Popularna subskrypcja Humble Monthly Bundle przekształci się w subskrypcję o nazwie Humble Choice już 6 grudnia 2019 roku.

>>Więcej o Humble Choice przeczytacie w tym miejscu.<<

Pamiętajcie, że aktualni subskrybenci otrzymają dostęp do bardzo korzystnego planu „classic” w starej cenie 12 USD miesięcznie i z aż 10 grami do wyboru! Rekomendujemy dołączenie do subskrypcji Monthly przed 6 grudnia tak aby zapewnić sobie uczestnictwo w planie classic! Po 6 grudnia nowi subskrybenci będą mieli do wyboru tylko mniej korzystne plany „basic” (3 gry za $14.99) oraz „premium” (9 gier za $19.99)

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Znamy datę premiery subskrypcji Humble Choice!"

 1. Hmm, może na Black Friday będzie znowu opcja 12 miesięcy za 99$ – akurat tak przed przeróbką

   1. Ooo, mailowo??? Bo w sumie mam aktualnie subskrypcję w zawieszeniu więc może warto wyjść z zawieszenia a raczej ją anulować i akurat coś wpadnie na skrzynkę przed 6 Grudnia

    1. Miałem spauzowaną, na ten moment teraz całkowicie anulowałem – zobaczymy czy coś wpadnie na maila w okolicach Black Friday

    2. Dla tych co anulują lub nowych regularna cena za wszystkie paczki Premium w roku wynosi 240$. Nie ma szans by to przecenili o prawie 60% dla wszystkich. Marne szanse nawet za roczny Basic (180$) w tej cenie. Co najwyżej dla subskrybentów Classika ale skoro zrezygnowałeś to moim zdaniem straciłeś na to szansę.

    3. Anulowałem wczoraj i dostałem maila z potwierdzeniem anulacji o 19:36. Godzinę później czyli dokładnie o 20:36 już dostałem maila do spam folderu z humble że Humble Choice startuje 6 Grudnia i że jeśli chcę zabezpieczyć Classica to mam zasubskrybować teraz monthly

    4. Możesz wziąć i sprawdzić, czy na pewno przywróci Classica? Chyba nie musisz płacić za paczkę, żeby odnowić suba na chwilę.

    5. Ma dużą szansę otrzymać ofertę promocyjną. One zazwyczaj lądują u tych co akurat anulowali. A na classika ma czas – może go kupić nawet kilka minut przed końcem a i tak zaliczy.

    6. W sumie bardzo możliwe, byłoby to dla nich bardzo korzystne bo w ten sposób mogą zachęcić jak najwięcej osób do aktywnej subskrybcji.

     Jednak wydaje mi się mało prawdopodobne, by dali aż taką zniżkę a na pewno nie dla świeżaków.

    7. Napisali, że jak anulujesz „at any point after or prior to the release
     of Humble Choice” – więc prawdopodobnie właśnie przepadł Classic.Jak nie dostaniesz tego maila z promocją, to uwaliłeś sobie cały plan.

     U mnie jak teraz wcisnę, by anulować suba, to jest dodatkowe info z ostrzeżeniem, że stracę Classica jak teraz anuluję. I późniejsze kupno tej ostatniej (obecnej) normalnej paczki już nie uratuje.

    8. „$11/MONTH
     TOTAL PRICE: $132”
     Na @ niczego o zniżce nie widzę, a w wyborze planu, mam niestety 132$. Został jeszcze m-c i co śmieszniejsze, jako aktualny zaznaczony jest plan miesięczny.

 2. ta data to raczej żadna niespodzianka bo zapowiedzieli że Choice jeszcze w 2019r a skoro w listopadzie nie było no to no

   1. no ja rozumiem, że news dotyczy oficjalnego potwierdzenia przez grupe Huble Buble

    (dodatkowo można sobie podyskutować w temacie)

 3. Miałam już wcześniej gierki z tego monthly, także nieopłaca mi się teraz wziąć. Czy jak 6 grudnia ujawnią gierki do ostatnego monthly to mogę wtedy wziąć subskrypcję i kwalifikować się wtedy do classic, czy już nie, muszę wziąć ten miesiąc z yakuzą?

  1. To zależy. Jak anulowałeś i nie brałeś tego ze spyro, to musisz kupić ten.
   Jak wziąłeś ze spyro, to jak klikniesz pauzę to będzie git.
   Jak nie brałeś nigdy, to musisz wziąć, aby mieć classic.

  1. tak wygladalo to z reklamy na YT.

   za 15$ mozesz wybrac 3 z 10
   za 20$ mozesz wybrac 9 z 10
   classic 10 z 10.

