Niezadowolony z otrzymanych gier? Sprzedaj je na Bazarze Łowców Gier!

Gry we wrześniowym Humble Monthly Bundle:

– Slay the Spire (Steam)
– Squad (Steam)
– Distance (Steam + DRM-Free)
– Guacamelee! 2
(Steam)
– MOTHERGUNSHIP
(Steam)
– State of Mind
(Steam)
– God’s Trigger
(Steam)
– Shady Knight
(DRM-Free)

Przypominamy, że Humble Monthly Bundle to zestaw oparty na systemie płatnej subskrypcji w cenie $12 miesięcznie. Powyższa paczka nie jest już dostępna do zakupienia, ale możecie zapisać się do subskrypcji i otrzymać kolejną.

Tagi:

Komentarze do "Humble Monthly Bundle – wrzesień 2019"

 1. Świetny bandel bez dwóch zdań – Guacamelee 2 polecam, jak dla mnie materiał na GOTY 2018 i nie żałowałem nawet minuty. Genialny OST, dobre usprawnienia względem jedynki – nic tylko brać.
  O reszcie, poza Distance (ale i to wygląda ciekawie) słyszałem i jestem bardzo zadowolony z Mothergunship, State of Mind i God’s Trigger – będzie granie… kiedyś 😉

 2. State of mind to bym zagrał, bardzo fajny bundel, szkoda że go nie wziąłem D:

 3. O kurde, God’s Trigger, ale jestem happy. Fajny miesiąc. co prawda Squad mnie nie interesował, ale poszedł na bazarze za tyle, że reszta gier wychodzi za bezcen.

 4. Jak zwykle bardzo fajne indyki. Distance mnie bardzo ciekawi, bo to gra twórców Nitronic Rush, w którego grało mi się fajnie, MOTHERGUNSHIP ma dosyć ciekawy koncept, guacamelee! 2 jest całkiem spoko dealem, bo niedawno wyszedł, God’s Trigger przypomina mi trochę Hotline Miami, ale fajnie jakby ktoś, kto zagrał w obydwie gry wypowiedział się czy faktycznie te gry są podobne.

   1. Ten pan od zmiany pracy i kredytów to już nawet do wypowiedzi publicznych nie jest dopuszczany, wstyd, że ktoś taki nas reprezentował 😉

    1. Poprzedni przekazał część kompetencji władzy organizacji międzynarodowej rządzonej przez naturalnego wroga (i to mającego nieoficjalnie roszczenia terytorialne wobec Polski). Jeszcze wcześniejszy był po prostu pijakiem i komunistycznym aparatczykiem, aktualny co 2 przemówienie źle wypowiada nazwę państwa, którego jest prezydentem… W sumie trzymamy poziom 🙁

    2. Wierzchołek góry lodowej. Koniecznie przeczytaj książkę Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego – Wojciech Sumliński.

    3. Nie wiem o czym mówisz, ale chętnie się dowiem. Zresztą są środowiska, którym byłoby na rękę go zdyskredytować. Przeczytaj, sam oceń i wrób swoją opinię.

 5. Nic dziwnego, że mi ten bundel za 9$ wciskali – nie dla mnie. Totalnie nic. 🙁
  Jak chce ktoś zobaczyć recenzje do nowego bundla to na YT – Battletech – recenzja 😉

 6. Całkiem OK unlocki. Pierwsze Guacameele było ciekawą metroidvanią – robotę robił zwłaszcza meksykański klimat, choć walka trochę niedomagała. Ale ogólnie bawiłem się nieźle i liczę, że druga część będzie co najmniej tak samo dobra. State of Mind wygląda spoko, o God’s Trigger kompletnie zapomniałem, mimo że kiedyś miałem na celowniku, więc fajnie, że Humble Bundle mi przypomniało o tej grze ;). MOTHERGUNSHIP i Distance ciekawe, ale nie dla – pierwsze bo rougelike, drugie bo samochody. Ale ogólnie na plus 🙂