odpowiedź nijak ma się do tego co napisałem.

    • Przeczytaj raz jeszcze co napisałeś 😉 Wyraźnie swoją sentencją coś zasugerowałeś.

    • Nic nie sugerowałem i nie odpowiadam za to, że ktoś dokonał nadinterpretacji mojej wypowiedzi.

    • Nazwałeś devów FoJ tchórzami, ponieważ nie zrobili gry o Mahomecie, gdyż gdyby to zrobili nie szanując czyiś uczuć religijnych (w tym wypadku muzułmanów), zostaliby solidnie ukarani. Na co ja odpowiedziałem: oni mają swoją wiarę, my mamy swoją, ktoś inny ma jeszcze inną, wystarczy że to zaakceptujemy nie narzucając pozostałym naszego myślenia.

    • Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i zastanów się gdzie tam widzisz, że nazywam kogoś tchórzem… rozróżniasz formę zdania pytającą i stwierdzającą? Chyba niestety nie.
     A muzułmanie niech sobie mają swoją wiarę u siebie i to właśnie oni jako jedyni mają problem z akceptacją odmiennego myślenia.

 • Fist of awesome jest też na andka

 • Jak mam guacamelee gold edition, to mi doda dlc czy nową grę zrobi w bibliotece?

  • O ile mnie pamięć nie myli, to jest osobna gra 🙂

  • Kamil Dziwota

   To Super Turbo Championship Edition to jest odzielna gra, bo ma trochę przeprojektowane etapy, dodany jakiś nowy etap w trakcie gry i są też różne inne usprawnienia, poza tym można też grać do 4 graczy przy 1 PC.

   • dziękuję. Myślę, czy warto dawać te 8 dolarów. Nie mam żadnej gry.

    • Kamil Dziwota

     Myślę, że prędzej czy później będzie taniej, a nie wiem czy inne gry są takie warte uwagi.

     Zresztą Guacamelee! Super Turbo Championship Edition już był taniej na jakiejś jesiennej wyprzedaży w 2014 roku, kiedy łączyła się zniżka na grę dla posiadaczy Gold Edition z dodatkową obniżką na wyprzedaż, co w sumie dawało 86% zniżkę od normalnej ceny gry i wychodziło chyba 1,96€ (przynajmniej tak jest w historii transakcji w sklepie na moim koncie Steam).

    • ok super dzięki 🙂
     Tutaj za 4 dolary mam 2 gry, ale czy warto. Cóż przemyślę 🙂

  • A za darmo to niby dlaczego? Pisać umie, ale czytać już nie? Steam dał bana na fora/newsy/announcements?

   • Tak, zanim bym to zobaczył, to odpisało parę osób więc nie wiem o co Ci chodzi.

    • Ja się nie dziwię, że nie wiesz o co mi chodzi, ale i tak pewnie tego nie skumasz.

    • Lepiej gadać wprost niż używać nie wiadomo czego. To jest internet, tutaj czasem ciężko kogoś zrozumieć 🙂

    • Ja używam mózgu. To działa.

    • To go sobie dalej używaj. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zachowaj takie rzeczy dla siebie. Swoją drogą jak czytam Twoje posty na purepc to ręce załamuję. Pozdr. Koniec tematu

    • Ty też możesz. Trzeba tylko chcieć. Ręce załamujesz? OK, szkoda tylko, że nie napisałeś dlaczego, ale to nie nowum, bo czego oczekiwać od kogoś kto nie raczy korzystać z naturalnego potencjału.

 • Kamil Dziwota

  Jak ktoś szuka brawlerów (jak Super Smash Bros), to jest za darmo Brawlhalla na Steam – można grać do 4 graczy jednocześnie przez Internet lub/i lokalnie przy 1 PC (można łączyć obie możliwości – local i online multiplayer). Na razie można zapisać się za darmo do closed beta – brawlhalla .com

  Niestety, póki co serwery są chyba tylko w Ameryce, więc są lagi etc. przy grze przez Internet, ale twórcy zapowiadają, że będą także w Europie.

 • słabo ten weekly przędzie, ostatniego kupiłem HWB racing za dolca

  • Kamil Dziwota

   Jakie HWB racing?

   • tam był urban trial

    • Guest

     ten urban trail byl straszny (a wrc gorsze) no chyba, że byly jakies świetne gry z bta, to tego nie pamiętam 😛

 • Stalowy Edzio

  Karty:
  Super Comboman (3/6)
  Ascendant (4/7)
  Fist of Jesus (6/11)
  Double Dragon: Neon (5/10)
  Guacamelee! STCE (4/8)

  • I tym oto sposobem znowu przekroczyłem próg 50 gier z kartami do wydropienia…

   • czy ja dobrze rozumiem – będziesz teraz odpalał te 50 gier żeby wydropić te 3-4 karty z każdej, które średnio sprzedasz za 0,05 euro centa co daje jakieś 7,5 euro 😀 serio jest to warte zachodu ? strasznie słabo cenisz swoją godzinę pracy 😛

    • Taa… Będzie odpalał… Grał nawet będzie, a to wszystko za te jakże marne 7,5 euro, które Ty wydajesz na swój ‚brancz’ każdego dnia.

