X

«

»

BundleStars – Warlock Complete Bundle

BS-LOGO13

Gry w Warlock Complete Bundle od BundleStars (cena – €9.89):

– Warlock: Master of the Arcane: Complete Edition
– Warlock 2: The Exiled
– Warlock I and II: Soundtrack DLC
– Warlock 2 E-book: The Great Mage Game DLC
– Warlock 2: Wrath of the Nagas DLC
– Warlock 2: The Thrilling Trio DLC
– Warlock 2: The Good, the Bad, & the Muddy DLC
– Warlock 2: Three Mighty Mages DLC
– Warlock 2: Spectacular Spell Pack DLC

Wszystkie gry w postaci kluczy Steam. Zestaw będzie dostępny 7 dni.

 • Warlock = Master of Magic + Civilization IV/V

  • a uważasz, że to dobre połączenie i warte te +/- 40PLN?
   nie grałem w Master of Magic, a z Cywilizacji grałem tylko w III, każdorazowo zawalając swoje państewko kupą śmieci … choć lubię strategie, to ta mi do gustu nie przypadła, możesz coś więcej napisać o Warlockach?

   • Nie przepadam za Cywilizacją przez mało dynamiczną rozgrywkę i przesadnie rozbudowaną ekonomię – Warlock jest grą bardziej „casualową”, ale przez to nastawiającą się praktycznie wyłącznie na prowadzeniu walk i powiększaniu siły armii. Bardzo mi się ta gra podoba, nie ma uczucia znużenia jak w przypadku civ. Trzyma poziom zarówno na początku, jak i końcu rozgrywki (czym dalej zapuszczamy się w mapę od stolicy tym potężniejsi wrogowie i lepsze lokalizacje można znaleźć).

    40zł to dużo – spróbuj złapać od kogoś klucz do Warlocka 1 który był rozdawany z jakiejś okazji. Na Steamie widnieje razem z wszystkimi DLC.

   • Również uważam, że to bardzo fajna gra.
    Trzeba jednak zwrócić uwagę na niestety słabą SI przeciwników. Nawet na najwyższym poziomie trudności nie stanowią wyzwania. Same poziomy trudności różnią się tylko stopniem oszukiwania kompa, który to sprowadza się do większego bonusu gospodarczego przeciwników wraz ze wzrostem tegoż poziomu. W drugim Warlocku z SI jest z tego co czytałem (bo chociaż mam to nie grałem – słaby komp) tak samo.
    Grę trochę utrudnia tryb Dremer, w którym to prócz walki z innymi Arcymagami, trzeba zmierzyć się z inwazją Dremerów – takie tam demony, co to nie znają dyplomacji i mają bardzo potężne oddziały. Jednak nawet w tym trybie trudno może być tylko na początku rozgrywki, potem ZAWSZE jesteśmy zbyt potężni, by ktokolwiek mógł na zagrozić … nawet bogowie.

    A Cena za ten komplet jest stanowczo za wysoka 😉

    • dzięki za obie opinie, raczej ta cena mnie zniesmaczyła, bo choć wygląda całkiem przyjemnie, to cena za 2 gry (mniejsza o liczbę DLC) to dla mnie trochę sporo, tym bardziej że nie mówimy o tytule pokroju MGS czy GTA

   • Ogólnie nie lubię najnowszych wersji Cywilizacji. Warlocka 1 dostałem kiedyś z jakiegoś bundla i był o wiele ciekawszy, ale dwójka ma grosze oceny, więc chyba warto poczekać.