   1. W tym filmiku dziewczyna odpowiadając na pytania mówiła, że teraz z 10, a kto wie w przyszłości możne i z większej liczby. Czyli tak na prawdę to zobaczymy dopiero jak to się będzie rozwijało w w praktyce w przyszłym roku.

    1. nie polemizuje z tym ze usluga moze sie zmieniac.

     Niemniej wydaje mi sie (i niedlugo sie przekonamy) ze w grudniu bedzie to 10 gier.

     A jak bedzie pozniej zobaczymy.

     Nie oceniam na wyrost. Ocenie grudzien i kolejne miesiace.

 4. Humble Choice pobiera kaskę od razu po ujawnieniu gier? Bo nie wiem czy pauzować czy czekać w ciemno z tym moim Classic

    1. Jeśli kupiłeś teraz, to i tak już zapłaciłeś za 1 m-c. Jeśli nie, to chyba dopiero po ujawnieniu zapłacisz na ten. Ale w Choice nie będzie ujawniania, tylko czas na zakup przed ogłoszeniem kolejnej paczki. Podejrzewam (bo chyba jeszcze nie wiadomo?), że zapłacisz z końcem czasu na zakup, lub po odkryciu któregoś z kluczy (jeśli odkryjesz przed ostatecznym terminem).

 5. Mam wrażenie, że większość zakłada zbyt pozytywnie, że wśród tych 10 gier będzie z czego wybierać. A przecież co miesiąc nie wychodzi ~10 dobrych gier. Mam nadzieję, że się mylę tho.

  OPINIA: Dziś już nie robi się dobrych gier. Outer Worlds drewniany RPG, RDR2 z bugami. Pozostaje tylko w indyki grać jak Slay the Spire czy Risk of Rain…a to perełki 1/100

   1. Jeśli będzie tak dobry jak Wiesław, to Redsi znów wytoczą nowe standardy i będzie fajnie. Jeśli… StS jest genialne. Gram w to od kilku tygodni. Początkowo wręcz namiętnie. Ale w Monthly zdarzały się dobre stare gry. Poza tym miesiące były b. nierówne. Myślę, że osoby narzekające, że dawniej to były fajne paczki z indykami najbardziej się ucieszą. Niezależnych wychodzi więcej, więc pewnie będą miały większy udział niż dotąd. Poza tym kto twierdzi, że będzie to 10 gier? Moim zdaniem dużo będą teraz wypadały dodatki. Wyższa cena też może to sugerować, bo nią odbiją sobie mniejszą sprzedaż w Humble Store. Mimo wszystko chcę tego klasyka na rok… Najwyżej stracę 132$ na jakieś zapychacze biblioteki. Ryzyk-fizyk… Szkoda tylko, że nie ma co liczyć na 99$ jak w zeszłym roku 🙁

    1. Zgadzam sie. Moze okazac sie, ze long run najoptymalniejszym wyjsciem jest tylko Bazar : )

  1. Outer Worlds to nie tylko drewniane RPG, ale w sumie taki samograj, na wysokim poziomie trudności miałem już po 700 sztuk amunicji, po 2 godzinach gry. Teraz koszę wszystko co się nawinie pod lufę, zdecydowanie za łatwo i nie zbalansowane, a w dodatku dziwnie sztuczne… Kolejna specyficzna gra Obsidianu

 6. Mogę zapisać się do Monthly i zrezygnować? Znaczy się zawiesić, bez ponoszenia dalszych kosztów? Jeśli tak, to mógłby ktoś mi opisać w jaki sposób?

  1. Właśnie przeczytałem FAQ. Żeby mieć Classic to musisz kupić aktualneg Monthly i go subskrybować. Pierwszy zakup wiąże się z opłatą zawsze od razurazu. Dopiero każdy kolejna paczka jest opłacana automatycznie w tydzień przed ujawnieniem kolejnej. Czyli masz trzy tygodnie na decyzje czy płacisz teraz i bierzesz gry, czy czekasz do końca miesiąca aż samo pobierze, czy może jednak pauzujesz (nie tracisz wtedy statusu Classic) i czekasz na kolejny miesiąc – za zapauzowany miesiąc nie ma opłat. Jeśli zamaist pauzy dasz anuluj to starcisz Classic, a to najlepsza opcja, bo dostajesz wszystjie 10/10 gier. Dlatego najlepiej kupić Humble Monthly za 12$, jeśli nie interesują Cię gry to sprzedać je na bazarku i wyjść na 0 i mieć status Classic. Poczekać do 6 grudnia (wtedy pokażą wszystkie 10 z nowej paczki) i od tamtego momentu masz czas do 27 grudnia zanim pobiorą kasę. Jeśli do tego czasu zapauzujesz to nic Ci już nie pobiorą. Jeśli chcesz mieć tylko Classic z doskoku na wybrane miesiące to pamiętaj o pauzowaniu co miesiąc 😉

   1. Czyli powiedzmy, teraz kupię i po zakupie mogę zapauzować tak? I dopiero odpauzować powiedzmy przykładowo, za 3 miesiące?

