Już niedługo subskrypcja Humble Monthly zmieni się w subskrypcję o nazwie Humble Choice! Co ulegnie zmianie:

 • W Humble Choice gry wybierać będzie można samodzielnie! Koniec z płaceniem za kota w worku!
 • Dostępne będą cztery plany cenowe:
  • Lite – 0 gier, dostęp do Humble Trove, 10% zniżki w Humble Store – cena $4.99/miesiąc
  • Basic – 3 gry do wyboru, dostęp do Trove, 10% zniżki w Humble Store – cena $14.99/miesiąc
  • Premium – 9 gier do wyboru, dostęp do Trove, 20% zniżki w Humble Store – cena $19.99/miesiąc
  • Classic (dla dotychczasowych subskrybentów) – 10 gier do wyboru, dostęp do Trove, 20% zniżki – cena $12.00/miesiąc

Najkorzystniejszy plan „classic” dostępny będzie tylko dla aktualnych subskrybentów. Dołącz do Humble Monthly już teraz, aby nie utracić szansy na korzystniejsze warunki!

Plan classic

Aktualni subskrybenci otrzymają dostęp do bardzo korzystnego planu „classic” w starej cenie i z aż 10 grami do wyboru!

 • Classic – 10 gier do wyboru, dostęp do Trove, 20% zniżki – cena $12.00/miesiąc

Plan Classic dostępny będzie tylko dla aktualnych subskrybentów do momentu aż anulują subskrypcje. Anulowanie sprawi, że bezpowrotnie stracicie korzyści z planu „classic” i będziecie mieli do wyboru tylko trzy mniej korzystne plany – lite/basic/premium. Uwaga – jeśli zamiast anulowania tylko zapauzujecie subskrypcję, wówczas nie stracicie dostępu do planu Classic! Więcej o pauzowaniu przeczytacie w FAQ na dole newsa.

Rekomendujemy dołączenie do subskrypcji Monthly jak najszybciej, tak aby ze 100% pewnością zapewnić sobie uczestnictwo w planie classic!

Jeśli dołączycie do subskrypcji, to poza wskoczeniem na wyjątkowo korzystny plan „classic”, otrzymacie też natychmiastowo 3 klucze Steam:

– Call of Duty: WWII  (Steam)
– Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (Steam)
– Spyro Reignited Trilogy (Steam)

Pierwszego listopada w ramach bonusu otrzymacie jeszcze 5 dodatkowych gier. Koszt subskrypcji na aktualnych zasadach to 12 dolarów (46,08 zł).

Więcej informacji o Humble Choice znajdziecie w tym miejscu.

FAQ

Czym różni się pauza od anulowania?

Jeśli jesteś aktywnym subskrybentem, „zapauzowanie” Monthly sprawi, że nie płacisz za paczkę z tego konkretnego miesiąca. W kolejnym miesiącu automatycznie znowu staniesz się aktywnym subskrybentem.

Anulowanie to permanentne przerwanie subskrypcji. Jeśli anulujecie, to po przekształceniu subskrypcji utracicie dostęp do planu „classic”.

Ile razy mogę użyć pauzy?

Teoretycznie można co miesiąc wciskać pauzę i w ten sposób unikać płatności. Wystarczy tylko pamiętać, aby regularnie pauzować.

Gdzie mogę zapauzować subskrypcję?

Strona Humble Bundle – See my subscription – Manage my subscription – Pause subscription

O co chodzi z wybieraniem gier?

Co miesiąc pojawiać się będzie nowa pula 10+ gier, spośród których subskrybenci sami wybierają sobie 3/9/10 tytułów, w zależności od opłaconego planu. Nie będzie już żadnych gier-niespodzianek.

Kiedy Humble Monthly przekształci się w Humble Choice?