    • Karty można sprzedać za drożej, a jak nie to zrobić z nich odznakę. Z samych gier z kartami z okresu sierpień-grudzień udało mi się zebrać 48 euro, a sporo gier (56) z kartami do dropu zostało. Jeśli to jest takie „nic” to miło. Bo w ten sposób nie tracąc czasu przy włączonym SAMmanagerze mam „za darmo” hajs na kolejne gry które kupięna kolejnych wyprzedażach (i tak ich nie przechodząc)

    • Polecam idlemastera zamiast SAMa.

    • IMO sam jest znacznie bardziej userfriendly.

    • Aplikacja chce żeby wpisać login i hasło steam, ciekawe. Służy do kradzieży kont?

    • g-t

     (i tak ich nie przechodząc)

     ma sens 🙂

    • Nawiązując do aplikacji SAMmanager, o której wspomniałeś, czy ten program jest bezpieczny? Istnieje ryzyko utraty konta (kradzież – keylogger’s) bądź bana?

    • Nie, będę odpalał te 50 gier żeby w nie zagrać a przy okazji trochę zarobić. A ty kupujesz gry po co? Powiększyć e pena?

 • Wziąłem za 0,01 przynajmniej wpadnie jedna gierka do biblioteki na androida tak na zaś.

 • Nie rozumiem trochę niezadowolenia z tej paczki, no ale może nie każdy lubi tego typu gry. W bibliotece nie miałem żadnej z tych gier, a 5 z nich znajdowało się na mojej liście życzeń. BTW, zauważyliście, że na Steamie jest dziś premiera Double Dragon Trilogy (zastanawiam się, czy od razu nie brać)? 😀

  • prawdziwy łowca czeka aż będzie w bundlu 😉

  • Ja bym tego nawet za darmo nie brał. Po co mi? Jedynie nowe Guaca interesuje, ale nie na tyle, żebym się zastanawiał nad darmówką.

   • Już wspominałeś kiedyś pod moim komentarzem, że nie przepadasz za platformówkami i beat ’em upami, także chyba nie dojdziemy na tym polu do porozumienia :-P. IMO Guacamelee!, Reaper, Ascendant i Double Dragon to porządnie przygotowane gry i bardzo chętnie je sobie ogram w przerwach pomiędzy kolejnymi triple-A.

    • Yep. Każdy ma inne gusta. Ja obecnie tłukę Counter Strike Source namiętnie, a w przerwach jakieś spokojne indyki – przygodówki i logiczne.

  • MDA

   Double Dragon Trilogy jest na nuuvem za 14zł

 • aRo

  BTA słabe, ale za dolca biere. I nawet zastanawiam się nad progiem 8$, więc źle nie jest 🙂

 • Kupiłbym, ale nie potrafię przejść przez captcha. WTF

  • Poczekaj kilka godzin aż wytrzeźwiejesz 😀

 • CZY MOŻNA WYCOFAĆ SIĘ Z KUPNA BUNDLA? ZAPŁACIŁEM ZA DUŻO, KLUCZY JESZCZE NIE AKTYWOWAŁEM :/

  • Nie ma szans.

   • Jednak da się odzyskać. Opisałem to szerzej w komentarzu, który czeka na moderację.

    • Pieniądze już mam na koncie w banku 😉 Nie trzba było czekać do 10 dni roboczych, tylko do… dosłownie 30 minut 🙂

    • No to się udało. 🙂

    • Pics or it didn’t happen.

  • Michał Hackleberry

   możesz sprzedać

  • Na przyszlosc – nie krzycz. Nie pali sie.

   • Na przyszlosc – gdy czegoś bardzo ważnego dla ciebie nie napiszesz na caps locku, wiekszosc to ominie.

  • CapsLock OFF!!!

 • Jedno pytanie. Co się stało z dodawaniem gier do biblioteki poprzez kliknięcie? Pojawiają mi się klucze i nigdzie nie mam informacji o powiązanym koncie, a nie przypominam sobie żebym cokolwiek zmieniał.

  • „Steam wycofuje wsparcie dla systemu automatycznej aktywacji kluczy, przez co HB po roku przerwy musi powrócić do manualnego rozdawania kluczy.”

   • Przed chwilą chciałem wygenerować klucz do Thomas Was Alone (bundle kupiony jakiś czas temu) i próbowało mi dodać do biblioteki. Nie dało się wygenerować klucza… dziwna sprawa…

  • Musisz ręcznie dodać.

 • Wezmę HB za 1 $. W zamian oferuje swoje karty 😉