X

«

»

Bundle Stars – The Ultimate Sci-Fi Bundle

Gry w The Ultimate Sci-Fi Bundle od Bundlestars (cena – £2.60)

– Sword of the Stars II: Enhanced Edition
– Project Freedom
– SpaceChem
– SpaceChem: 63 Corvi
– Really Big Sky 
– Ion Assault
– Planets Under Attack
– Weird Worlds: Return to Infinite Space
– Data Jammers: Fast-forward

Bundle Stars regularnie dostarcza graczom zróżnicowane zestawy gier na PC w szalenie niskich cenach.

Gracze otrzymują gry z gatunków RPG, Strategia, Symulator, FPS, Arcade, Wyścigi i wiele innych w cenach o 97% niższych od sugerowanych cen detalicznych!

Dodatkowo gracze wspierają partnera Bundlestars, fundację charytatywną Special Effect (www.specialeffect.org.uk), która wykorzystuje gry komputerowe w celu poprawy życia dzieci i dorosłych dotkniętych niepełnosprawnością.

Aby zobaczyć wszystkie aktualnie dostępne bundle, odwiedź www.bundlestars.com.

 • buggeer

  Taka mała opinia:

  Zamiast
  [quote]Bundle Stars regularnie dostarcza graczom zróżnicowane zestawy gier na PC w szalenie niskich cenach.
  Gracze otrzymują gry z gatunków RPG (…) dotkniętych niepełnosprawnością.
  Aby zobaczyć wszystkie aktualnie dostępne bundle, odwiedź http://www.bundlestars.com. [/quote]

  Zdecydowanie wolałbym zobaczyć linki do poszczególnych gier na Steam:)

  Tym bardziej, że „w celu poprawiania życia dzieciom i dorosłym dotkniętych niepełnosprawnością.” to językowo straszny bubel.
  Albo „w celu poprawiania życia dzieci i dorosłych dotkniętych niepełnosprawnością.” albo „w celu poprawiania życia dzieciom i dorosłym dotkniętym niepełnosprawnością.”

  • Nad linkami się zastanowię, chociaż jest to dodatkowe 10 minut roboty, którą również dobrze możecie wykonać sami kopiując tytuł do wyszukiwarki.

   Opis jest dodawany na prośbę Bundlestars, które uprzejmie oferuje nam klucze na giveawaye. Błąd językowy – mea culpa. Już poprawione.

  • dundes

   to mile ze strony Bundlestars

  • Mruvek

   @Remike
   podobnie cała strona nie ma sensu, bo mogę równie dobrze sam przeszukać google – a to też dodatkowa praca dla was. Też chętnie i wygodnie byłoby mi widzieć tam link do Steama, żeby sprawdzić co to za gry, ale róbcie jak chcecie.

  • Boję się tylko, że linki do steama mogą być trochę mylące dla czytelników. Steam to nie jest baza danych o grach, a sklep i tam te gry też można zakupić, ale w zupełnie innych cenach.

  • Dedmecz

   Bez przesady ludzie. Macie linka kierującego bezpośrednio do bundla. Widać tam dokładnie wszystkie gry, dodatkowo macie nawet filmik przedstawiający daną grę oraz informację o DRM. Nie wiem czego jeszcze tutaj chcieć ? Informacji o tym, czy gra posiada osiągnięcia steam ?

   Te 10 minut zawsze można poświęcić na dodanie kolejnego info o promocji, a nie dodawanie linków do steama specjalnie dla kilku osób

  • buggeer

   @Dedmecz

   Gier nie widać dokładnie. Są jakieś marketingowe filmiki i tyle. Na steamie jest community hub z opiniami, teraz będą też recenzji, a do tego widać na screenach jak gra naprawdę wygląda.

   A dodanie linków byłoby czymś, co wyróżni Łowców na tle konkurencji. Obecnie stron agregujących same dane o bundlach i wyprzedażach są dziesiątki, w tym reddit, który wygrywa i szybkością i tym, że szybko pojawiają się opinie o grach i wartościowe komentarze lądują na górze strony.

  • Tormiasz

   Ja bym nie robił linku z samej nazwy tylko tak jak to jest w opisach w promocjach:
   Nazwa Gry – Steam
   I niech kliknięcie w „Steam” kieruje na odpowiednią stronę.

  • zdzisekMOCY

   Ja nie widzę sensu dodawania linków akurat do steama. Steam jako taki jest beznadziejną bazą informacji o grze, jeżeli linki to od sensownych baz jak metacritic, gol, gamespot czy cokolwiek innego, ale nie steam. Osobiście mam to gdzieś czy linki są, czy ich nie ma, więc nie optuję za tym by się w ogóle znalazły, tylko jak już mają być, to niech będą z sensem.

 • wacek_1984

  Same ripleje, ale mimo to SotS2 i WW są godne imo polecenia, jak ktoś nie m,a.

 • Noxbi

  Project Freedom (w Polsce znany jako Starmageddon 2) również godny polecenia. Wbrew temu co myślicie o City, czy tam CI Games. 😀

 • Niestety, nic mnie z tej paczki nie interesuje 🙁

 • cdroman

  ale dziadostwo w tych bundlach
  totalny syf
  już wolę zapłacić te 3 funty za jedną normalną grę

  • zdzisekMOCY

   Ktoś Ci to każe kupować, czy o co chodzi? Ciesz się, że masz wybór, bo jeszcze niedawno było tak że mogłeś zapłacić 200zł za gre albo pograć na bałałajce co najwyżej.

 • lethern

  Bundlę kupuję dla samego Space Chem (który dam pierwszemu znajomemu który zechce, sam wezmę DLC). Na liczniku mam19 godzin i jestem ledwo w połowie… Ale jeśli ktoś nie lubi myśleć to unikać, bo gra polega tylko na tym