Na pewno jeszcze w 2019 roku, ale nie wiadomo kiedy dokładnie. Radzimy już teraz subskrybować, żeby nie utracić dostępu do planu „classic” gdyby przekształcenie miało nastąpić z dnia na dzień…

Kupiłem paczkę z CODem, Spyro i Crashem i od razu anulowałem. Co teraz? Nie chcę utracić dostępu do planu classic…

Najlepiej w takim wypadku wybrać opcję „resubscribe”. Jeśli paczka w następnym miesiącu nie będzie cię interesować, to zawsze możesz zapauzować.

Jeśli kliknę „resubscribe” to drugi raz zapłacę za to samo?

Nie. Jeśli już zapłaciłeś za paczkę z CODem, Spyro i Crashem to kolejna płatność nastąpi dopiero za miesiąc (o ile wcześniej nie zapauzujesz).

Pierwszy raz słyszę o Humble Monthly/ Humble Choice. Co to w ogóle jest? Warto za to płacić?

Humble Monthly to subskrypcja, polegająca na tym, że co miesiąc płacisz ok. 45 zlotych i dostajesz paczkę składającą się z ok. 8 gier (głównie w formie kluczy Steam). Zazwyczaj wartość paczki zdecydowanie przekracza 45 zlotych i naszym zdaniem jest to bardzo dobra okazja. Przykładowo w tym miesiącu dostaniesz paczķę; Call of Duty: WWII  (Steam) + Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (Steam) + Spyro Reignited Trilogy (Steam) + 5 tajemniczych gier, ķtore zostaną ujawnione 1 listopada. Teraz jest idealny moment aby subskrybować, ponieważ w kolejnych miesiącach unikniesz planowanej podwyżki cen, a zamiast 8 gier, dostaniesz w przyszłości  aż 10! Jeśli zawartość paczki w danym miesiącu cię nie satysfakcjonuje, możesz zapauzować subskrypcję bez żadnych konsekwencji.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Humble Monthly zmienia się w Humble Choice!"

 1. Czy można pauzować po opublikowaniu gier w konkretnym miesiącu? Nie korzystałem dotychczas z Monthly, więc chciałbym kupić suba classic teraz, i sobie pauzować każdego miesiąca aby nic nie płacić, a odpauzować (a raczej nie klikać pauzy) wtedy kiedy będzie dobry „bundel” 😀 Da się tak?

  1. Jak wejdą te nowe zasady, to gry będą opublikowane od początku wszystkie, więc spokojnie można będzie robić tak jak piszesz.

 2. W miejsce czipsów i pepsi w budżecie wrzucić stałą subskrypcję i można bez problemu pociągnąć classic za 12$. Moim zdaniem zmiana na lepsze. Zwłaszcza że Monthly miało randomową ilość gier a w nowym planie będzie ich stale 10

   1. 2 dni i normana czipsow i koli przekracza 50zl… w jakim swiecie ty zyjesz.. ze 50zl na caly miesioc na kole i czpisy starcza… kola 6zl, paczka czipsow 8zl prawie

    1. paczka czipsów 8zl to chyba pringelsów, ja tam jak już jem czipsy to jakies z lidla/biedronki do 2zl, a i czesto na 4pak 2l pepsi jest promka w tesco czy kauflandzie

    2. kazde duze czipsy te 250gram kosztujo po prawie 8 zl… a jak wpieprzysz na raz 2 paczki takie to juz 16 zl do tego jedna kola to leci od razu….

 3. Przydało by się coś pomiędzy Lite a Basic np. bez Trove za jakieś 10 dolców.
  No ale zobaczymy co z tego wyjdzie

 4. Czyli jak teraz kupiłem ten aktualny bundel, to dzisiaj pauzuje, potem w listopadzie jeśli gra mi siądzie wyłączam pauzę, pobiera kasę, używam klucze, znowu pauza i czekanie na Grudzień?

