X

«

»

F1 Race Stars Bundle

BS-LOGO13

W F1 Race Stars Bundle od Bundlestars (cena – €5.83) możecie nabyć:

– F1 Race Stars + 13 DLC (Steam)

Zestaw będzie dostępny przez 7 dni.

 • Mam tę grę z kompletem DLC, świetnie gra się w to z żoną/ze znajomymi, choć poziom trudności wydaje się sztucznie zawyżony (nawet na easy jadąc idealnie nie zawsze zdobywa się pierwsze miejsce – wyścigi Sonic są imo dużo łatwiejsze). Gra obsługuje rozdzielczość 4K i na dużym telewizorze prezentuje się przyzwoicie :). Cena wydaje się okay.

  • Kamil Dziwota

   Poziom trudności jest sztucznie zawyżony, bo albo sztuczna inteligencja oszukuje albo SI gra bardzo agresywnie (z tego co czytałem) – nie pamiętam, które. Jednak ponoć trybu multiplayer split-screen czy online już to raczej (przynajmniej zbytnio) nie dotyczy.

   Jak uważasz, co jest lepsze do grania w multiplayer (zwłaszcza w split-screen) – to czy Sonic & All-Stars Racing Transformed? Co jest prostsze dla niedoświadczonych graczy w zręcznościowych wyścigach np. jakbym grał z młodszymi braćmi na podzielonym ekranie?

   Na razie grałem tylko w Sonic…Transformed i nawet nam się podobało, ale jednak bracia często zajmowali dosyć słabe miejsca (zwłaszcza na wyższych poziomach trudności), chociaż czasem udawało im się lepsze etc.

   • SI trochę oszukuje, zwłaszcza gdy nie widzimy „botów”, to nagle potrafią w kilka sekund podgonić przewagę, którą udało nam się zdobyć (ok, są czasem boosty, które teleportują na pierwszą pozycję, ale ja je znajduje raz na jakiś czas, a przeciwnicy chyba w co drugiej grze, przeważnie gdy jestem przed metą ostatniego okrążenia :P) plus mają widocznie szybsze pojazdy. Mnie do gustu bardziej przypadł Sonic, a mojej żonie bardziej podoba się F1 Race Stars, więc trudno stwierdzić, co jest lepsze do podzielonego ekranu. W Sonicu jedyną trudnością jest moim zdaniem opanowanie powietrznych części tras (powietrzny „drift” to podstawa :D). Z kolei w F1 trzeba grać bardziej zachowawczo tj. nie dać się niczym trafić, bo uszkadza to nasz pojazd co powoduje zmniejszenie szybkości (i konieczność naprawy, co wiąże się ze stratą kolejnych sekund). Dodam tylko tyle, że jeśli masz możliwość podłączenia piecyka pod TV, to obydwie gry znacznie zyskują, zwłaszcza w opcji dla czterech graczy – na 27 monitorze ćwiartka ekranu wydaje się zbyt mała i trudno skoncentrować się na własnej części ekranu, po przesiadce na TV widoczność jest już zadowalająca i spokojnie można bawić się we czwórkę przy jednym urządzeniu. Jeśli nie ograłeś jeszcze Sonica, to polecam grać w niego dalej, bo to rewelacyjna produkcja :).

    • Kamil Dziwota

     W Sonic…Transformed grałem razem z dwójką braci na podzielonym ekranie (czasem tylko z jednym, czasem samemu albo przez Internet z innymi ludźmi etc.) … na 19-calowym monitorze , a i tak raczej dobrze się bawiliśmy. 🙂

    • sirLazarus

     Z jakiegoś nieznanego mi powodu Sonic u mnie nie działa, ale F1 śmiga bez zarzutu. Więc jak jest jakaś impreza rodzinna to podpinamy lapka do 40 calowego TV, 4 pady od Xboxa i dzieciaki są z głowy na długie godziny (a ja razem z nimi 🙂 ) Polecam 🙂

    • Kamil Dziwota

     Może poszukaj w Dyskusjach czy Poradnikach Steam, PC Gaming Wiki, Reddit, Google etc. dlaczego nie działa i jak naprawić, jeśli chcesz. Poza tym tak w pierwszej kolejności – próbowałeś zweryfikować pliki gry na Steam?

    • sirLazarus

     Tzn. inaczej – działa – ale bardzo niestabilnie, tnie i wywala do pulpitu. Szczerze mówiąc właśnie z powodu F1 nie szukałem rozwiązania ponieważ w 100% zaspokaja nasze potrzeby integracyjno-ściagałkowe 🙂 Ale dzięki za poradę. Po takich pozytywnych opiniach na temat Sonica, spróbuję rozwiązać mój problem i sprawdzić grywalność 🙂 Dzięki

   • Grałem w Mario Karta starsze odsłony (ostatniej nie miałem okazji testować), Crasha wyścigi i podobne. Na razie Sonic rządzi. F1 Stars niestety nie odpalałem jeszcze.

  • Potwierdzam. Świetna gra, zwłaszcza w dwójkę na 2 pady. Moja luba bardzo ją lubi. Co prawda jest w niej dość duża losowość ale jak jeździ się we dwoje to tylko na plus (przynajmniej nie wygrywa ciągle jedna osoba 😉 ). Tryb kariery po singlu – faktycznie trochę za trudny. To, że jadąc pierwszy widzisz już metę nie oznacza, że wygrałeś – bardzo często przeciwnicy teleportują się tuż przed twoim nosem. Genralnie – bardzo świetna gra, nawet bez DLCów.

 • Kamil Dziwota

  Jakby, co to jest wersja DEMO F1 Race Stars na Steam.