za minimum $1
– Amnesia: Memories
– Hyperdimension Neptunia Re;Birth1 Deluxe Edition Bundle
– Hyperdimension Neptunia Re;Birth1 Colosseum + Characters DLC
– Hyperdimension Neptunia Re;Birth2 Deluxe Edition Bundle

wpłata powyżej średniej ceny (aktualnie $5.68)
– Hyperdimension Neptunia Re;Birth3 Deluxe Edition Bundle
– Hyperdimension Neptunia U: Action Unleashed
– Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online – Deluxe Pack

za minimum $12
– Megadimension Neptunia VII Digital Deluxe Edition
– Megadimension Neptunia VIIR – Deluxe Bundle

Wszystkie tytuły dostępne są w postaci kluczy Steam. Zestaw możecie nabyć przez 6 dni.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Humble Neptunia Bundle"

  1. Jurand, nie marudz, tylko wdziewaj włosiennicę, portfel na szyję, pokajaj się i na kolanach zasuwaj kupować Neptunie. Procedurę już znasz 😉

 1. Ciekawe, że 6 dni – czyżby mieli oznajmić po weekendzie, że kończą tygodniowe bandle i kończą z „pompą”? Bądź co bądź, chyba najlepszy od nich w tym roku, co nie mówi wiele.
  Humor może i na poziomie (i głównie tym się wybijają), ale gry same w sobie średnie. Ale jak ktoś chce do kolekcji, to taniej nie było.

  1. Może być też tak, że ogłoszę „urlop” i będzie kilka tyg przerwy + słabe odkryte gry w następnym monthly 😛

   A tak na poważnie. Trochę nietypowo z tym jednym tygodniem ale chyba takie rzeczy już były.

 2. Chciałbym zakupić VIIR na bazarze, ale wyszukiwarka na hasło Neptunia wyrzuca mi Rebirth 1 i 2, 4 Goddesses i VII. Tak samo nie znajduje mi pierwszych części Serious Sama (First & Second Encounter). Dafuq?

 3. Dobrze widzę? MdNVIIR to tylko:
  „smoother graphics courtesy of a new engine, a revamped battle system, and a whole new VR experience”?

  1. VIIR to jest to samo co VII, tylko postawione na nowym silniku (na YT można zobaczyć porównania), nowy system walki (ma swoje wady i według wielu osób trochę gorszy) oraz scenki „VR”. Ot, taki remaster dla tytułu, który go w ogóle nie potrzebował, bo ukazał się całkiem niedawno. Fakt, że obie wersje są w tym samym progu cenowym dobrze podsumowuje ten „zabieg” ze strony dewelopera. Dostając niemal w gratisie do VII, niezły deal, ale po wcześniejszych cenach 4x drożej niż oryginalne VII to nie miało sensu ani dla nowych graczy, ani dla tych co już ukończyli oryginał IMO.

 4. U Was też Steam zapaskudził strony z tymi Neptuniami jakąś chińszczyzną? Z tych krzaków trudno cokolwiek przeczytać. Po co to się wyświetla?

 5. Ja tam się cieszę bo ostatnio nie było nic ciekawego w Humble Bundle dla mnie a teraz tyle dobrego <3

 6. pierwszy prog wezme a co mi tam, nie jest drogo hehe, ale drugi i trzeci.. Chyba wole jednak tego typu gry ogrywac na PS3 albo PS4

 7. eee nudy w komentach, opinie podzielone no nic to ide grać w gre dla prawdziwych mężczyzn maczo chad a nie jakieś a dobra nie będę obrażał pewnie sporo tu dzieci

  1. Macho- zakompleksiony pozer, który popisuje się i stara podkreślić pewne cechy w obawie, że może być postrzegany jako niemęski.

    1. Wiem,że bait. Piszę ogólnie. Ile kultur, ile społeczności, tyle definicji prawdziwego mężczyzny. W Japonii pewnie prawdziwy mężczyzna ogląda Gundama.

  2. ta seria to parodia nie należy jej brać poważnie, każda postać to parodia konsoli do gier

   1. nope. sekundę po 20 było już 5d23h59m59s. Teraz (środa, 13 z minutami) jest już tylko 5 dni i 6 godzin.

    1. Mój błąd. W newsletterze piszą wyraznie, że koniec – 4.marca.
     Ale co do zasady – jestem dumny i blady.

 8. Oceny niby dobre, ale pewnie zawyżone przez weebos jak to zwykle bywa przy grach animepodobnych na steam. Screeny też jakoś nie zachęcają.

  1. Gra nie jest taka, pod warunkiem, że taki humor Ci się spodoba. pierwszy próg można spróbować. System walki jest ok, tylko w pewnym momencie wymaga nieco grindu ale to jrpgom się zdarza.

 9. Super! Cieszę się, że nie wydałem kasy u rusków, gdy była u nich promocja. Teraz mogę na spokojnie kupić na HB pierwszy próg. 😀

 10. A wziąłem najdroższy pakiet, po Tales of Berseria jakoś ten klimat mi podpasował 😉

  1. To zakup valkyria chronicles jeszcze. Neptunia jest spoko, ale to sporo grindu i jest nieco powtarzalna.