X

«

»

Groupees – 1C End Year Bundle

groupees

1C End Year Bundle od Groupees możecie nabyć:

za minimum $2
– UFO: Aftermath
– RIG´N´Roll
– Real Warfare 1242
– Parkan 2
– A.I.M.2 Clan Wars
– 7.62 High Calibre

za minimum $3
– Cuban Missile Crisis + Ice Crusade Pack
– Death To Spies
– Elven Legacy
– El Matador
– Theatre Of War 2: Africa 1943
– Necrovision: Lost Company

za minimum $4
– Faces of War
– Freight Tycoon Inc.
– Stalingrad
– Theatre of War 2: Centauro
– Fairy Tale About Father Frost, Ivan and Nastya
– Elven Legacy: Ranger
– Konung 2
– The Tomorrow War

Wszystkie gry dostępne są w postaci kluczy Steam. W sprzedaży pozostało jeszcze ok. 4 980 zestawów.

  • jak oceniacie ten bundel, warto?

    • Anonim

      Taki to bundel 5/10 w porywach. Starocie i to mocno średnie. Lepiej poczekać na Steam Sale już teraz niż skupować śmiecie.

    • To zależy ile z tego już masz i jak mocno chcesz resztę. Pakiet sam w sobie jest niezły, zwłaszcza dla fanów strategii. Problem w tym, że to składanka samych bundlówek, niektóre tytuły czołgane przez podobne paczki były już wielokrotnie. Mnie samemu brakuje raptem dwóch pozycji z tego zestawu, całą resztę ciułałem pojedynczo. Gdyby to był BAB to czemu nie, wziąłbym te pominięte i heyah, ale płacić 4$ za same duble nie warto.

    • IMHO nie warto za 4$ (a za mniej tym bardziej), Konung ma świetny klimat, ale umówmy się to nie był tytuł AAA, gry na silniku pierwszego Blitzkriega były fajne ale się zestarzały, Opowieść o Dziadku Mrozie to fajny point & click ale raczej dla młodszych, Necrovision mi nie działa na windzie 8.1 (mam z innego bundla), Faces of War jest dla maniaków tego typu gier, fajne ale toporne, Matador to straszna kaszanka, UFO było bunlowane już milion razy. W zasadzie to mnie z tego bundla interesuje tylko Death to Spies i może ten Konung 2. Za 2$ bym pewnie kupił, ale nie za 4$, chyba powariowali.