X

«

»

BundleStars – Invaders Bundle

BS-LOGO13

Gry w Invaders Bundle od BundleStars (cena – €1.49):

– Dustoff Heli Rescue
– Void Invaders
– Vulture for NetHack
– Selfie: Sisters of the Amniotic Lens
– Proto Raider
– Galactic Conquerors
– Bunker: The Underground Game
– TeraBlaster
– Sumo Revise
– Vampire of the Sands

Wszystkie gry dostępne są w postaci kluczy Steam. Podana cena obowiązuje przez najbliższe 3 dni, potem zostanie podwyższona.

 • Czy oni naprawdę muszą dawać darmówki do każdego z bundli? Tym bardziej, że ta paczka i tak nie powala na kolana.

  • A może problemem są producenci gier, którzy rozdają je za free i tym samym obniżają ich wartość w oczach potencjalnych odbiorców? Ja rozważam zakup ze względu na Vulture for NetHack, mimo że większość gier z tej paczki już mam. Myślę, że nie każdy bundle szykowany jest z myślą o promocyjnych wyjadaczach, a te 10 gier z pewnością jest warte niecałych 7 zł, oczywiście jeśli ktoś zamierza zagrać chociaż w jedną z nich. 😉

   • Wiele lat temu widziałem już pierwsze interfejsy graficzne do NetHacka i chyba z sentymentu do roguelików (tych pokroju A.D.O.M., bo teraz nazwa tego gatunku jest według mnie nadużywana) zakupię tego bundla.
    Kamil, dzięki za zwrócenie uwagi na tę pozycję 🙂

    • Nawiasem, kupiłem ADOM-a na Steam chwilę po premierze, mimo że prawie to samo ogrywałem przez lata w wersji DRM-free za free – po prostu uważam, że Biskupowi należy się to, żeby chociaż garstka osób zapłaciła za tę jego grę – spędziłem przy niej naprawdę dużo czasu i zupełnie nie szkoda mi tych 15 euro. Do NetHacka nie mam aż takiego sentymentu, ale bundla zakupię, bo bardzo lubię klasyczne gry z gatunku roguelike (co do nadużywania nazwy, to ostatnimi czasy widzę poprawę – coraz więcej zagranicznych mediów zaczęło używać terminu rogue-lite, dzięki czemu platformówki typu Rogue Legacy i inne lekko czerpiące z klasyki zaczynają być wsypywane do osobnego worka).

    • Ja też więcej czasu spędziłem przy ADOMie (niestety nigdy nie ukończyłem) a z NetHackiem to był raczej krótki epizod kiedy to ogrywałem różne rogueliki. Pomimo tego, że darzę ADOMa sentymentem to jednak poczekam na jakąś przecenę zanim zdecyduję się na jego zakup.

 • Galactic Conquerors prawie kupiłem za 3,5 funta na GMG. Dobrze, że się powstrzymałem.

 • Anonim

  Coś dobrego? :p