Fanatical - Metal Slug Complete Pack

Cena z kodem rabatowym FANATICAL10

za minimum 6,74 € (28,90 zł) otrzymamy:

METAL SLUG
METAL SLUG 2
METAL SLUG 3
METAL SLUG X

Wszystkie tytuły dostępne są w postaci kluczy Steam. Zestaw możecie nabyć przez 13 dni.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Fanatical – Metal Slug Complete Pack"

   1. Po co za 5 jak za 2 już można? 🙂 Jak sobie będę chciał to kupię i spaślakowi w goglach nie zamierzam za to płacić.

  1. A co, mają wam dopłacać za to że jaśnie pan raczył spojrzeć w kierunku ich gry?
   Ogarnijcie się.
   29zł za pakiet rewelacyjnych gier to bardzo niska cena.

   1. A czemu ja mam dopłacać jedynie za przerzucenie na rzekomo darmową platformę? Równie dobrze mogę sobie z cedeka odpalić takiego klasyka i mieć wywalone na stima, srima i inne te gówna stworzone dla dzieciaków żeby kasę wyciągnąć. A i w razie argumentu, że na win 10 nie odpalę, odpalę, a w razie krytycznych tytułów stoi drugi komp z XP pod starocie.

    1. Pewnie jesteś z tego samego gatunku co pracodawcy którzy cisną gromu typu „Jak śmiesz domagać się pieniędzy za swoją pracę”. Widać komuna+kapitalizm to sroga piguła…
     Zatoka Piracka też jest darmowa, też mi argument, I nie każdy ma ten luksus posiadania wielu maszyn grających.

    2. A jaka to praca skopiować coś i żądać kosmicznej kwoty? Idiotą jesteś co nic nie rozumie. Wiele maszyn grających luksusem? Człowieku piszesz to w czasach gdzie każdy ma smartfona, który mocą obliczeniową rozkłada większość maszyn do grania z przed 15 lat, więc jaki to luksus? Ty tak serio, czy debil?

 1. Bodajże jak była zimowa wyprzedaż ostatnio to na GOGu można było nabyć te gry taniej (nie dam sobie nic uciąć, ale tak mi się wydaje, zwłaszcza że mam je w bibliotece).