X

«

»

Groupees – Remute’s Badass Banana Bundle

Remute’s Badass Banana Bundle od Groupees możecie nabyć:

za minimum $1
– The Music Machine (Steam)
– Vangers
(Steam)
– You Are Not A Banana
(Steam)
– Stranded In Time
(DRM-Free + Greenlight)
– Remute – Grand Glam
– Fury Of The Furries OST (DOS Version)
– Remute – Trump
– REMUTE LIVESTREAM #7

za minimum $2
– MadSpace: To Hell And Beyond (Steam)
– Vampire Of The Sands
(DRM-Free + Greenlight)
– Pongo
(Steam)
– ndru – Knospensprung
– Space Sleuth
(DRM-Free)
– Elmobo – Amiga Days (Remasters) – Volume 2

Oferta ważna przez 14 dni.

 • Krolm

  Rozczarowuje brak donkey kong, ale jedną zgadłem. :p

 • „Chodźcie dzieci, dziadek wam opowie, jak to drzewiej Groupees zacne bundle robiło.”

  • to chyba w zeszłym roku było 😀

   • Ja po raz ostatni kupiłem bundla od nich w lutym tego roku. W sumie to mi ich szkoda, bo ekipa prowadząca ten interes jest sympatyczna i ogarnięta, ale skąd oni mają teraz wytrzasnąć wydawców i devów chętnych do zbundlowania gry u nich? Nie mają takiej siły przebicia jak Humble Bundle lub nawet Bundlestars (którego właścicielem jest wydawca –
    Focus Multimedia), i są skazani na wyskrobywanie mniej lub bardziej udanych indyków z dna bundlowego rogu obfitości. Podobnie jak w przypadku Indie Gali, ich najlepszy okres przypadał na rok 2013, kiedy jedni i drudzy wrzucali paczki z grami od Daedalic Entertainment i Paradoxu.

    • Mam bardzo podobne odczucia. Ekipa jest naprawdę fajna i wyluzowana, kupuje się (kupowało gdy jeszcze było warto?) bezproblemowo bez jazd w stylu zmiany reguł z zaskoczenia jak w Indiegali, każdy płaci taką samą cenę w USD …tylko bundle coraz gorsze. Ten był znany praktycznie w całości jeśli chodzi o gry przez !getnote ale ile można gromadzić steamowy śmietnik nawet przy preorderach za 1$. Co gorsza pomijając nawet ich bundle poboczne BeMine strasznie zjechały z jakością gier, a to co nawet jest całkiem dobre trafia szybko do Indiegali (tak jak z Woolfe z niedawnego BeMine za 4$, który jest w aktualnym IG Friday #17 i będzie pewnie całość chodziła poniżej 1$ w zapisach na paczki wraz z dużą ilością niezłych innych gier.)

    • Jak kiedyś kupowałem u nich mniej więcej jedną paczkę co miesiąc, tak teraz tylko kilka w roku jest w stanie mnie zainteresować. No i masz rację z tym steamowym śmietnikiem – jak przekroczyłem magiczną granicę 500 gier, to przestałem kupować bundle które nie zawierały gier na które polowałem, bo i tak mam setki tytułów do ogrania.

    • no ja teraz kupiłem ten i wcześniejszy piracki, ale ostatni udany to był w kwietniu kiedy kupiłem bundla dla jednej gry 😛

 • Michał Hackleberry

  Całkiem fajny bundel według mnie. Tego preorderowego dolara warty.

 • Fury of the furries, to była fajna gra…