X

«

»

Humble Monthly Bundle – listopad 2015

monthly

Gry w Humble Monthly Bundle:

– Legend of Grimrock 2
– Towerfall Ascension
– Besiege
– Valkyria Chronicles
– Lethal League
– SanctuaryRPG: Black Edition
– Saints Row IV

Przypominamy, że Humble Monthly Bundle to zestaw oparty na systemie płatnej subskrypcji (na kształt PS+) w cenie $12 miesięcznie. Powyższa paczka nie jest już dostępna do zakupienia, ale możecie zapisać się do subskrypcji i kupić kolejną.

 • Kamyk

  Jeszcze notka do osób które nie miały wcześniej Saints Row 4 i teraz dostały – nie kupujcie DLC! One naprawdę nic nie wnoszą – ot troszkę powiększony katalog strojów który i bez tego jest całkiem spory. Dodatkowa kampania Enter the Dominatrix jest króciutka i bardzo słaba a do tego nie ma polskiej wersji więc jeśli ktoś gra w podstawkę po polsku to zrobi mu się brzydki miszmasz językowy.

  • A mi się dodatki bardzo podobały, szczególnie dodatkowe misje. Enter The Domnimatrix nie jest jedyną dodatkową minikampanią.

   Poza tym spolszczenie jest, tylko nie na steam, np. pudełkowe wersje gry (z DLC) je zawierają. Spolszczenie do DLC można pobrać ze strony wydawcy, tj. Cenegi.

   • Spolszczenie jako patch. Cenega oszczędza…

    • Cenega w kulki leci, bo to nie jest jednorazowy wybryk, niestety. Risen 2 od czasu premiery ma na steam błędne tłumaczenie i trzeba osobno pobierać patch, który je poprawia. Do Bioshock Infinite nawet nie chcieli robić napisów, dopiero interwencja światowego wydawcy zmusiła ich do stworzenia takowego na szybko. I z tego co pamiętam w premierowej wersji pudełkowej znajduje się osobna płyta z małym plikiem z napisami.

  • aRo

   W dużej przecenie można brać. Dwa fabularne dodatki są takie sobie, a reszta daje kostiumy i wczesny dostęp do mocnych broni. W takim GTA to by było przegięcie, tutaj… po prostu szybko dostajesz zabawki i możesz się lepiej bawić. Ta gra to czysty fun, DLC tego nie psują – taki mały, niecodzienny wyjątek.

   Że jest potem za łatwo? Na najwyższym poziomie trudności nawet to nie sprawi, że ani razu nie padniesz. W co-opie będziecie się podnosili nie raz i nie dwa.

 • miałem przeczucie z nie kupowaniem tego 😀

 • eragon30971

  Jedynie LoG 2 i Valkyria mnie interesują, więc raczej dobrze zrobiłem, że nie zainwestowałem 12 dolców.

 • Maciej Przerwa

  Chętnie wymienię wszystkie klucze poza Besiege i LoG 2