  1. dokłądnie tak, ja tak robię od stycznia i planuje nadal robić, bo ciągle mi bundle nie podchodzą. Kupuję pojedyncze gry na bazarze. Szczerze mówiąc to czekałem na dobry bundel, żeby przy anulowaniu dostać zniżkę 3$ i go wziąć, ale się nie doczekałem 🙂

 5. Mi się wydaje czy z filmiku wynika, że pula będzie wynosić właśnie 10 gier. No i po drugie, Lol, przecież nowi klienci nie mają absolutnie żadnej motywacji – dostaną mniej za więcej dolanów…

  1. Zgodze sie ze filmik sugeruje 10 gier.

   masz 10 kart (czy jak to nazwac) z ktorych wybierane sa 3.

   Jak bedzie zobaczymy, bo usluga moze sie zmieniac.

 6. Promocja typu…jedna cebula kosztowała 5zł, teraz 8zł. Ale za dwie zapłacisz tylko 12zł! Jeśli kupisz dwie. Ktoś powie, że przecież można za 12$ utrzymać starą cenę…tak, ale jak włączymy subskrypcję i będziemy się tego pilnować, a nie czekać co oni pokażą bo dania główne są przeciętne czy dla niektórych (bo gusta są różne) bardzo słabe.
  Pewnie liczą na jeszcze więcej rocznych abonamentów, a co się stanie już w trakcie ?! 😀

 7. W sumie korzystam już z jednego abonamentu Origin PREMIER, ale jeżeli można zapałzować chyba się skuszę. Pewnie trafię na jakiś tytuł, który uprzyjemni mi fabularnie nie jedno popołudnie, a nie cały czas ta FIFA 😀

 8. Jako, że używam do płatności Revolut, na którym nie trzymam kasy. To czy w przypadku braku środków, mój plan się od razu anuluje i utracę classic? Czy dadzą mi np kilka godzin na doładowanie karty?
  Tymi zmianami, trochę mnie zmusili (przekonali) do tego monthly 😛

   1. Dobre pytanie 😀 Bo właśnie chciałem zapłacić i lipa 😛 Kiedyś działało? Bo miałem zapisaną kartę, a nie płaciłem w Humble od dawna…

  1. – Call of Duty: WWII (Steam)

   – Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (Steam)

   – Spyro Reignited Trilogy (Steam)
   Twierdzisz , że to gry z niskiego poziomu i uważasz ,że może być tylko gorzej. Oby więcej takich beznadziejnych gier.

   1. Oj dużo bym dał za takie gierki. Crash Bandicoot świetny, ale trzecia część już mnie trochę nudzi. Reszty jeszcze nie odpaliłem, ale są to świetne tytuły, więc nic tylko wyczekiwać takich perełek

   2. A czy ja odniosłem się do tego miesiąca? Odniosłem się do treści wiadomości czyt. zmiany warunków usługi. Nie raz już walili gruzem, a że ten miesiąc wypada wyjątkowo dobrze, to już inna sprawa.

 9. Nie wiem czy tu ktoś o tym pytał, jakoś wertowałem i akurat na taką odpowiedź się nie naciąłem więc może się komuś przyda.
  Otóż ja miałem bundle monthly kupione jakieś parę miesięcy temu (lipcowy bodajże) i można kliknąć: Resubscribe i od razu zapauzować i nawet nie płacić za aktualny. Bundle może i świetny i można go opylić (jak komuś się chce w to bawić), ale warto zaznaczyć że nawet nie trzeba go kupować, jeżeli się miało chociaż RAZ wcześniej zakupionego bundla, nie tyle że tego aktualnego.

   1. zmienił plan z anuluj na miesięczny, sprawdzałem można to zrobi przed zapłaceniem, pierwsza opłata od 6 grudnia… Więc listopadowych kodów nie dostał, bo spałował listopad nie doszedł do płatności jedyna wada to pamiętać o pauzach co miesiąc by nic nie kupować…

   2. Nic nie otrzymałem, poza faktem bycia Classic Subskrybentem, na czym mi zależało. Gier nie dostałem, ale nadal mogę (chyba do tego ostatniego piątku miesiąca). To takie info jakby ktoś chciał tego classica, ale np miał te gry co są w bundlu lub po prostu nie podobają mu się, a kiedyś już miał Monthly, a chciałby jednak zostawić sobie tę furtkę ’10 gier ZA JEDYNE 12 DOLCÓW’.

