X

«

»

BundleStars – Borderlands Bundle

za minimum 16.91 € (cena z kodem SCREAM6):
– Borderlands: The Pre-Sequel
– Borderlands 2
– Borderlands
– Borderlands 2: Captain Scarlett and her Pirate’s Booty DLC
– Borderlands 2: Psycho Pack DLC
– Borderlands 2: Collector’s Edition Pack DLC
– Borderlands 2: Creature Slaughterdome DLC
– Borderlands 2: Mechromancer Pack DLC
– Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage DLC
– Borderlands 2: Sir Hammerlock’s Big Game Hunt DLC
– Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep DLC
– Borderlands 2: Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack DLC

Zestaw możecie nabyć przez najbliższe 14 dni.

 • Kafar

  W Humblu nie było czasem za 12 dolców ? Tak czy siak jak ktoś nie ma to raczej sensowny zestaw no i grania na setki godzin

  • Był, ale nie ma, więc każdy argument tego typu („już było”) jest inwalidą. Jak ktoś nie ma BL to nie ma kupować tej paczki, bo HB miało lepszą? (pomijam fakt, że BL i TPS są gołe).

   • Kafar

    Z głową wszystko ok ? Napisałem gdzieś żeby nie brać bo HB miało taniej ? Czy „już było” ?

    • Oczywiście, że nie jest ok.

     Odpowiedzi typu „już było w X za Y” jest mało pomocne i sugeruje, że obecne oferta nie jest godna rozważenia bo było taniej. Jednocześnie jest to problem, bo ta oferta minęła i już nie powróci, więc jest nieosiągalna. Najlepiej odpuścić sobie taką odpowiedź nawet jeśli jest częścią większego posta. Po prostu nie jest to pomocne, a po prostu zbędne.

    • U niego z głową nigdy nie było ok. 🙂

  • BL2 to solidna gra jak ma się ludzi – nie jednego ludzia – do grania. Porównanie do diablo 2 w świecie FPS najbardziej mi się podoba i oddaje klimat dla ludzi kumatych.

   • Kafar

    E tam, samemu też się fajnie gra

   • Nie, że się nie zgodzę, ale po prostu nie masz racji. Gra jest zbalansowana zarówno dla jednego gracza jak i dla kilku – można spokojnie grać samemu. Dopiero preferencje powodują to czy ktoś będzie grać sam czy z większą ilością osób. Ja w BL mam 238,8 godzin z czego około 210 to solo. W BL2 mam 254,9 z czego co najmniej 200 to solo.

    To samo miałem z obiema częściami Dead Island – wolę grać solo, bo nikt mi nie psuje mi tempa, nie zabiera klamotów, nie pędzi na złamanie kartu, nie mąci, nie zmienia lokacji.

    • Oczywiście. W Diablo też możesz grać samemu. Da się, ale rozgrywka, jak we wszystkich grach z taką możliwością, przechodzi na inny poziom przyjemności. Raz przejdziesz, wiesz o co chodzi, a później robisz runy, rajdy etc.