X

«

»

Full Steam Ahead Bundle

Journey DownStrona Indiebundle.org słynie z rozdawania zestawów bundlowych za 5$. Zazwyczaj są to mało interesujące tytuły, często powtórki z innych paczek. Tym razem jednak warto wspomnieć o  Full Steam Ahead Bundle, w którego skład wchodzą:

The Journey Down (prawdopodobnie tylko Chapter 1) – steam oraz drm-free (Windows, MAC, Linux)
– Mayhem Intergalactic – steam oraz drm-free (Windows)
Metal Drift – steam oraz drm-free (Windows)

Zestaw kosztuje standardowe 5$. Wszystkie pozostałe paczki możecie przeglądnąć >>TUTAJ<<

 • Przypominam, że The Journey Down w najnowszym CDA została oceniona na 7+ (9/10 za grafikę!) i opisana jest jako „piękny hołd dla kultowego Grim Fandango”. Chyba sam się skuszę.

  Dziwne, że nie podają, że to tylko Chapter 1. Po kliknięciu w link desurowy wyświetla się właśnie tylko pierwsza część, więc nie liczyłbym na całą paczkę po wydaniu pozostałych części.

  • mammoth665

   Warto skusić się na Journey Dawn – gra jest świetna !
   Rozgrywka trwa około trzech godzin, ale bohaterowie, humor i atmosfera nadrabiają to z nawiązką 🙂
   Dla niej samej kupiłbym tego bundla, ale udało mi się ja dostać na steamtrades-ach za Cat Lady na Desurę 🙂

  • aoetje

   No to jest właśnie jak traktują klienta…takie małe niedopowiedzenie z jednej strony a z drugiej zwykłe oszustwo, bo nie chce mi się wierzyć że ktoś o takim drobnym szczególe zapomniał poinformować.

   Tak samo próbują nacinać jak przy sprzedaży soundtrack’a Brutal Legend, nie dopisali ze to tylko 20 mp3 i nie zawierają one licencjonowanej muzy z gry…takie małe niedopowiedzenie 😉 ale od czego są takie strony jak ta nie? Zawsze ktoś podpowie 🙂

 • buri

  The Journey Down to jedna z moich lepszych inwestycji na Indiegamestand :>

 • rodosik

  to już kolejny wpis na głównej, który zgłosiłem raczej pierwszy promocjach na forum, a nie mam jeszcze żadnego punktu reputacji :/
  Trzeba gdzieś to zgłaszać dodatkowo?