 10. Ja tylko tak nadmienię że wg. logiki Humble’a w ostatnim miesiącu dostaliśmy 10 gier co nie jest prawdą – dostaliśmy 8 gier + 2 dlc (do Battletech jednak na stronie ładnie jest napisane o 10 grach) i obawiam się że tak samo będzie również w tym przypadku – dość często dlc będą stosowane jako zapychacz ale będzie pisanie ze strony Humble’a „Hej, no daliśmy wam 2 dlc ale to jak 2 dodatkowe gry przecież, to nic że dodają one jedynie rzeczy kosmetyczne – macie 10 gier to nie płakać” i podejrzewam że pomysł szybko upadnie albo będą promocje bo sam bundel nie będzie przyciągać określonej ilości graczy a jedynie określoną część utrzyma przy sobie (albo będą musieli się cholernie postarać z grami bo jeśli mają nadal fundować taki gruz jaki był np. w przypadku z CoD BO 4 i jeszcze za to płacić 20$ żeby wybrać pozostałe 8 słabych gier to raczej niewielka część się zdecyduje na zakup).

 11. Spora ta podwyżka dotychczas było 12$ (~46zł) vs 19,99$ (~77zł). To dobrze chociaż, że jest opcja „resubscribe” bo zapewne nie tylko ja anulowałem ją przy ostatnim zakupie, teraz tylko trzeba pamiętać, żeby co miesiąc w razie czego pauzować subskrypcję.

 12. pobierze ci za następnego bundla nie za tego. Jedyna starta taka że nie spauzujesz następnego nawet jak będzie słaby. ale subksrypcja ci zostanie i calssica na spokojnie bedziesz mogl brac

 13. Tragedia, IGN chyba chce zabic Humble raz a dobrze. Przeciez na tej zmianie nikt nie zyska bo dostaniesz mniej gier placac tyle samo.

  1. Dotąd było b. dobrze, teraz będzie średnio. Jednak, po zastanowieniu… zdarzały się paczki kilku kluczy (zbliżona liczba do najdroższej opcji) w takiej cenie i ludziki brały. Osobiście kupiłem paczkę z grami od Amplitude Studios (ci od Endless Space). Nie pamiętam ceny, ale chyba koło 20$. Może tak ma to wyglądać? Kupujesz sobie paczkę mając 2 progi + próg „0” bez kluczy, ale z dostępem i zniżką w sklepie. Za miesiąc przedłuża się, chyba, że anulujesz. Jeśli będzie wiadomo, co jest, tak jak teraz odkrywane są dania główne. To może działać, a że będzie dużo drożej… lajfisbrutal. Najgorsze w tym jest to, że skończą się wypasione gierki warte po >100 zł leżące na Bazarze poniżej 5 dych. Bazar to przeżyje, po prostu nie kupimy już tak tanio jak dawniej, bo super oferty przestaną się pojawiać tak często i gęsto jak teraz.

  1. szkoda że sprzedanie nie jest już takie fajne. chciałem (wciąż chcę ;)) sprzedać kingdom come, ale brutalna rzeczywistość uświadomiła mi, że to niemożliwe… żeby sprzedać za 40 złotych musiałbym jeszcze kupić/sprzedać przynajmniej 287 gierek kek

   1. Ten poziom na Bazarze jest dla ludzi, którzy zbierają +1 do steam i dla handlarzy. Ale i tak Bazar jest przyjaźniejszy od dużych, oficjalnych targowisk. KC to bardzo dobra gra, więc zawsze możesz komuś oddać/odsprzedać w realu, lub jakimś forum… Lub od biedy próbować po jakiś Kinguinach (uwaga na opłaty!).

