X

«

»

Humble Tin Man Games Mobile Bundle

humble bundle

W Humble Tin Man Games Mobile Bundle możecie nabyć:

za minimum $0.01
– Judge Dredd: Countdown Sector 106
– Slaves of Rema
– Siege of the Necromancer
– An Assassin in Orlandes

powyżej średniej (aktualnie $5.87)
– Trial of the Clone
– Curse of the Assassin
– Fighting Fantasy: Caverns of the Snow Witch
– Sultans of Rema
– Ukryte gry

za minimum $9
– Ryan North’s To Be Or Not To Be
– Fighting Fantasy: Starship Traveller

Zestaw możecie zakupić przez najbliższe 2 tygodnie. Wszystkie gry dostępne są tylko w wersji na Androida.

 • hohohho

 • Genialny kundel! Te gry zawsze były dość drogie, nawet w promo kosztowały ok 3$. Chyba się szarpnę na 9$ próg.

 • Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem. Chyba wezmę drugi próg. Ale mam jedno pytanie, bo bardzo mnie to zastanowiło: pośród innych gier TMG jest „La Bataille de Ia Drang”, która jest po francusku. Z czytaniem po angielsku nie mam problemu, ale czasem przyjemniej mi się czyta po fr., czy któraś z tych gier w bundlu może mieć różne wersje do wyboru, czy po prostu jedne gry sprzedają ang inne fr?

  • Właśnie czytam The Siege of the Necromancer i jest zarówno angielski jak i francuski do wyboru.

 • kupować gry na andka ? bleh 😉 Amazon i tak dostarcza multum apek, w które nie ma kiedy grać 😉 a teraz jest jeszcze Hearthstone…

  • Dokładnie to samo możesz powiedzieć o grach na PC. Po co jakiekolwiek kupować, skoro jest pełno darmowych? I teraz rodzi się inne pytanie – co właściwie robisz na stronie z tanimi grami? Dota, Hearthstone, Free to playa i tona darmowych indyków ci nie starczają?

   • Porównanie zupełnie nietrafione bo jemu nie chodziło o darmówki tylko o „normalne” gry. Amazon co chwilę rozdaje za darmo naprawdę świetne gry na adnroida takie jak chociażby might and magic clash of heroes. monument valley, five nights at freddy’s 1, 2 itp.

    • Jak dla mnie to akurat gry dawane przez Amazon były gorszego sortu i nawet nie instalowałem ich aplikacji, żeby je uruchamiać. Za to za takiego DQVIII na androida dałem koło 50 zł. Stąd nie rozumiem zdania, że nie ma sensu kupować gier na andka. Poza tym na PC jest bardzo dużo darmowych gier z wyższej półki – wystarczy przejrzeć co można za darmo włączyć na Steamie, to że wielu graczy je ignoruje, nie znaczy że ich nie ma.

   • widać, że nie masz pojęcia o apkach, które oferuje Amazon 😉 przecież on daje za free gry, które normalnie są płatne. Hearthstone używam tylko na komórce 😉 na komórce i tak gram może 30 minut dziennie – na ten moment mam około 150 gier z amazona – odpaliłem może 5 bo szkoda mi czasu na andka 😛

    Nie lubię indyków, wolę lola niż dotę 😉