«

»

Fanatical – Order of Battle Bundle

za minimum 5.09 € (21,94 zł):

– Order of Battle World War II
– Order of Battle: U.S. Pacific DLC
– Order of Battle: Rising Sun DLC
– Order of Battle: Morning Sun DLC

Wszystkie tytuły dostępne są w postaci kluczy Steam.

 • enteriusz

  Dobra rzecz, polecam. Gra podobna do Pazner Generala (i nowszego Pazner Corpsa), z jedną różnicą – dodano linie zaopatrzenia. Odcięcie jednostek od linii spowoduje, że nie będą mieli amunicji i dodatkowych rezerw – mała modyfikacja a potrafi sporo namieszać na mapie.

  • Szkoda, że w ramach bundla tylko 3 DLC. Nawet w czasie steamowej wyprzedaży gra jest dosyć droga. No i wg mnie poroniony pomysł z darmową kampanią treningową… Najbardziej chciałbym zagrać chyba w DLC Winter War. Oczywiście po stronie Finów.

   • enteriusz

    Ten pomysł z kampanią treningową za free, pojawił się rok po premierze. Wcześniej trzeba było kupić i od razu były kampanie U.S. Pacific i Rising Sun. Ja z kolei poluje na kampanie BlitzKrieg i PanzerKrieg. Niestety gry od wydawcy Slitherine Ltd. bardzo długo trzymają cenę.

    • Co racja to racja – Slitherine się ceni. Długo czekałem swego czasu na obniżkę Battle Academy (bundel na Fanaticalu), ale od gry się odbiłem, bo zniechęcił mnie zbyt wysoki, jak dla mnie, poziom trudności. Co do Order… to dosłownie „przed chwileczką” była obniżka na Steamie -50% dla kampanii z Wojny Zimowej – jakieś 27 zł, ale wstrzymałem się, nawet nie tyle ze względu na cenę, co brak czasu do ogrania. PS Korzystasz z jakichś powiadomień o odpowiedziach na twoje komentarze?

    • enteriusz

     Loguje się przez Discus, a on automatycznie daje powiadomienia na wszystkich stronach na których jest użyty. Co do obniżki DLC, to też się powstrzymałem, bo mam do przemielenia jeszcze wielką kampanię DLC z Panzer Corps, a wczoraj kupiłem Battletecha na amazonie, wiec na brak turowych wyzwań nie narzekam. Nie wspominając już o braku czasu – praca, rodzina, ogród i jeszcze pisanie gry po godzinach z kumplami.