 14. Mam dylemat czy lepiej wziąć plan miesięczny (12$) czy roczny (11$*12 z góry). Czy gdzieś była informacja czy po starcie Humble Choice będzie się dało zmienić z Classic miesięczny na roczny lub na odwrót?

  Chociaż możliwe, że nie będzie dało w FAQ jest pytanie czy da się to zrobić przed startem Choice, ale pewności nie mam.

   1. Jeszcze o tym myślałem i jednak może np. po jakimś czasie się poziom pogorszyć. No, w sumie już teraz jest różny (chociaż to subiektywne).

    No, i też widać, że jednak część z tych gier w Monthly po jakimś czasie lądowała za darmo na Epic Game Store (chociaż niektórzy nie chcą z tego korzystać, ale mi bezpłatne gry tam nie przeszkadzają). Część jest w GamePassie (który często ma promocje) czy Origin Access Basic czy była w Twitch Prime. No, i Humble Choice z tych usług jest raczej najdroższy, ale daje gry na zawsze (jak też Twitch Prime) i zazwyczaj na Steam (inaczej niż Twitch).

    Poza tym niektóre były później taniej w Humble Bundle.

    Nawet jakby kolejne 12 miesięcy Humble Choice były same super, to jednak potem może się pogorszy, a ja bym wisiał na tym rocznym planie, który mógłby mi się długo zwracać w tym załóżmy, że gorszym drugim okresie. A może już ten pierwszy by się długo zwracał.

    No, i nie ma gwarancji czy to kiedyś nie upadnie albo że może będą granicy rentowności i byłyby same słabe miesiące. Może więcej twórców będzie wolało dostać się do np. GamePassa niż Humble. Może być różnie.

    Chyba wezmę jednak opcje miesięczną. 🙂

  1. Jak przychodziły ankiety to pisali, że będzie wybór z 20 gier. Te 10 to z poprzedniego miesiąca. Jak da radę brać 2 raz ten sam tytuł to może być nie głupie (za 1 razem na odsprzedaż, za 2 razem dla siebie)

 15. niezle poruszenie w tym newsie 420 komentarzy ale co się dziwić jak chcą cie jawnie orżnąć na kasie poprzez ograniczone i słabe wybory, jakby kij w mrowisko włożył ;d

  1. Wręcz przeciwnie. Gdyby chcieli ludzi orżnąć to nie powstałby plan Classic. Pozostałe plany to jedynie „straszaki” mające zachęcić do długoterminowego zakupu planu Classic. Z punktu widzenia HB może to być dobry ruch z jeszcze jednego powodu: istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że do IGN spłynęły jakieś zgłoszenia ze względu na ustawę hazardową w Uni lub jakiejś innej dziwnej organizacji (na fali hate’u na lootboxy itd.). Zmieniając na nowy system w zasadzie nic się nie zmienia, a pozbywają się potencjalnie uciążliwego problemu. Oczywiście to tylko moje spekulacje. Jeżeli chodzi o użytkownika to nie ma tutaj praktycznie żadnej różnicy. Nadal bierzesz te bundle na które masz ochotę. Jedyna różnica jest taka, że musisz pauzować zamiast anulować dla niechcianych bundli. Podejrzewam jednak, że nawet jak zapomnisz anulować w danym miesiącu to uda się wycofać taką transakcję przy pomocy supportu, który działa dość sprawnie w HB.

   1. Jest jedna istotna różnica. Teraz są early unlocki i można zapauzować już po ich ujawnieniu. Obawiam się, że w nowym systemie po ujawnieniu gier pauza nie będzie dotyczyć tych gier, tylko następnego miesiąca. Czyli pauzujesz w ciemno, albo bierzesz w ciemno 10 gier. Jeżeli tak będzie to według mnie zmiana na gorsze.