    1. Pauza obowiązuje a jeden miesiąc, żeby pauzować trzy miesiące musisz pauzę włączyć ją trzykrotnie, po jednym razie na każdy pauzowany miesiąc. Dla nich to taki wentyl bezpieczeństwa, że jak ktoś zapomni zapauzowac to myk subskrypcja pobiera kaskę 😉

    2. Rozumiem, pozwól że mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli na karcie nie będę miał kasy, a oni będą chcieli ją ściągnąć. To wtedy anuluje mi członkostwo czy też zapauzuje?

     COD:WWII otrzymam jeśli zakupię w poniedziałek czy juz nie? Wybacz, po prostu nie ogarniam tego monthly a widziałem jakieś reklamy z COD:WWII 😀

    3. CoDa nie dostaniesz niestety. Skończył się wraz z poprzednim Monthly. Jeśli teraz subskrobniesz to dostaniesz Soul Calibur VI, Yakuza: Kiwami oraz My time at Portia.

 7. Wiecie może czy jak zasubskrybuje Humble Monthly i odrazu zapauzuję subskrybcję to czy przy kolejnym Monthly (a właściwie to już Choice) samo mi ją odpauzuje? Wiem, że pytanie może głupie ale wolę być pewny, bo nie chcę płacić za niewiadomo co w kolejnym miesiącu. I rozumiem, że jeśli będę miał zapauzowane to resztę gier i tak dostanę na koniec Monthly i dostęp do Classic też? 🙂

 8. Czyli jak zapauzuje sie ten miesiac (z Soul Calibur) i kontynuowac sie bedzie od 6 grudnia to bede nadal w programi3 classic?

 9. czyli desperacka próba zatrzymania subskrybentów oferując im gówniane gry. Jednak zostane przy opcji zakupienia raz na kilka miesięcy, interesującej mnie gry za 15-20 zł na bazarku, zamiast wypieprzania 45zł co miesiąc …

  1. Ale można co miesiąc pauzować i nie płacić, więc bierzesz tylko wtedy kiedy Cie zainteresują gry 🙂 Pauzowanie nie pozbawia Classica.

   1. Skąd wiesz że przy Classucu będzie można pauzować już po ujawnieniu gier? IMHO mogą to właśnie tak „zbalansować”, że niby masz taniej komplet 10 gier niż tylko 3 gry z tych 10, ale za to kupujesz je w ciemno, tak jak teraz, a nie mając wybór.

    1. A nie będzie tak, że:
     Kupiłem teraz za $12, daje pause -> czekam na ujawnienie gier -> kupuje lub nie -> daje kolejną pause
     ?

    2. No właśnie widzę że większość tak zakłada. Tymczasem może być właśnie tak jak teraz (i co sugeruje sama nazwa pakietu „Classic”), że czas na pauzę masz tylko dopóki nie zostaną ujawnione gry z aktualnego miesiąca. W przeciwieństwie do nowych pakietów „Choice”, w których masz co miesiąc paczkę 10 gier, z których możesz wybrać 9 za $20, 3 za $15, albo 0 za $0, czyli dany miesiąc opuścić.

    3. Mnie w sumie ciekawi, czy jeśli dałem pause na grudzień to czy będę mógł normalnie kupić te gry za te $12 mimo włączonej paus’y?

    4. Ale zgodnie z FAQ, kasa będzie pobierana tak jak do tej pory, tydzień przed ujawnieniem nowego bundla.

     Just like with Humble Monthly, you will continue to be billed on the
     last Friday of the month. This first auto-payment will be on December 27, 2019. You can also pay early to unlock your games immediately with
     all games being revealed upfront.

     A pauzować można w dowolnym momencie. Ponadto kolejny cytat z reddita:

     Will we see the games before or after we pay for the bundle?
     Before you pay. So you can pause if you don’t like it or have the games already.

    5. Czyli normalnie będę mógł dać pause żeby mi nie zabrało kasy ten tydzień przed ujawnieniem, poczekam na ujawnienie i dopiero ewentualnie kupić?

 10. Panowie, rozumiem że przy rocznym też będzie mnie obowiązywał plan Classic? Bo mam roczny wykupiony i wtedy za rok tez pobierze mi standardowe 132, tak? Czy już wtedy 12×12 czy jednak mnie przerzuci na choice?