X

«

»

Groupees – The Mini Bundle 3

W The Mini Bundle 3 od Groupees możecie nabyć:

za minimum $2
– The Birdcage (DRM-Free)
– Dream Tale
(Steam)
– Moorhuhn (Crazy Chicken)
(Steam)
– Playing History: Vikings
(Steam)
– Sky Mercenaries
(Steam)
– OctaFuzZ Audio Works Compilation Pt.2 – Bio Waste – The 909 Addiction

Oferta limitowana (pozostało jeszcze ok. 450 zestawów).

 • co to kurna jest?

 • O matko, ale beznadzieja. Jedyna nadzieja w The Birdcage jak się pojawi na Steamie aby ten dolar z preorderu się nie zmarnował.

  • Patrz na to realistycznie – coraz trudniej dostać nieprzebundlowane gry mniejszym stronom bundlowym niż amerykańskie HB. Albo jest to coś większego co 10x było już w bundlach, albo takie maleństwa. Tu za 1$ (albo za 1 slugcoina z BM14 – można płacić u nich monetami wirtualnymi) dostaje się 3 nieprzebundlowane gry, 1 już wcześniej dostępną w bundlu ale mającą przyzwoicie stojące karty (Sky Mercenaries) i 1 niezłą DRM Free ze statusem Greenlit (Birdcage) + album. IMHO za cenę tanich lodów, albo całkowicie za darmo nie jest tak źle. Oczywiście niektórzy oczekiwaliby pewnie GTA V i preordera na Fallouta4 + nowego Dooma w progu za 1$.
   Inna sprawa że składałem preorder licząc poza Birdcage również na to co ktoś pisał w przeciekach, czyli na naszego Misia Uszatka – Górską Przygodę.

 • pa1ner

  Ktoś rozkminił jak w sky mercenaries można grać na myszce bez konieczności trzymania lewego przycisku myszy? :S Po jednym etapie boli mnie juz palec

 • Michał Hackleberry

  Ale jak to, nie ma wiedźmina, gta i mgs? Przecież były w whatsinthisbundleguesses 🙁