    1. Nigdzie nie pisali, żeby mieli blokować opcję odpauzowania. Wątpię, żeby zrobili tak, że wszyscy, którzy są teraz na pauzie nie mieliby możliwości zapłacić za pierwszy miesiąc Humble Choice (na planie Classic).

 16. Czy można kupić na miesiąc, zgarnąć obecne klucze i id razu zapauzować, by czekać na dobrą paczkę? Pauza jest na miesiąc tylko czy tak długo aż odpauzuję?

  1. „Teoretycznie można co miesiąc wciskać pauzę i w ten sposób unikać płatności. Wystarczy tylko pamiętać, aby regularnie pauzować.”
   Tak napisali, ale nie wiem co znaczy TEORETYCZNIE. Czy można w końcu czy nie można?

   1. Można będzie pauzować co miesiąc, tak jak teraz, ale jest jedna istotna różnica. Teraz są early unlocki i można zapauzować już po ich ujawnieniu. Obawiam się, że w nowym systemie po ujawnieniu gier pauza nie będzie dotyczyć tych gier, tylko następnego miesiąca. Czyli pauzujesz w ciemno, albo bierzesz w ciemno 10 gier. Jeżeli tak będzie to według mnie zmiana na gorsze.

 17. Gdyby nie obecna słaba paczka z crapem CoD, to bym sobie teraz zasubskrybował. Ale jak następne paczki też będą z takimi słabymi grami, to nie ma sensu. Lepiej sobie zapłacić te 20$ kiedy faktycznie będzie coś, co mnie interesuje. I tak wyjdzie taniej, niż gra w normalnej cenie. I co za bzdura z tym „pauzowaniem” po sprawdzeniu gier w następnej paczce? Przecież opłatę miesięczną pobierają od razu wraz z ujawnieniem nowej paczki.

    1. Teoretycznie na pudełku jest, że od 17 ale odnoszę takie dziwne wrażenie, że nikt na to nie patrzy. Jakoś niektórzy „dorośli” w multi mają podejrzanie wysokie głosy XD

  1. Crash dla dzieci nie jest, a raczej dla starych wyjadaczy, którzy chcą sobie poprzypominać co nieco. Ja momentami miałem na prawdę problemy, aby przejść jakiś lvl. Ten z mostami to masakra xD

  1. Zrobilem resubscribe, nie sciagnelo mi kasy i odrazu moglem dacu pauze. Pozostaje Ci pisac do supportu.

   1. Czekam cały czas na odpowiedź. Ja dałem resub podałem nr karty i po paru minutach sms z banku ze 12 dolków poszło w piz….. Tak więc czekam na rozwój wydarzeń.

   1. Na to wygląda. Tylko nie wiem dlaczego. Następna opłata 27 grudzień więc wygląda że ma ściągnięte na zapas. Tylko czy jak dam pauzę to środki przejdą na następny miesiąc?

   1. no właśnie tego nie rozumiem – jeśli na samym początku monthly wezmę, którąś z gier, które już są widoczne to pobiera mi opłatę, a jeśli tego nie zrobię to na koniec miesiąca (tak jak piszesz – tydzień rpzed ujawnieniem pełnej zawartości)?

 18. Poradzi mi ktoś co mam zrobić jeśli chcę zachować abonament na starych warunkach? Mam teraz status „on hold” (zapomniałem doładować kartę, którą mam podpiętą). Nie zależy mi na WWII, bo mam ograne. Więc powinienem najpierw dać pauzę a potem odnowić płatność?

  W ogóle w którym momencie należy dać pauzę jeśli nie interesują mnie gry w danym miesiącu?

  1. Teraz działa to tak, że możesz zapauzować od momentu w którym się pojawią early unlocki do dnia pobierania kasy, czyli około 18-stego danego miesiąca.

   Radzę Ci najpierw zrobić pauzę. Płatność odnów, kiedy będziesz chciał wznowić monthly (może nigdy?). Jeżeli wtedy pobiorą Ci za ten poprzedni bundle, to złóż reklamację i powinni zwrócić kasę.

