Debut Bundle - przecieki

Na skutek przedwczesnego wycieku w serwisie youtube pojawił się filmik prezentujący gry, które prawdopodobnie zostaną dodane do zbliżającego się Debut Bundle. Będą to :

– Cognition Episode 1
– McDroid
– Master of Alchemy: Rise of the Mechanologists
– CloudPhobia
– Wimp: Who Stole  My Panties?
– 6180 The Moon

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Debut Bundle – przecieki"

  1. Kiedy będzie, jutro ? Może ktoś rozszyfrować te gry bo kojarzę jedynie Cognition 🙂

  2. Łowcy gier, a tu news jak z pudelka. Przecież nie ma nawet ceny jeszcze, ani pewnych informacji, a to już na głównej ląduje. Nic by się nie stało jakbyście poczekali z newsem do premiery bundla. I tak teraz nie można go kupić.

    1. Wiesz Jerry, niektórzy wolą wiedzieć wcześniej. Jeśli się nie sprawdzi lub zjecie nas hejtem w komentarzach, to więcej żadnych spekulacji nie będzie. Osobiście wolałbym wiedzieć przed innymi. 😉

  3. Jerry, Jerry, Jerry 🙂 Cena jest zawsze taka sama-wychodza od 3 euro, rośnie wraz z kolejnym nabyciem po cenie minimalnej(spada jak ktoś zapłaci więcej). Data startu nigdy nie jest określana, ale patrząc na to, że komunikat „pozostał 1 tydzień do…” wisi już od kilku dni, można spokojnie wywnioskować, że najprawdopodobniej wystartują jutro albo pojutrze. W newsie podałem to, co jest pewne, nie mogę podać, że wystartuje jutro, mimo że jest to najbardziej prawdopodobne, bo na potwierdzenie tytułów gier pojawił się filmik na YT, na potwierdzenie dokładnej daty odpalenia nic nie ma. Nie za bardzo rozumiem, co jest nie tak w tym newsie, jak sama nazwa wskazuje, „przeciekowym”.

  4. Warto dodać, że żadna z tych gier nie jest jeszcze dostępna na Steam. Dwa pierwsze tytuły oraz Wimp są na razie w Greenlight.