 19. Jeśli jest tu ktoś, kto płaci za ? to proszę się zgłaszać do mnie. Robię przynajmniej jedną dziennie. Koszty dostawy pokrywa kupujący. Aha, dodam, że w abonamencie taniej.

 20. Zła zmiana, bo wolę widzieć za co płacę, wiadomo, że kupujemy głównie dla tych głównych tytułów, a nie drobnicy. Polecam nie kontynuować Pakietu Clasic a jak będzie coś ciekawego zapłacić 15$ i wybrać 3 gry.

  Przykład, jeśli płacisz 4 mies. za format clasic kosztuje to 48$ i masz 40 gier
  A jeśli tylko w dwóch z czterech miesięcy będzie coś ciekawego to zapłacisz 30$ i weżmiesz te 6 gier które są naprawdę ok w tych dwóch edycjach.

  Wiemy jak to wyglądało, że średnio raz na 2-3 mies. rzucali perełki reszta to zapychacze.

  1. A przeczytałeś newsa? xDDD Nikt Ci nie karze przez 4 miesiące płacić za pakiet classic. Polega to na tym, że subskrypcje co miesiąc pauzujesz, a jak pojawią się fajne gry to ją aktywujesz i zamiast płacić 15$ za 3 gry masz ich 10 w cenie 12$.

   1. Obawiam się że jak już pojawią się gry, to już nie będziesz mógł zapauzować danego miesiąca z tymi grami, tylko przyszły. Nie będzie early unlocków. To jest najważniejsza różnica. Czyli bierzesz gry w ciemno, albo w ciemno pauzujesz.

 21. Za czasów Monthly były czasem specjalne zniżki nie tylko dla kupujących pierwszy raz, ale też dla niektórych jak dawno się nie kupowało. Także jak po kupnie się anulowało, to wtedy czasem niektórym dawało obniżkę (jeśli się zrezygnowało z anulowania). Być może te promocje były raczej dla tych bez rocznego planu. Nie wiem czy za pauzowanie też dawali zniżkę, ale możliwe, że za to nie.

  Może teraz dla tych, co będą często pauzować na planie Classic (i raczej też na tym miesięcznym, a nie rocznym) też będą dawać czasem jakieś obniżki na zachętę.

 22. Masakra co tu widzę i pomyśleć że rozchodzi sie o szokująca kwotę 50 zl miesiecznie czyli dwa zestawy w mcdonalds,dwie pizze,jeden wypad z dziewczyną do kina a niektórzy pisza poematy lub rozterki maja większe niz ja przy zakupie swojego mieszkania.Nic dziwnego że później sa walki ludzi w dyskontach jak rzucą karpia 5 zl taniej za kilogram mentalność niektórych ludzi jest przerażająca bo rozumiem być oszczędnym ale jak to mówią niektórzy faktycznie szklem du..ę skrobią bo im szkoda na papier.

  1. Jaka idea przyświeca klientom humbla? Kupić taniej. To łączy zarówno handlowców, jak również zwykłych graczy, którzy nie wykazują aż tak wielkiego entuzjazmu wobec kupowania gier po cenach steamowych.
   PS
   Szkło jest droższe od papieru 😛

  2. Masakra to chwalić się jakim to się jest bogaczem z „warszafki” i szasta hajsem na stronce dla oszczędnych. Jeden lubi kupować premierówki bo go stać i chce pograć szybciej bo to nowa gierka, a drugi już przestał wydawać kasę na gry w które już nie m czasu grać i woli przyoszczędzić, kupować tylko to co mu faktycznie potrzebne.

    1. To ja sieję kwas? Mówienie innym że 50 zeta w tę czy we w tę
     to nic na stronce dla cebulaków co urywa groszę na przewalutowaniach to sianie kwasu. Nie zaglądam do portfela tylko właśnie napisałem że każdy ma inne podejście w zależności na ile go stać.